Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Marzenia i plany vs. rzeczywistość

Pokaż wątki Pokaż posty

Marzenia i plany vs. rzeczywistość

butterfly 18:50, 18 lip 2016


Dołączył: 04 paź 2011
Posty: 3765
ivo, ta rabata w kompletnej rozsypce... musze wykopać The Beatles i na ich miejsce posadzić seslerię s. .... motywacji mi brak, tzn. wiem jak ja osiągnąć szczegóły za chwilę

navi, moje-twoje albo Madzenkowe też niektóre próbuja kwitnąć. Mało tego, mam tez swoje siewki, które jak prosiłam o dary to były mikre a teraz całkiem sobie radza

anna_t, Heritage jest niestety smieciuchem...ja ją lubie za kolor, taki delikatny, porcelanowy i za zapach, ale co dziwne ten zapach miała intensywniejszy w poprzednich sezonach.
Powtarza kwitnienie, a zanim to zrobiła to wypusciła sporej długości baty. Do kulkowania raczej nie, ale poziomo przypiąć już się da

jazzy, amelia_b, Madzenka, Marga, Ensata - podziękował

Hortensje, te rózowe Everbloom licza sobie obecnie 4 sezony
____________________
Beata - Marzenia i plany vs. rzeczywistość ####
butterfly 23:16, 21 lip 2016


Dołączył: 04 paź 2011
Posty: 3765
Nadeszła wiekopomna chwila - zbliża się czas mojego urlopu i przed nim musze wykopac swoje carexy The Beatles



W jednej częsci tylko tak ładnie wyglądają, tzn. widać że to sa w miarę osobne czupryny...
Jesli ktos byłby chetny to moge odsprzedać, bo sama nie wiem co zrobic z taką iloscią...
Sadzone były w 2013 roku w sierpniu
Są tak duże (średnica dochodzi do 50 cm) ze z jednej sadzonki można sporo dobra naprodukować
Jesli ktoś chętny - reszta na priv

Koniec ogłoszeń parafialnych
____________________
Beata - Marzenia i plany vs. rzeczywistość ####
Ewik 23:24, 21 lip 2016


Dołączył: 19 gru 2013
Posty: 5292
Cudnie, poprostu cudnie
____________________
Ewa * Ogródek z futrzakami i kamieniami
malkul 10:46, 22 lip 2016


Dołączył: 07 wrz 2011
Posty: 21702
butterfly napisał(a)
Nadeszła wiekopomna chwila - zbliża się czas mojego urlopu i przed nim musze wykopac swoje carexy The Beatles



W jednej częsci tylko tak ładnie wyglądają, tzn. widać że to sa w miarę osobne czupryny...
Jesli ktos byłby chetny to moge odsprzedać, bo sama nie wiem co zrobic z taką iloscią...
Sadzone były w 2013 roku w sierpniu
Są tak duże (średnica dochodzi do 50 cm) ze z jednej sadzonki można sporo dobra naprodukować
Jesli ktoś chętny - reszta na priv

Koniec ogłoszeń parafialnych


wyglądają tu ślicznie! ja je lubię bardzo jak mają takie czupryny zasada jest taka że musza mieć cień i ograniczoną możliwość rozrostu
____________________
Gosia - Ogród tworzę nowoczesny***Wizytówka - Ogród nowoczesny kokoszki
malkul 10:46, 22 lip 2016


Dołączył: 07 wrz 2011
Posty: 21702
ivo napisał(a)




Motylku o ta rabatę mi chodziłoNo jak można mieć tak bezczelnie pięknie

można
____________________
Gosia - Ogród tworzę nowoczesny***Wizytówka - Ogród nowoczesny kokoszki
makkasia 11:09, 22 lip 2016


Dołączył: 22 sie 2013
Posty: 7877
Motylku przede wszystkim życzę pięknego urlopu
W rabacie z przegorzanem się zakochałam ...no i tak w ogóle to jestem fanką Twojego ogrodu . Widzę, że Twoje Horti też nierówno kwitną jedne w pełnym rozkwicie, inne dopiero w pączkach, dziwny ten sezon
macham weekendowo
____________________
Makowo na Kociewiu + wizytówka-Makowo na Kociewiu
butterfly 08:58, 27 lip 2016


Dołączył: 04 paź 2011
Posty: 3765
A skąd Ty wiesz że ja się weekendowalam taki mały oddech musiałem złapać i wczoraj wieczorkiem wróciłem - baterie naladowalam przed głównym urlopem...

Pozdrawiam ciepło i też bardzo lubie twój ogród -
____________________
Beata - Marzenia i plany vs. rzeczywistość ####
Mala_Mi 20:46, 28 lip 2016


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Dziś robię sobie sado maso.... idę się umartwiać dalej do Olki...

Śledzę Twój ogród od początku... ale nawet i mnie zszokowała każda metamorfoza. Co ty dajesz tym roślinom??
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
nawigatorka 20:50, 28 lip 2016


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
Wypuszczaja nowe liscie
A doszlo?wiesz co
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
ivo 10:16, 31 sie 2016


Dołączył: 21 lip 2013
Posty: 3134
Motylku wracaj ! Nawołuję Cię do porządku ! Upraszam się grzecznie o fotki Czy na Robuście masz dużo czerwonych kulek owoców ?
____________________
http://www.ogrodowisko.pl/watek/5905-zielonym-od-linijki-ogrod-ivony
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies