Gdzie jesteś » Forum » Meble ogrodowe » Parasol ogrodowy

Pokaż wątki Pokaż posty

Parasol ogrodowy

10tolek 10:10, 30 cze 2014

Dołączył: 29 sty 2014
Posty: 2
Witam, niedawno zakupiłem parasol na taras w praktikerze i mam pytanie do Was.
Czy takie parasole należy impregnować jak kurtki trekingowe aby nie przepuszczały wody oraz szybko nie traciły koloru?
pawel45 23:13, 30 cze 2014

Dołączył: 30 cze 2014
Posty: 1
U mnie jest i altanka, i parasole, wszytsko się przydaje - czasem lubię posiedzieć ze znajomymi przy grillu pod parasolem jak jest ciepły wieczór.
darek95_ 15:14, 15 gru 2015

Dołączył: 28 gru 2014
Posty: 1
Myślę, że tak.
malgorzata_k... 17:18, 03 kwi 2016

Dołączył: 03 kwi 2016
Posty: 3
ja posiadam - w tamtym roku kupiłam i nic z nim nie robiłam, normalnie go rozstawiłam i dobrze się sprawdzał, nie przepuszczał wody, nie odbarwiał się.
Gardenarium 18:09, 18 maj 2016


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77304
NorDez napisał(a)
Witam wszystkich na tym forum !
Kupiłem parasol ogrodowy taki stawiany z boku i rozkładany korbką na allegro za 220 zł. I mam problem, nie wiem dlaczego, ale parasol, moim zdaniem, nie rozkłada się do końca. Niby jest podciągnięty do końca, jednak materiał nie jest dobrze naprężony i wygląda przez to bardzo nie estetycznie. Może ktoś ma jakieś sposoby na ten problem. Przyznam, że nie mam doświadczenia w tym temacie.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Gardenarium 18:09, 18 maj 2016


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77304
Zwróć się z problemem do sprzedawcy. Jeśli sprzedał z jakąś wadą powinien wymienić, jeśli towar nie odpowiada - oddaj, a jeśli coś jest nie tak z instrukcją, sprzedawca powinien udzielić odpowiedzi.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
kacperweiss 18:09, 18 maj 2016


Dołączył: 14 wrz 2015
Posty: 4
Mam nadzieję, że udało się odmienić ten felerny parasol. Bo my mieliśmy niestety bardzo podobną sytuację, po prostu parasol ogrodowy wyglądał jak zepsuty, ohyda, ale sprzedawca pokazywał nam, że wszystkie modele takie są, i że taka jego uroda. Szlak nas dosłownie trafił, ale już nie mieliśmy siły ani ochoty się dalej wykłócać, i tym sposobem egzystujemy bez parasola w ogrodzie, bo jak pomyślę, że znowu coś takiego możemy kupić przez niedopatrzenie, to się odechciewa wszystkiego. Nie wiem jak to się stało, bo w sklepie nie zauważyliśmy, by się zapadał.
frezja 18:09, 18 maj 2016


Dołączył: 01 kwi 2014
Posty: 11313
kacperweiss napisał(a)
Mam nadzieję, że udało się odmienić ten felerny parasol. Bo my mieliśmy niestety bardzo podobną sytuację, po prostu parasol ogrodowy wyglądał jak zepsuty, ohyda, ale sprzedawca pokazywał nam, że wszystkie modele takie są, i że taka jego uroda. Szlak nas dosłownie trafił, ale już nie mieliśmy siły ani ochoty się dalej wykłócać, i tym sposobem egzystujemy bez parasola w ogrodzie, bo jak pomyślę, że znowu coś takiego możemy kupić przez niedopatrzenie, to się odechciewa wszystkiego. Nie wiem jak to się stało, bo w sklepie nie zauważyliśmy, by się zapadał.

Nie wolno się poddawać w takich sprawach,
polecam stronkę na FB..opisać problem i pomagają,jak to zrobić.

https://www.facebook.com/groups/ReklamacjaTowaru/?multi_permalinks=816672531764722&notif_t=group_highlights
____________________
Ewa - Ogrodowy song
Agnieszka_16076 18:10, 18 maj 2016

Dołączył: 30 paź 2015
Posty: 1
Wiem, że ten parasol jest na korbkę, ale my mieliśmy w pracy taki ze sznurkami do naciągania. I problem tkwił czasami w tym, że sznurki w którymś miejscu się zrolowały, czasami sznurek do ciągnięcia "zamienił się" długością ze sznurkiem do naciągania i też nam się wtedy nie otwierał do końca. Może nie jest to odpowiedź do końca odnośnie tego konkretnego parasola, ale liczę , że pomoże innym
KAMILNOWICKI 18:10, 18 maj 2016

Dołączył: 09 wrz 2015
Posty: 136
Witajcie

Macie jakis pomysł gdzie mozna kupic peknieta glowice obrotową na wysięgniku? Dzis pękła pod naporem wiatru.
____________________
Kamil-Kamilowe krok po kroku
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies