Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród marzeń ... cegła ... róża ... lawenda i mila do tego co mam w głowie ...

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród marzeń ... cegła ... róża ... lawenda i mila do tego co mam w głowie ...

Madzenka 12:56, 18 kwi 2014


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Iza ja bym zostawiła tego graba na forncie i go cięła geometrycznie. Będzie zwiewnie z brzozami i geometrycznie z kasztaltem rabat i formowanym grabem.
Brzozy za chwile, za momenciek bujną w górę i dopiero się będa wszyscy potykać. Ty przechodniom widoku nie zasłaniaj niech się goopie gapią

I wiesz coś mi się wydaje, ze koniec w tym roku zdekorowaniem wnętrz, tyś prawdziwa ogrodniczka !! Ty sie będziesz całe lato w rabaty gapić!!!

Wszystko pieknie wymyślone, poziomicą sprawdzone, wytyczone, Robert sie nawet zmieścił a i Ulfa inspiracje widze
Zmykam do grodu!
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Pszczelarnia 13:10, 18 kwi 2014


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
Konstancja30 napisał(a)
i to co najwięcej wysiłku wymagało ...
poglądowo rabta frontowa inaczej zwana brzozową ...
(...)
... bardzo świątecznie ale trudno ... tak wypadło ... babki też będą i pasztety i takie tam jajeczka ... quote]

Taki stan tworzenia lubię najbardziej - już i jeszcze nie. Porządna robótka wykonana - Izabello-Konstancjo!
____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
Mathildis 16:07, 18 kwi 2014


Dołączył: 23 maj 2013
Posty: 4315
Zdjęć się doczekałam i ... fiu fiu graby widzę.... i to nie byle jakie, włączam wyobraźnię i widzę je latem koło tego tarasu... no cudnie się tam wpasowały...
____________________
Anka Leśne Wzgórze; "Everything we hear is an opinion, not a fact. Everything we see is a perspective, not the truth." Marcus Aurelius
nicol21 20:04, 18 kwi 2014


Dołączył: 15 paź 2013
Posty: 10211
Konstancja30 napisał(a)
i to co najwięcej wysiłku wymagało ...
to na co ludzie siem gapią ... nikt nas nie minie bez wgapiania ... nikt ... i to nie żeby dyskretnie ... doły na ulicy okropne ... jedna pani omal się nie połamała ... nie fiem ... ja serio nie wiem o so chodzi ...

poglądowo rabta frontowa inaczej zwana brzozową ...




a niech sie gapią i zazdroszczą!!! Ja tam się stresuję jak robię zdjęcia bo pewnie ludzie se myślą... cóż tam tak można z tym aparatem ciągle latać! a sąsiad co ciągle siedzi na balkonie[emeryt i leniwy albo schorowany] za każdym razem się pyta czy to już koniec. a ja z całym wdziękiem rzucam, żę to dopiero początek! Mina bezcenna jak po kilku weekendach i pracy w tygodniu mu po raz kolejny tak powiedzialam.

____________________
Mały ogródek, za i przed zabudową szeregową - Nicol21 Wątek równoległy: Okiełznać swoje setki pomysłów - ogród ze spadkiem na północ ************ Pozdrawiam i zapraszam - Ewelina ************ ***Booskop https://goo.gl/photos/jpY3wG37U7c9ALAf9 *** *** De tuinen van Appeltern https://goo.gl/photos/WrF6PWtCn53Gzswp6 *** *** *** formowanie cisów: https://photos.app.goo.gl/y72my2AfOaf4XKNq1 **** ***** Rotary Garden - Belgia - https://photos.app.goo.gl/iErs4Fi1dOEJ6Jls1 ****
admete 20:28, 18 kwi 2014


Dołączył: 14 kwi 2012
Posty: 8812
Iza poczytałam ,pośmiałam się , popodziwiałam zdjęcia i to co na nich .
I zostawiam życzenia ZDROWYCH I POGODNYCH A PRZEDE WSZYSTKIM SŁONECZNYCH ŚWIĄT

Prace i przygotowania świąteczne swoją drogą, ale ja tez zamierzam jutro jak najwięcej na ogrodzie siedzieć , trzeba korzystać z pogody, a chłopaki pójdą święcić

Buziaki zostawiam
____________________
Mój powstający ogród Jak zamienić glinę w wymarzony skrawek Ziemi
Mathildis 22:51, 18 kwi 2014


Dołączył: 23 maj 2013
Posty: 4315
____________________
Anka Leśne Wzgórze; "Everything we hear is an opinion, not a fact. Everything we see is a perspective, not the truth." Marcus Aurelius
admete 16:19, 19 kwi 2014


Dołączył: 14 kwi 2012
Posty: 8812
____________________
Mój powstający ogród Jak zamienić glinę w wymarzony skrawek Ziemi
Milka 20:47, 19 kwi 2014


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Ptrzę na mejsce z brzozą i mam inny pomysł
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Madzenka 22:25, 19 kwi 2014


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
O Irenka rewolucję Ci zrobi?
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Enya73 13:19, 20 kwi 2014


Dołączył: 06 lip 2012
Posty: 9021
RADOSNYCH ŚWIĄT ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO , SAMYCH MIŁYCH CHWIL W GRONIE NAJBLIŻSZYCH SMACZNEGO JAJECZKA I MOKREGO DYNGUSA.


____________________
Anita - Zielono mi-czyli zielone płuca czarnego Śląska WIZYTÓWKA- wizytówka- zielono mi-czyli zielone płuca czarnego Śląska oraz zapraszam do odwiedzenia Pod-sloncem-toskanii
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies