Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród marzeń ... cegła ... róża ... lawenda i mila do tego co mam w głowie ...

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród marzeń ... cegła ... róża ... lawenda i mila do tego co mam w głowie ...

Konstancja30 19:33, 23 mar 2014


Dołączył: 06 maj 2012
Posty: 6260
Sebek ratuj bo ja te dwa ogrody tak mylę ...

w którym przy lustrze jest świerk a pod nim kupka trawy ? ... szukam i szukam i nie ma ... a głowę bym dała, że widziałam, że lekko i że zasłania ... ehhhhhhhhhh
____________________
Iza - Ogród marzeń... cegła...róża... lawenda
Konstancja30 19:46, 23 mar 2014


Dołączył: 06 maj 2012
Posty: 6260
ana_art napisał(a)
Iza pod brzozami ciężko cokolwiek sadzić jak korzenie sie rozrosną.... brrrr, chyba lepiej posadzić to co tam ma być dziś mogę to powiedzieć z pełną odpowiedzialnością, jesienne dosadzanie tulipanów było mordęgą...
U mnie pod brzozami są głównie miskanty, rozplenice, funkie, świerk nidifiormis
najszybciej znajdziesz w wizytówce letniej


Ana zlokalizowałam ... i nie mogę wyjść z tego twojego raju ... ależ masz tam pięknie
____________________
Iza - Ogród marzeń... cegła...róża... lawenda
ana_art 19:50, 23 mar 2014


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
Sebek wierzę Ci na słowo kocham ogród z lustrem... bardzo!
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
Mala_Mi 21:19, 23 mar 2014


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484

na ścianie tam gdzie 11 lawend zaznaczone też po brzegach rozplenica wsadzona


to bardzo wąski pasek... nie na rozplenice, nawet na te niższe.. na ścieżkę ci sie rzuci i zagłuszy lawendę.. daj je pod brzozy.. wariant tani i fajny

Na kjuba przy różach daj iryski lub krokusy .... róże, trawki i lawenda potem przykryją liście.. ponad miesiąc wiosny w ogrodzie wcześniej..
Za 11 lawend też możesz dać cebulowe wczesne... a pomiędzy werbenę..

Chciałam odwiedzić moich gości, ale sie chyba poddam... nie mam szans.. program naprawczy do programu naprawczego muszę wprowadzić.
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Madzenka 21:23, 23 mar 2014


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
ana_art napisał(a)
Iza pod brzozami ciężko cokolwiek sadzić jak korzenie sie rozrosną.... brrrr, chyba lepiej posadzić to co tam ma być dziś mogę to powiedzieć z pełną odpowiedzialnością, jesienne dosadzanie tulipanów było mordęgą...
U mnie pod brzozami są głównie miskanty, rozplenice, funkie, świerk nidifiormis
najszybciej znajdziesz w wizytówce letniej


To samo mogę powiedzieć o sadzeniu dużych bukszpanow w korzeniach brzóz.... Masakra ... I dlatego nie są sysmetrycznie posadzone, nie dało sie, brrrr jak mnie to drażni
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Konstancja30 22:09, 23 mar 2014


Dołączył: 06 maj 2012
Posty: 6260
Mala_Mi napisał(a)


to bardzo wąski pasek... nie na rozplenice, nawet na te niższe.. na ścieżkę ci sie rzuci i zagłuszy lawendę.. daj je pod brzozy.. wariant tani i fajny

Na kjuba przy różach daj iryski lub krokusy .... róże, trawki i lawenda potem przykryją liście.. ponad miesiąc wiosny w ogrodzie wcześniej..
Za 11 lawend też możesz dać cebulowe wczesne... a pomiędzy werbenę..

Chciałam odwiedzić moich gości, ale sie chyba poddam... nie mam szans.. program naprawczy do programu naprawczego muszę wprowadzić.


miesiąc wcześniej wiosna w ogrodzie ... o tak Anek ... aż mnie w dołku ściska jak patrzę na Wasze kolorowe łany krokusików i irysków ... to zmienię na bank ...

rozplenice już w myslach powędrowały na "brzozową" ...

____________________
Iza - Ogród marzeń... cegła...róża... lawenda
Konstancja30 22:11, 23 mar 2014


Dołączył: 06 maj 2012
Posty: 6260
Marzena2007 napisał(a)


To samo mogę powiedzieć o sadzeniu dużych bukszpanow w korzeniach brzóz.... Masakra ... I dlatego nie są sysmetrycznie posadzone, nie dało sie, brrrr jak mnie to drażni


nie są ? ... Madżen może i nie są bo jak mówisz to wiesz ... ale i tak są cudne ... jak zamykam oczy i myslę brzoza to zaraz widzę te kulki pod brzozami ... ale na kulki to moja "brzozowa" chyba długo poczeka
____________________
Iza - Ogród marzeń... cegła...róża... lawenda
Evchen 00:08, 24 mar 2014


Dołączył: 07 maj 2012
Posty: 4059
Konstancja30 napisał(a)


Ewunia a jak ja czekam ! ... na łany cebulowych i na zdjęcia BB ... potffforze jeden

Dobrze, że potffór tylko jeden Moje cebulostwo raczyło potajemnie zmienić miejsce docelowe. Ani chybi urządziło sobie nocne dance lub wędrówki po grządkach. Łanów raczej nie będzie. Nie raczyły sprostać moim wyobrażeniom, chociaż siła wyobraźni mnie przerosła i nie wszędzie wetknęłam w glebę etykiety. Na razie nie odchwaszczam w obawie, by nie pomniejszyć dobrodziejstwa inwentarza. Bo jak się tak pomylę i odchwaszczę ogród z ostóżek albo naparstnic???.... więc lepiej nie ryzykować

łany obfocę, jak tylko raczą wzejść
____________________
http://www.ogrodowisko.pl/watek/3282-bb
Kuklik 00:20, 24 mar 2014


Dołączył: 02 cze 2012
Posty: 1921
Zaglądam się przywitać po zimowej przerwie i zaznaczyć wątek, bo mi się wyciął nie wiedzieć czemu.
Dużo słońca, w ogrodzie i nie tylko
____________________
Iza Wszystko czego potrzebuję to dom pełen książek i ogród pełen kwiatów
admete 06:15, 24 mar 2014


Dołączył: 14 kwi 2012
Posty: 8812
Konstancja30 napisał(a)


Aga jak patrzę na tę mocno kolorową już wiosnę w ogrodach to tupię ... tupię i czekam bardziej niecierpliwie ... wiem, że kiedyś i u mnie zakwitnie i chyba wtedy rzucę pracę i będę się gapić ...



Oj ja też tak robię .
Jak zakwitnie jakiś kwiatuch, to latam z aparatem(rodzina patrzy jak na wariatkę )
i uwieczniam każdą najmniejszą zmianę na fotkach


podglądam jak znosisz cebulki i uzbrajasz się w masę roślinek ... jak rodzi się projekt ... Aga kawałek pięknego ogrodu tworzysz ...




Bardzo Ci dziękuję za te słowa i mam nadzieję że tak właśnie wyjdzie w rzeczywistości


pozdrawiam i czekam na spotkanie musimy się wreszcie poznać


Koniecznie!!!!!!
Czekam niecierpliwie



Super nowa fotorelacja i fantastyczna opowieść dołączona do niej
____________________
Mój powstający ogród Jak zamienić glinę w wymarzony skrawek Ziemi
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies