Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Lecę w kulki...

Pokaż wątki Pokaż posty

Lecę w kulki...

gierczusia 21:10, 02 wrz 2014


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
Aniu .. Buziole gorące zasyłam .. Jak miło było zobaczyć te znajome widoki pięknie przez Ciebie obfocone
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
anna_studio 21:28, 03 wrz 2014


Dołączył: 07 kwi 2012
Posty: 3548
gierczusia napisał(a)
Aniu .. Buziole gorące zasyłam .. Jak miło było zobaczyć te znajome widoki pięknie przez Ciebie obfocone


...na razie to mało widać...sama widziałaś
Buziaki

Gardenarium napisał(a)
Ja w sprawie szmaty , tu nie chodzi o korzenie na wierzchu, chodzi o zdrową glebę i życie mikroorganizmów, o cały złożony proces obiegu materii organicznej, gdyby chodziło tylko o korzenie na wierzchu, to byłaby drobnostka.



Ha...!!!
Jeśli chodzi o mikroorganizmy...
To ja się o nie...nie bojam
Dają radę...skora ja-makroorganizm daje radę żyć na Śląsku przy takim zanieczyszczeniu powietrza, a powietrze dla makroogranizmów jest pierwszorzędną potrzebą...i nikt się nie przejmuje tym stanem rzeczy, to mikro poradzą sobie z mikro szczelinami w tkaninie...
Skrzyp...sobie radzi, a do mikro nie należy...

Pozdrowienia MAKRO przesyłam...







grupa_trzymajaca_grabie napisał(a)
Aniu, czym oddzielasz trawnik od rabaty? Ja się wciąż zastanawiam czy zastosować ekobordy czy kostkę granitową. Pozdrawiam Cię i myślę ciepło o Tobie. Czarne chmury precz!


Aguś...kostką brukową...jutro strzelę Ci fotkę jak to na tej rabacie wygląda...bo już jest


aage napisał(a)


Pisałam już nie raz, czuję, że kiedyś, gdzieś już się spotkałyśmy



A wiesz...nie mogę wejść na Twój wątek bo zastrzeżony...
tylko dla zalogowanych...


Borbetka napisał(a)
Fotki jak zwykle śliczne są tu ... i nie pokazałaś wywalania darni, oj Ty . Tylko cukiereczki z efektem widzę. Będzie cudnie i bardzo mądrze, że dajesz dużo miejsca roślinom. Po co robić sobie robotę w kółko z wykopywaniem. Ja sobie z tym nie radzę. Po latach niektóre mają takie korzenie, że sił mi brak. Mój pieniek od pęcherznicy stoi drugi sezon i czeka na wykopanie. Myślałam, że zgnije, a tu niespodzianka ... ciągle wycinam wyrastające gałązki.

Nie pokazałam wywalania darni...
Moniko...wierz mi, nie ma ani jednego zdjęcia z tej zabawy
Wiesz jak to jest...
Nie robiła mi tego ekipa...robiłam to sama z mężem...
Trudno wtedy pogodzić role fotografa i robotnika
Byliśmy padnięci...

Roślinki mają sporo tego miejsca...choć po 3 latach...i tak będzie gęsto.
Nie chcę powtarzać tych samych błędów...

lojalna_ napisał(a)
Artystyczna dusza widac ja we wszystkim czego sie dotniesz po prostu cudnie uwielbiam zakątki u Ciebie . Spokoju i pogody ... Ducha



Dziękuję Ci lojalna...
...i witam serdecznie u mnie

Bogdzia napisał(a)
Ogrom pracy do wykonania ale wygląda imponująco . Na temat szmaty się nie wypowiadam , kazdy ma prawo robic jak uważa. Pozdrawiam serdecznie.


Wiesz...bardzo Cię ''lubiem'' Bogdziu
____________________
Anna - Lecę w kulki oraz http://lecewkulkiwdomuiwogrodzie.blogspot.com/
baraga1904 21:36, 03 wrz 2014


Dołączył: 22 lip 2010
Posty: 6854
Sebek napisał(a)
Aniu, jak zwykle czarujesz coś pięknego Choć boje się, że ta folia na rabacie wywoła skandal, ale trudno



...skoro Sebek uważasz że mata na rabacie to eksces ( bo to chyba takie rzeczy w naszym kochanym kraju wywołują skandale!) to muszę Ci w tajemnicy powiedziec że też ją mam - matę szmatę... i co z tego? albo mój kręgosłup albo mikroorganizmy...wybór jest jakby oczywisty...
...i z tego co mi wiadomo ani Ania ani ja nie mamy ekipy ogrodników na każde zawołanie do pielenia...

...pozdrawiam ciepło Anię...
...mam nadzieję że nie ma mi za złe powyższej dygresji...
aage 22:19, 03 wrz 2014


Dołączył: 31 sty 2014
Posty: 846
Szmatę mam i ja, chwalę i nie zamienię....każdy ma swoje zdanie w tej materii.
Aniu Gabrysia mi właśnie mówiła, że nie potrafisz się do mnie dostać...przykro mi, może już niedługo zagościsz w moich zielonych progach tutaj
Buziaki
____________________
Agnieszka - Piękno ukryte w detalach...na skraju zielonego świata oraz http://pieknoukrytewdetalach.blogspot.com/
Madzenka 22:39, 03 wrz 2014


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Szmatę położe na przedpłociu... Bo już nie mam siły pielić przy drodze...
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Enya73 22:40, 03 wrz 2014


Dołączył: 06 lip 2012
Posty: 9021
Ha, a ja też mam szmatę gdzieniegdzie i nie ma żadnej tragedii, a ogród jaki mam chyba świadczy o tym, że i ze szmatą jest ok. W życiu bym nie ogarnęła takiej powierzchni sama, jakbym nie miała szmaty.
Anulka jesteśmy z Wami Zapowiada się kolejny cukiereczek w Twoim ogrodzie.
Buziaki
____________________
Anita - Zielono mi-czyli zielone płuca czarnego Śląska WIZYTÓWKA- wizytówka- zielono mi-czyli zielone płuca czarnego Śląska oraz zapraszam do odwiedzenia Pod-sloncem-toskanii
gierczusia 20:51, 04 wrz 2014


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
Ajjjjj .. Widzem ,że "szmata " temat gorący jak świeże bułeczki
Ps..tyż mom
Ściskam Aniu
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
lojalna_ 20:53, 04 wrz 2014


Dołączył: 29 lip 2014
Posty: 19078
Ja jeszcze nie mam nic ale chyba dam szmatę pod kamyczki buziaczki
____________________
Jola Lawendowy zawrót głowy
baraga1904 21:45, 05 wrz 2014


Dołączył: 22 lip 2010
Posty: 6854
...buziaki...fajnie Cię było usłyszec...
Sebek 22:21, 05 wrz 2014


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Ojjjj, wywołałem niepotrzebną dyskusję, wybacz Aniu... Gdybym był tak samo nieczasowy jak Ty też pewnie bym ją położył, na szczęście nie muszę
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies