Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród marzeń ... cegła ... róża ... lawenda i mila do tego co mam w głowie ...

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród marzeń ... cegła ... róża ... lawenda i mila do tego co mam w głowie ...

Konstancja30 19:11, 31 sie 2014


Dołączył: 06 maj 2012
Posty: 6260
kostrzewa ... jak jej nie lubić ... ??? ...





zerkając w dół



i zza okna



____________________
Iza - Ogród marzeń... cegła...róża... lawenda
Enya73 19:20, 31 sie 2014


Dołączył: 06 lip 2012
Posty: 9021
Ślicznie i bardzo z klimatem u Ciebie. Dawno nie zaglądałam, a tu takie zmiany. A pokażesz tarasik?
pozdrawiam serdecznie
____________________
Anita - Zielono mi-czyli zielone płuca czarnego Śląska WIZYTÓWKA- wizytówka- zielono mi-czyli zielone płuca czarnego Śląska oraz zapraszam do odwiedzenia Pod-sloncem-toskanii
martaibartek 19:31, 31 sie 2014


Dołączył: 04 sie 2012
Posty: 1140
Pięknie skomponowane rabaty! i wszystko takie zdrowiutkie, zadbane, wypieszczone.

Twoje zdjęcia oddają niezwykłość tego ogrodu.
____________________
noemi 19:38, 31 sie 2014


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 5938
Piękna porcja zdjęć za rok miejsca na rabatach nie będzie
____________________
ogród magdalenka
JulkAd 20:45, 31 sie 2014


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 9027
Konstancja30 napisał(a)
tojeść nie powiedziała jeszcze ostatniego słowa ... ścięłam to co przekwitło ... są nowe i mnóstwo w pełnej gotowości



Kiedy ścinałaś kwiaty tojeści?, od razu po przekwitnięciu? i skracałaś jakąś konkretną długość czy tylko kwiat?
Pozdrówka zostawiam
____________________
Julita - Ogród do odświeżenia
ana_art 21:10, 31 sie 2014


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
przecudne fotki , cudny klimat, cudny, cudny!!!!!
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
baraga1904 22:12, 31 sie 2014


Dołączył: 22 lip 2010
Posty: 6854
...niesamowite zdjęcia...ogród cudny...klimatyczny...
Konstancja30 20:55, 05 wrz 2014


Dołączył: 06 maj 2012
Posty: 6260
Enya73 napisał(a)
Ślicznie i bardzo z klimatem u Ciebie. Dawno nie zaglądałam, a tu takie zmiany. A pokażesz tarasik?
pozdrawiam serdecznie


Anitko tarasik to pokażę wiosną ... nie lubimy się z tarasikiem bo pańcia użyła nie tego odcienia bejcy (się omyliłam a myślałam, że o bejcy wiem wszystko) ... pan ją niezbyt pieczołowicie rozsmarował ... obojgu nadmiar słońca rozum odebrał i glanc pomada wyszła obok tego jak wyjść miała ... z drugiej strony dechy słoje prezentują a i owszem ale nie w pożądanej tonacji ... w słońcu i w deszczu zniese ... poza mam focha i nie fotografuję ... bo kto chciałby swą porażkę uwieczniać ...

wiosną myjka ... sprawdzony na werandzie olej i mam nadzieję, że będzie ok ...
wzdłuż tarasu odbudowuje się pas ceglanej donicy ... niebawem obsadzę go lawendą i trawami ... wiele sobie po przyszłym lecie obiecuję i dopiero wówczas pokażę ...

martaibartek napisał(a)
Pięknie skomponowane rabaty! i wszystko takie zdrowiutkie, zadbane, wypieszczone.

Twoje zdjęcia oddają niezwykłość tego ogrodu.


uczciwe sprawę stawiając to moje zdjęcia tworzą ! niezwykłość tego ogrodu ... jest plan na przestrzeń spektakularną i życie przed nami na tworzenie ... ale to się baaardzo powolutku rodzi ...
znamienna wypowiedź Danutki, która po południu u mnie będąc ... ogląda wieczorem zdjęcia i woła "Iza gdzie to masz bo ja nie widziałam " ... no cóż oczami jak aparatem kadruję swoje kawałki szczęścia i między innymi dlatego każdego dnia chce mi się zaczynać od nowa ...

ale bardzo mi miła opinia i bardzo dziękuję

____________________
Iza - Ogród marzeń... cegła...róża... lawenda
Konstancja30 20:56, 05 wrz 2014


Dołączył: 06 maj 2012
Posty: 6260
noemi napisał(a)
Piękna porcja zdjęć za rok miejsca na rabatach nie będzie


gdybym nie miała foto dokumentacji chyba sama bym nie uwierzyła











to niewiarygodne ile może roślinka w jeden sezon !
____________________
Iza - Ogród marzeń... cegła...róża... lawenda
Konstancja30 20:56, 05 wrz 2014


Dołączył: 06 maj 2012
Posty: 6260
JulkAd napisał(a)


Kiedy ścinałaś kwiaty tojeści?, od razu po przekwitnięciu? i skracałaś jakąś konkretną długość czy tylko kwiat?
Pozdrówka zostawiam


Jula zaraz jak tojeść zaczęła pikować w górę pobawiłam się i co trzecią - czwartą gałązkę skróciłam o połowę ... w jednym z programów TEN pan z Anglii (aj te zwapnienia ) ... pokazywał, że chcąc przedłużyć czas kwitnienia bylin wielkie kępy można tak fragmentami ciachać co da kwitnące plamy przez dłuższy czas ... ponieważ u mnie "kępa" ma wymiar mikro w ogrodzie mikro podeszłam do tego precyzyjnie ... teraz natomiast gdy dziób przekwitnie ścinam go tak by nie uszkodzić z reguły zapowiadającego kwitnienia kwiatostanu obok ... nie mam zdjęć z dziś ale tojeść wchodzi w coraz lepszy moment ... a u mnie ma słabą glebę więc śmiało można ją nazwać terminatorem ...
____________________
Iza - Ogród marzeń... cegła...róża... lawenda
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies