Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » U Sebka - czyli ogrodowych rewolucji ciąg dalszy :)

Pokaż wątki Pokaż posty

U Sebka - czyli ogrodowych rewolucji ciąg dalszy :)

noemi 19:50, 23 lis 2014


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 5938
Sebek napisał(a)

A drugi jest z gałązek grabowych W tym miejscu chciałem podziękować Monice kwiatholandii za inspirację



Jeszcze nie wiem co no nich dodam... Na szczęście mam dużo czasu na myślenie


Sebek, grabowy bardzo mi się podoba fajnie się prezentuje
____________________
ogród magdalenka
justi 19:56, 23 lis 2014


Dołączył: 29 maj 2011
Posty: 6263
Sebciu, zapomnialam zapytać, czym ten wianek grabowy potraktowałeś, że taki biały?
____________________
Justyna - ogród w Alei Lipowej
Wieloszka 20:00, 23 lis 2014


Dołączył: 11 paź 2011
Posty: 5742
Sebek napisał(a)

A drugi jest z gałązek grabowych W tym miejscu chciałem podziękować Monice kwiatholandii za inspirację



Jeszcze nie wiem co no nich dodam... Na szczęście mam dużo czasu na myślenie


Super ten grabowy!!! Będę zgapiać Ja też bym tylko wstążkę dodała, ale to max. Taki minimalistyczny - o to chodzi
____________________
Agnieszka - DUŻY OGRÓD małej ogrodniczki
Sebek 21:22, 23 lis 2014


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
lew_ogrodowy napisał(a)
Wspaniałe te wianki, aż sama spróbuję. Pierwszy raz! Ściskam cieplutko!


Ja chyba nie zliczę ile wianków już zrobiłem - ale to jest bardzo przyjemne zajęcie Polecam - nie kosztuje to dużo, a radości mnóstwo
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Sebek 21:25, 23 lis 2014


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
malgorzata_szewczyk napisał(a)
Sebek wianki superowe Czyli co? Już wiankujemy? Cmokam


Wiankujemy
Źle obliczyłem sobie ilość wianków i chyba zostało mi tylko do zrobienia cztery z żywego materiału i jeden taki niesypiący się na klatkę do bloku Jak na mnie mało
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Sebek 21:26, 23 lis 2014


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Juzia_G napisał(a)
Wianki ładne nawet gołe


I o to chodzi Kochamy wersję soute Choć rabaty w takiej wersji potrafią wkurzać, ale radzimy sobie z tym
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Sebek 21:26, 23 lis 2014


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
noemi napisał(a)


Sebek, grabowy bardzo mi się podoba fajnie się prezentuje


Monia zaleciła jeszcze go podrasować, ale muszę go obejrzeć jeszcze na spokojnie Choć to może być dopiero za dwa tygodnie...
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Bea 21:28, 23 lis 2014


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 3580
Grabowy super.
____________________
Beata W miniformacie
Sebek 21:28, 23 lis 2014


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
justi napisał(a)
Sebciu, zapomnialam zapytać, czym ten wianek grabowy potraktowałeś, że taki biały?


Sprayem - taki fajny połyskliwy jest teraz Choć nie wiem czy nie jest bardziej sensownie potraktować go złotym sprayem, bo mniej go zejdzie, a biały i tak w 100% go nie pokrył... To taka wskazówka jakbyś robiła - zwłaszcza, że w tym roku modne złoto i miedź na święta Choć czerwieni sobie nie mogę odmówić
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Sebek 21:32, 23 lis 2014


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Wieloszka napisał(a)


Super ten grabowy!!! Będę zgapiać Ja też bym tylko wstążkę dodała, ale to max. Taki minimalistyczny - o to chodzi


Nadajemy na tych samych falach - i dobrze Będzie chyba tylko wstążka - na wiankach z żywymi gałązkami również - piękno tkwi w prostocie Choć kto w święta nie lubi choć popatrzeć na kokoszkowe dekoracje?

Ja dziś dokupiłem 200 lampek na choinkę...I jeśli zrobią jeszcze lepszą promocję to pewnie dokupię więcej Aż boję się jechać na tą giełdę kwiatową do Tychów - oczopląsu chyba dostanę
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies