Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Znowu na wsi

Pokaż wątki Pokaż posty

Znowu na wsi

hanka_andrus 07:16, 11 maj 2012


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Jolu, majowa batalia z chwastami u wszystkich trwa,ale Twoje potyczki, to dopiero front!Życzę zakończenia głównego natarcia.
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
hanka_andrus 07:17, 11 maj 2012


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Jolu, majowa batalia z chwastami u wszystkich trwa,ale Twoje potyczki, to dopiero front!Życzę zakończenia głównego natarcia.
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
iwonaz 08:05, 11 maj 2012


Dołączył: 03 lis 2011
Posty: 561
Joku napisał(a)
Ale jak usiąść w odpowiednim miejscu, to widok o wiele sympatyczniejszy





Niesamowite, identyczny widok ma moja koleżanka...mogłabyś być jej sąsiadką Ślicznie, powodzenia w zakładaniu ogrodu...z Twoim doświadczeniem pójdzie Ci pioruńsko szybko
____________________
Iwona - Zielona.....i ogród
Pszczelarnia 08:32, 11 maj 2012


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
Dzień Dobry, pozdrawiam mieszkankę wsi.
____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
Elfik 14:08, 12 maj 2012


Dołączył: 06 lis 2011
Posty: 2057
Jolu, witam Cię serdecznie w nowym miejscu! Jak to fajnie móc przeczytać wątek od początku - teraz będziemy obserwować zapełnianie tego pustostanu i metamorfozy nasadzeń. Wiesz, trochę Ci zazdroszczę, bo mając doświadczenia z poprzedniego ogrodu będziesz sadzić z rozmysłem i unikniesz wielu błędów. Zresztą wytrawny ogrodnik z Ciebie - żadnych oznaczników w doniczkach nie widzę! A sadzenia - ho ho ! No właśnie: planik masz?
Widoczek masz "leżaczkowy" - nie zasłoń go sobie... Życzę Ci dużo siły i sadzenia bez zmęczenia!
Pozdrawiam!
____________________
Ela - Puste pole z wysepką kwiatową
Gabriela 15:21, 12 maj 2012


Dołączył: 25 lut 2011
Posty: 8072
Dopiero teraz zauważyłam, że ten nowy wątek należy do "starej Ogrodowiczanki", do której wpadałam. Oczwyiście kibicuję nowemu ogrodowi, fajne to i niefajne jednocześnie, że trzeba urządząć od zera, sama to przerabiałam, a właściwie ciągle to muszę robić na moich połaciach.
Widzę, że najcenniejsze rośliny masz w doniczkach i utworzyłaś już "szkółkę", bardzo rozsądnie.
Pozdrawiam, będę odwiedzać.
____________________
Ogród w budowie nieustającej
Joku 22:41, 12 maj 2012


Dołączył: 09 paź 2010
Posty: 12082
Ewa, Elu, Gabrysiu, dziękuję za odwiedziny.

Elu, planiku na papierze niestety nie mam. Na razie posadziłam coś w przedogródku, a dzisiaj bylam na kiermaszu ogrodniczym. Wróciłam obładowana. Zakupiłam m. in. kalinę angielską (ma kwiaty, pachną obłędnie), płożący jałowiec i trochę roślin do donic. W poniedziałek prawdopodobnie "wzbogacimy się", a raczej zbiedniejemy (w portfelu) o domek ogrodnika.
Działka na razie jest porośnięta chwastami, przede wszystkim perzem. Jakoś nie mogę się zabrać za odchwaszczanie .

Faktycznie, zdobyte wcześniej doświadczenie mam nadzieję pozwoli uniknąć starych błędów. Przede wszystkim nie sadzić drzew i krzewów, które w przyszłości zaczną sprawiać kłopoty swoimi rozmiarami.
____________________
Jola, nieco na zachód od Trójmiasta - Ogród z przeszłością (+) Wizytówka (+) Znowu na wsi - aktualny
Joku 22:42, 12 maj 2012


Dołączył: 09 paź 2010
Posty: 12082
Haniu, dziękuję za podtrzymanie na duchu

Jutro postaram się zrobić jakieś zdjęcia moich zakupów i mini- postępów w zagospodarowaniu.
____________________
Jola, nieco na zachód od Trójmiasta - Ogród z przeszłością (+) Wizytówka (+) Znowu na wsi - aktualny
hania 22:46, 12 maj 2012


Dołączył: 21 lut 2011
Posty: 2601
Nowy ogród,to i nowy wątek ...Jolu kibicuję Ci od początku
____________________
Hania - Dwa światy-Wizytówka
Elfik 22:48, 12 maj 2012


Dołączył: 06 lis 2011
Posty: 2057
Jolu - wiesz, co jest najlepsze na perz? Mocny chłop z widłami amerykańskimi . U mnie to było tak, że JA byłam tym mocnym chłopem... niestety... Ale perzu nie mam!
____________________
Ela - Puste pole z wysepką kwiatową
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies