Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród dla Agusi

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród dla Agusi

Poziomka 19:57, 12 maj 2012


Dołączył: 12 lip 2011
Posty: 1258
Wklejaj proszę dużo zdjęć. Masz oryginalny piękny ogród inspirowany naturą, interesujące połączenia roślin.Z przyjemnością będę tu zaglądać.
Pozdrawiam Jasia
____________________
Jasia - Ogród zapachów u Jasi
akanta 20:59, 12 maj 2012


Dołączył: 15 gru 2010
Posty: 2361
Witam Cie poziomko!Dziękuję ,miło mi .Tak moje zamierzenie-to przyroda bez granic.Skoro czujesz takie nastroje to na Twoją prośbe prosze...
____________________
Anna - Ogród dla Agusi - zgodnie z naturą
Poziomka 21:08, 12 maj 2012


Dołączył: 12 lip 2011
Posty: 1258
Cudnie, u Ciebie nawet bergenia wygląda naturalnie.
____________________
Jasia - Ogród zapachów u Jasi
Dzidka 21:56, 12 maj 2012


Dołączył: 27 lip 2010
Posty: 2975
Witaj Agusiu

akanta napisał(a)



..


Stworzyłaś ogród moich marzeń.
Z niecierpliwością i zaciekawieniem będę czekała na dalsze jego odsłony.
____________________
Dzidka - To właśnie tu
akanta 23:59, 12 maj 2012


Dołączył: 15 gru 2010
Posty: 2361
Witaj Dzidka! Miło mi,skoro podoba Ci się taki styl ogrodu.Wlaściwie chyba najwygodnejszy,przestronny,nawet nuta zaniedbania dodaje mu tajemniczości i dzikości.Nie jest zbytnio wymagający ,ekologiczny ale także jeszcze mocno niedoinwestowany.Niezbyt dużymi nakladami chyba będę go tworzyć do końca zycia.Drzewa wyrastają i odslaniaja zacienione plaszczyzny do nowych nasadzeń.Ogród powstał dla mojej córci Agusi z myślą o duzej pow.spacerowej ,dużych możliwościach odsłaniania innych widoków z róznych części ogrodu.Od wjazdu jest bardziej reprezentacyjny a w dalszej części coraz bardziej naturalistyczny aż przechodzi w część leśną.Ograniczona ilość czasu na jego pielęgnacje oraz miejsce podsunęła mi taki pomysł na nasz ogród.Na powitanie jeszcze kilka wczesniejszych zdjęć dla Ciebie. [img size=640x480]
____________________
Anna - Ogród dla Agusi - zgodnie z naturą
Monic 08:23, 13 maj 2012


Dołączył: 24 lip 2011
Posty: 1764
Piękne masz to swoje miejsce na ziemi Drzewa sadziłaś po zakupie działki, czy już były?
____________________
mój ogród Monika
andziulka 20:44, 13 maj 2012


Dołączył: 12 lut 2012
Posty: 2608
Piękny naturalistyczny ogród. Uwielbiam oglądać takie ogrody położone blisko lasu ja niestey nie miałam takiego szczęścia, zeby kupić działkę w takim miejscu. Będę zaglądać i oglądać
____________________
Spełnione marzenie - mały domek z ogrodem i pieskami
akanta 22:52, 13 maj 2012


Dołączył: 15 gru 2010
Posty: 2361
Witajcie! Miło mi że jeszcze ktoś lubi takie klimaty jak ja.Drzewa sadzilam tuż po zakupieniu.Na poczatku wkoło ogrodzenia a potem zgodnie z koncepcją ,i tak do dziś od dwudziestu lat /choć obecnie dokupiłam tylko kilka i mam zamiar je miniaturyzować /.Liści mam już dość więc nastawiam
się tylko na iglaki i to maksymalnie średniej wielkości.Pozdrawiam i dedykuję na powitanie kilka zdjęć
z dzisiejszego spaceru wykoszonymi drożkami pośród łączek.
https://www.ogrodowisko.pl/uploads/p/14/145791/original.jpg[/img] [img size=640x480]
____________________
Anna - Ogród dla Agusi - zgodnie z naturą
KasiaWB 01:08, 14 maj 2012


Dołączył: 12 kwi 2011
Posty: 11364
Witaj jak to miło, że coraz więcej osób z naszego miasta dołącza do Ogrodowiska masz przepiękny ogród wiele ciekawych roślin szkoda, że dopiero zauważyłam Twój wątek, bo w sobotę miałyśmy małe spotkanie na targach ogrodniczych, ale zapewne będzie jeszcze kiedyś okazja na spotkanie w większym gronie serdecznie pozdrawiam
____________________
Ogród KasiWB-część II ----------- część I Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB
mira68 07:36, 14 maj 2012


Dołączył: 28 paź 2011
Posty: 649
Witaj piękny naturalny ogróda hosty przecudne
____________________
Mira - Pobojowisko czas zmian
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies