Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » U Sebka - czyli ogrodowych rewolucji ciąg dalszy :)

Pokaż wątki Pokaż posty

U Sebka - czyli ogrodowych rewolucji ciąg dalszy :)

Sebek 18:38, 20 wrz 2014


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Gardenarium napisał(a)
Sebku, kiedyś zawitam i nie na wizytację, ale na miłe pogaduszki Tylko dobre może z tego wyniknąć

Danusiu, wiem to, że samo dobre Po wizycie u Ciebie zawsze mam naładowane akumulatory na full
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Sebek 18:50, 20 wrz 2014


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Melduję, że wywaliłem hosty z donic kolo huśtawki, bo rosły dość pokracznie Podzielilem je i wsadzilem na miejsce dwóch z żółtym brzegiem, które trafiły do donic Może tych nie będzie przypalac, bo teraz będą mieć dużo słońca... A jak będzie to wymyślę coś innego na ich miejsce Dodatkowo opryskalem pomarańczowe surfinie Topsinem, bo złapaly grzyba... Może w ten sposób zatrzymam je na ciut dłużej, bo ostatnio wywaliłem dwie inne...
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
20:33, 20 wrz 2014
Hej Sebek Tak szukam u Ciebie, czy Ty masz może różę pienną, bo potrzebuję się 'zainspirować' co dać jej w nóżki. Btw przesadziłam ją dziś w inne miejsce, ciekawe, czy się przyjmie... Róża jest biała, myslałam może o kombinacji lawendy i carexa jakiegoś plus obwódka żurawkowa, ale cały czas mi coś nie gra. Podsadzenie ma być małe, max 1mx1m. Jakbyś miał jakiegoś pomysła, to chętnie, chętnie. Z góry dziękuję.
Sebek 00:12, 21 wrz 2014


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
lew_ogrodowy napisał(a)
Hej Sebek Tak szukam u Ciebie, czy Ty masz może różę pienną, bo potrzebuję się 'zainspirować' co dać jej w nóżki. Btw przesadziłam ją dziś w inne miejsce, ciekawe, czy się przyjmie... Róża jest biała, myslałam może o kombinacji lawendy i carexa jakiegoś plus obwódka żurawkowa, ale cały czas mi coś nie gra. Podsadzenie ma być małe, max 1mx1m. Jakbyś miał jakiegoś pomysła, to chętnie, chętnie. Z góry dziękuję.

Ana art ma pienne róźe, ja jeszcze podsyłam jeden z artykułów
http://www.ogrodowisko.pl/artykuly/178-kompozycje-z-rozami-w-roli-glownej

Jeśli chcesz iść w prostotę to wystarczą 4 carexy Frosted Curls plus może jakieś niskie jezowki? Albo szałwia
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Sebek 00:21, 21 wrz 2014


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Idę spać i mam nadzieję, że jak rano wstanę to wszystko wróci do normy na forum i jedne z moich ulubionych wątków będą otwarte Miłej niedzieli - bez chmur i burz
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
zbigniew_gazda 08:48, 21 wrz 2014


Dołączył: 02 paź 2010
Posty: 11134
Dzięki Sebku. U nas pięknie jest z rana po wczorajszym deszczu. Bari mnie oprowadził po rejonach i teraz chwila relaksu.
____________________
Zbyszek - *** Nasz przydomowy ogródek *** Wizytówka ***
Mala_Mi 15:47, 21 wrz 2014


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Sebek napisał(a)

Aniu, bo ile można jedno i to samo pokazywać? Nie mam tylu odmian co Ty i nigdy mieć nie będę, bo musiałbym mieszkać w ogrodzie Ciągle Cię podziwiam, że dajesz radę


Jak się chce mieć pięknie to trzeba niestety pracować... często z rezygnacją z wielu innych rzeczy..ale to mój świadomy wybór.
A teraz uciekam, bo robię sałatkę do słoików z przepisów ogrodowiskowych. I ja jak to ja.. zawsze od razu dużo
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Sebek 16:53, 21 wrz 2014


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
zbigniew_gazda napisał(a)
Dzięki Sebku. U nas pięknie jest z rana po wczorajszym deszczu. Bari mnie oprowadził po rejonach i teraz chwila relaksu.

Mama z Babcią dziś zaserwowały taki obiad, że teraz ja potrzebuje chwili relaksu, bo trudno mi się podnieść Ale później killera musze zrobić, by spalić zbędne kalorie
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Sebek 16:56, 21 wrz 2014


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Mala_Mi napisał(a)


Jak się chce mieć pięknie to trzeba niestety pracować... często z rezygnacją z wielu innych rzeczy..ale to mój świadomy wybór.
A teraz uciekam, bo robię sałatkę do słoików z przepisów ogrodowiskowych. I ja jak to ja.. zawsze od razu dużo

Aniu - wiadomo, że nie da się mieć wszystkiego - przynajmniej nie od razu Ja też na rzecz ogrodu zrezygnowałem z większości przyjemności nastolatka, ale nie żałuję
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Sebek 17:02, 21 wrz 2014


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Muszę się pozalic, bo znów padają mi żurawki - te przy ciurkadelku... Ostatnio już mi nie pasował ich wygląd, a dzisiaj wyciaglem jedną bez korzeni. Mimo kilkukrotnego zlania dursbanem tego miejsca krewetki nadal tam są...Tylko jedna żurawka wygląda normalnie, wiec będą tam zmiany i zagoszczą trawy Jakie jeszcze nie wiem, ale marzy mi się je zestawić z jakimiś niskimi bylinami. Czy to będzie wiosną czy jesienią to się okaże, zależy czy złapie coś w rozsądnej cenie Np. carexy po 4 złote jak rok temu
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies