Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród marzeń ... cegła ... róża ... lawenda i mila do tego co mam w głowie ...

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród marzeń ... cegła ... róża ... lawenda i mila do tego co mam w głowie ...

ka1sia 22:53, 21 sie 2014


Dołączył: 11 lip 2012
Posty: 3194
malgorzata_szewczyk napisał(a)
Dziewczyny to w Beskidy zapraszam Do Kalwarii już znacie drogę Z Kalwarii na Bielsko już prosta droga


prosta, mówisz, Gosiaczku do Kalwarii to już z zamkniętymi oczami trafimy
____________________
Wszystko o czym...Marzysz
malgorzata_s... 22:54, 21 sie 2014


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33737
No ja myślę
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
ana_art 22:55, 21 sie 2014


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
to wymyśliłyście, Wojsławice to inszy kierunek...
ja nie mogę się nigdzie sama zanadto ruszyć bo tylko w żółwim tempie muszę jeździć lol!
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
ka1sia 23:18, 21 sie 2014


Dołączył: 11 lip 2012
Posty: 3194
ana_art napisał(a)
to wymyśliłyście, Wojsławice to inszy kierunek...
ja nie mogę się nigdzie sama zanadto ruszyć bo tylko w żółwim tempie muszę jeździć lol!


Hi HI Hi , Ana, coś widzę przeskrobałaś teraz nóżka z gazu, proszę
____________________
Wszystko o czym...Marzysz
Pszczelarnia 10:17, 22 sie 2014


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
Kasia ma prawdziwe ogary? Ja też chcę.


Myślałam o Annabelkach - one są spalone nawozem. Iza, charne zwiędnięte rośliny - zapytaj amerykańskiej przyjaciółki czy ich nie spaliła nawozem. Tak mi wygląda.

Słoiki są w piwnicy. W spiżarni pustki (puste koszyki). Wpadaj, wpadaj, będę miałą nowe lny . Tylko mamy już temin. Bo niestety trawy są 30.09. i to jest najgorszy możliwy termin.
____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
Agnieszka_B 17:03, 22 sie 2014


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 1637
Uwielbiam czytać/oglądać relacje spotkaniowe. Ogród Kasi - piękny !
____________________
zapach-ziemi
Madzenka 18:58, 22 sie 2014


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Iza Wojslawice wzywają!!!
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Madzenka 17:42, 31 sie 2014


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Iza czy Twoja lawenda zakwitła ponownie. Bo moja podpuszcza mnie aby jej nie ciąć. Chyba się wnerwię i ją pokulkuję!
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Konstancja30 17:57, 31 sie 2014


Dołączył: 06 maj 2012
Posty: 6260
Wojsławice są w planach i mocno za powodzenie akcji trzymam kciuki ... Kasia też ... a skoro dwie kobiety kcom to istnieje domniemanie, że coś z tego będzie ... oj bardzo bym chciała zakończyć sezon obładowana trawkami i emocjami ze spotkania ogrodniczek ...

Madżenko moja lawenda ... no własnie podpuszcza to dobre określenie na jej twórczość ... zdecydowanie w ostatnim tygodniu dostała kopa ... poszła w liście ... a kwiat ? ... no kwiat jest ale mniej lub bardziej rachitycznie ... ona chce jeszcze jednego lipca bo jest gotowa do zmasowanego wystartowania tylko czeka na słońce ... tymczasem nie obcinam ... a niech tam ... może jej się uda i mnie się uda jeszcze na nią się napaczeć
zastanawiałam od czego zacząć prezentację dzisiejszego ogrodu ... no to zacznę od tych kadrów gdzie lawande mi się zaplątała :








w pwerspektywie za Leo ... tłoczącym nieprzerwalnie ...



i donicowa ...



____________________
Iza - Ogród marzeń... cegła...róża... lawenda
Konstancja30 18:05, 31 sie 2014


Dołączył: 06 maj 2012
Posty: 6260
dzisiejszy dzień zabłysł słoneczkiem ... ciepłem ... pierwsza kawa z Leo ... uwielbiam dechę ławeczkę ... przy okazji to miejsce potrzebuje więcej traw ... ostróżki ... naparstnice i przetacznika ... mam siewki ... i muszą mi się one do mojego ogrodniczkowania dostosować bo naczelny ogrodnik chwilowo nieosiągalny ...
na tej ławeczce i z ta kawą ładnie mówię dzień dobry wszystkim podążającym do kościoła ... niestety widoczna z ulicy ... coś z tym trzeba zrobić ...







____________________
Iza - Ogród marzeń... cegła...róża... lawenda
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies