Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród marzeń ... cegła ... róża ... lawenda i mila do tego co mam w głowie ...

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród marzeń ... cegła ... róża ... lawenda i mila do tego co mam w głowie ...

Sebek 11:58, 02 wrz 2012


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
coś zrobiła tej biednej doniczce?
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Madzenka 12:23, 02 wrz 2012


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Enya73 napisał(a)
Wspaniały pomysł, myślę że chętnych nie zabraknie. Na razie uczyłam się tylko florystyki Chciałabym też nauczyć się postarzać meble. Na razie nie mam wielkiego doświadczenia z drewnem. W tym roku odświeżyłam jedynie naszą altanę, wyszlifowałam ją całą, nałożyłam nowy kolor impregnatu i zrobiłam delikatne przetarcia na krawędziach. Może przy okazji pokażę w moim wątku


No to ja Wam mogę kawę podawać bo umiejętnośći dekoratorskich u mnie niet, ale popatrzeć lubię
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Madzenka 12:23, 02 wrz 2012


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Sebek napisał(a)
coś zrobiła tej biednej doniczce?


No właśnie??? W Adamo rzucalaś??
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Mala_Mi 13:58, 02 wrz 2012


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Marzena2007 napisał(a)

Wspaniały pomysł, myślę że chętnych nie zabraknie. Na razie uczyłam się tylko florystyki Chciałabym też nauczyć się postarzać meble. Na razie nie mam wielkiego doświadczenia z drewnem. W tym roku odświeżyłam jedynie naszą altanę, wyszlifowałam ją całą, nałożyłam nowy kolor impregnatu i zrobiłam delikatne przetarcia na krawędziach. Może przy okazji pokażę w moim wątku


No to ja Wam mogę kawę podawać bo umiejętnośći dekoratorskich u mnie niet, ale popatrzeć lubię

A ja nie umiem podawac kawy, a ni jej robić..... a zdolnosci dekoratorskich tez niet......... wiec my z Mażenka zajmiemy się zabawianiem towarzystwa
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Urszulla 14:15, 02 wrz 2012


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21802
Zazdroszczę Ci Izo takich umiejętności do drewna. ja mam w pokoju stare komódki, które mi się nie podobają i coś bym z nich uczyniła ale nie umiem. A wogóle to takie prace szlifowania mnie nie pociągają.
A tą paste wybielającą trzeba dawać na surowe drewno??
____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
Konstancja30 15:18, 02 wrz 2012


Dołączył: 06 maj 2012
Posty: 6260
Marzena2007 napisał(a)

coś zrobiła tej biednej doniczce?


No właśnie??? W Adamo rzucalaś??



nie ... ale Adamo miał w tym swój udział ... nie zauważył ... taaakiej doniczki ... i mam ... skorupy dekoracyjne

od wczoraj na tarasie mam półeczki na zioła ... chwilowo nawtykałam tam więcej niż zioła ale z czasem się opanuję ...

w całości ...



i w detalu





____________________
Iza - Ogród marzeń... cegła...róża... lawenda
butterfly 15:25, 02 wrz 2012


Dołączył: 04 paź 2011
Posty: 3765
O, półeczka na zioła cudna !!!
Odgapuję
____________________
Beata - Marzenia i plany vs. rzeczywistość ####
Konstancja30 15:32, 02 wrz 2012


Dołączył: 06 maj 2012
Posty: 6260
zaraz odpowiem na pozostałe posty ... ale muszę się podzielić z Wami dzisiejszym przedpołudniem ... bo było wyjątkowe ...

pomiędzy śniadaniem a obiadem miałam gości ... oj i to była uczta emocji i miłych wrażeń ... poznałam Anulę i jej męża ... fantastyczna para ... i mam nadzieję, że Paweł będzie częściej odwiedzał rodzinne strony a tym samym będziemy mogli spędzić razem jeszcze niejedno takie przedpołudnie ... czy popołudnie ...

Aniu i Pawle dziękujemy za tak miło spędzony czas ... było nam bardzo miło ...

zdjęć prawie nie ma bo nie było kiedy ... już żegnając się zrobiliśmy żeby plamy nie było ... a i tak jest bo miałam aparat na pocztówkę przestawiony i jakość fatalna ... wybaczcie





razem z Anulą wszedł na taras pierwszy wrzos ... w pięknej doniczce ... od kiedy wyszli liczba możliwych ustawień i kompozycji ... ogromna ... na stole ... wkokosiła się na półeczkę i jest ok ... przy pniu tez jest ok ... dziękuję Anulka ... ...





jabłuszka z mojego drzewka ... było ich niewiele za to smaczne bardzo - ... hm .... jak wszystko czego mało
____________________
Iza - Ogród marzeń... cegła...róża... lawenda
Konstancja30 15:46, 02 wrz 2012


Dołączył: 06 maj 2012
Posty: 6260
asc napisał(a)


Wspaniały pomysł, myślę że chętnych nie zabraknie. Na razie uczyłam się tylko florystyki Chciałabym też nauczyć się postarzać meble. Na razie nie mam wielkiego doświadczenia z drewnem. W tym roku odświeżyłam jedynie naszą altanę, wyszlifowałam ją całą, nałożyłam nowy kolor impregnatu i zrobiłam delikatne przetarcia na krawędziach. Może przy okazji pokażę w moim wątku


No to ja Wam mogę kawę podawać bo umiejętnośći dekoratorskich u mnie niet, ale popatrzeć lubię

A ja nie umiem podawac kawy, ani jej robić..... a zdolnosci dekoratorskich tez niet......... wiec my z Mażenka zajmiemy się zabawianiem towarzystwa


nigdy nie mów nigdy ... decoupage jest dla wszystkich ... Madżenka jeszcze możesz sama siebie zaskoczyć .. choć ktoś kawkę powinien robić jakby na to nie spojrzeć


... nie ... Ania wybacz ale faktycznie dla Ciebie nie ... nie usiedzisz ... poza tym zabawianie towarzystwa w Twoim wykonaniu to moja ulubiona rozrywka tak,że jestem za !!! ... choć decou może stracić wielki talent będę egoistką ...

a to wspomniane pudełeczko ... nie mogłam wcześniej pokazać bo a nuż Anula by zobaczyła a miało być niespodzianką ...






zdjęcia robione wieczorem ...
____________________
Iza - Ogród marzeń... cegła...róża... lawenda
moni 16:39, 02 wrz 2012


Dołączył: 06 paź 2011
Posty: 834
Ogród wyjątkowy sam w sobie inny od innych piękny Konstancjo
____________________
Mona
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies