Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » U Sebka - czyli ogrodowych rewolucji ciąg dalszy :)

Pokaż wątki Pokaż posty

U Sebka - czyli ogrodowych rewolucji ciąg dalszy :)

jazzy 14:01, 05 lip 2015


Dołączył: 15 sie 2014
Posty: 8646
Sebek napisał(a)

Podoba mnie się
Fajny sajding powiało Skandynawią
____________________
"w moim ogrodzie, gdzie czas leniwy..."
ana_art 14:38, 05 lip 2015


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
jak drutowałeś anabelki?????
na jednym krzaczku mam dwa pączki, reszta jeszcze zielona
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
Zielona 20:10, 05 lip 2015


Dołączył: 10 wrz 2013
Posty: 5717
Drutowaniem i ja się zaciekawiłam. Jeśli okręcałeś drutem każdy pęd jak w kwiaciarni, to... jesteś wariat

Sebek... czy to różowy mekonops??? Łan różnokolorowych mi się marzy... Zwłaszcza tych w kolorze niezapominajki. Mam plan...
malkul 20:16, 05 lip 2015


Dołączył: 07 wrz 2011
Posty: 21702
Sebek napisał(a)

Odkryciem roku jest dla mnie Vertigo - już kombinuję jak je przechować



Matko jakie Vertigo!! moje ledwo dycha nawoziłeś? co im dajesz? musze chyab moim pomóc
____________________
Gosia - Ogród tworzę nowoczesny***Wizytówka - Ogród nowoczesny kokoszki
malkul 20:17, 05 lip 2015


Dołączył: 07 wrz 2011
Posty: 21702
Drutowanie?

Prosze o elaborat w tej sprawie
____________________
Gosia - Ogród tworzę nowoczesny***Wizytówka - Ogród nowoczesny kokoszki
Zeta 21:44, 05 lip 2015


Dołączył: 15 kwi 2012
Posty: 5860
Seba pięknie u Ciebie ....werben szkoda ...ja je tak kocham....ale u mnie się nie chcą siać...może odrosną jeszcze....buksiki superaśnie...i gratuluję zaliczenia
____________________
Zeta-Roztoczanskie-klimaty
malgorzata_s... 22:01, 05 lip 2015


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33758
Te vertigo bomba faktycznie Ja też upraszam się o lekcję drutowania
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
leon60 22:38, 05 lip 2015


Dołączył: 04 maj 2013
Posty: 20181
wyprostowany front jest mega
____________________
Ola - Moja codzienność *** Wizytówka
Sebek 22:44, 05 lip 2015


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Kochani, wybaczcie, że odpowiem Wam hurtowo, ale jakoś ostatnio w niedoczasie jestem... A jeszcze dziś muszę trochę popracować... Ehhh


Jak zadrutowałem hortki? Normalnie Choć szczerze się przyznam, że robiłem to pierwszy raz z użyciem drutu. Zawsze były to sznurki, ale po opadach deszczu albo się luzowały albo całkowicie urywały pod naporem kwiatów.

Jak używałem sznurka, a hortensje były mniejsze to wbijałem kilka tyczek bambusowych wokół rośliny i albo przywiązywałem na dwóch wysokościach wszystkie pędy naraz albo każdą jedną sztukę osobno. W tym roku wbiłem wokół dwóch największych 3 patyki w ziemię, zawiązałem drut wokół pierwszego, a następnie okalając rośliny zawinąłem drut wokół badyli i powróciłem do tego pierwszego - dzięki temu powstał swego rodzaju pierścień, który powinien wytrzymać napór kwiatów. Jeśli zaczną się te hortensje rozkładać to po prostu odwiążę jeden koniec drutu mocniej go zacisnę

Wokół tych mniejszych wbiłem jeden palik i też otoczyłem drutem roślinę


Nie wiem czy to co piszę ma sens, bo chyba upał zadziałał mi na głowę i trudno się mi myśli
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Zielona 22:55, 05 lip 2015


Dołączył: 10 wrz 2013
Posty: 5717
Uff... bo już się bałam, że każdy pęd oddzielnie motałeś drutem
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies