Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród marzeń ... cegła ... róża ... lawenda i mila do tego co mam w głowie ...

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród marzeń ... cegła ... róża ... lawenda i mila do tego co mam w głowie ...

Konstancja30 14:02, 12 paź 2014


Dołączył: 06 maj 2012
Posty: 6260
nie cofając się latami ... cofam do początków sezonu tego roku







kilka miesięcy i ......................










____________________
Iza - Ogród marzeń... cegła...róża... lawenda
ModraSowa 14:26, 12 paź 2014


Dołączył: 05 kwi 2014
Posty: 1275
Konstancja30 napisał(a)
nie cofając się latami ... cofam do początków sezonu tego roku







kilka miesięcy i ......................











Matywujące
Bardzo lubię do Ciebie zaglądać.Zwyczajnie... podoba mi się Wasz ogród.Bo to z pewnością już ogród, o nieśmiałości w używaniu tego słowa powinnaś zapomnieć
Pozdrawiam.
____________________
Ania Ogród to życie
baraga1904 20:31, 12 paź 2014


Dołączył: 22 lip 2010
Posty: 6854
...ile radości daje ogród? To niesamowite...każdy krzaczek, roślinka, rabata wywołują euforię radości...
...kiedy czytam to co piszesz i widzę co pokazujesz, czuję tą euforię...ogród pięknieje z dnia na dzień...
ka1sia 20:58, 12 paź 2014


Dołączył: 11 lip 2012
Posty: 3194
Izunia, dotarłam i ja rzeczywiście, parę miesięcy, a jaka różnica!
świetne są takie porównania, a jaka motywacja do dalszej pracy
fotki piękne, ale w realu też ślicznie, uwielbiam u Was być ... i znowu będę
____________________
Wszystko o czym...Marzysz
Magda_ 21:40, 12 paź 2014


Dołączył: 25 kwi 2013
Posty: 2833
fajne fotki
pozdrawiam niedzielnie
____________________
Mój wymarzony ogród - czyli historia pewnej "ogrodniczki"
Sebek 21:42, 12 paź 2014


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Podziwiam ogród - i tak samo jak u Madżenki nie mogę się doczekać Waszych różanek - pewnie wtedy znów zachoruję na różyczkę...
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
admete 07:03, 13 paź 2014


Dołączył: 14 kwi 2012
Posty: 8812
Iza cudna fotorelacja i opisy hahahahahaha.

Ja też dołączam do grona wielbicieli Twojego ogrodu .
Klimat wyziera ze zdjęć, ale na żywo powala na kolana i tak żałuję że w piątek tak malutko nad nim postałam

A to porównanie które wkleiłaś - sama po mnie widziałaś, bo pamiętam te sadzoneczki z wiosny, a przed ostatnimi targami szczenka mi opadła jak zobaczyłam trawy, werbenę, jeżówki i hortensje w tym rozkwicie - aż tak że i u mnie powstało takie połączenie

Ptaszki cudne!!!!! Ciekawa jestem jak mój Silvuszek zareagowałby na takie dodatki do ogrodu hahahahahaha, zostałyby przeniesione , ale w częściach

Buziaki i udanego rozpoczęcia tygodnia

ps udało się wszystko co zaplanowane zrobić w weekend?
____________________
Mój powstający ogród Jak zamienić glinę w wymarzony skrawek Ziemi
Margarete 11:12, 13 paź 2014


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
Konstancja30 napisał(a)


Małgosia ... jak ja Ci napiszę co mi po głowie chodzi od Kutna to jak będzie jedna z tych wielu przyszłościowych okazji to ja bez przetrzepania skóry nie odjadę .. bo widzisz ja mam niejasną niepewność czy ja Cię w Kutnie nie widziałam ... nie pasowała mi godzina i nie byłam pewna a ta Ty ewentualna biegła do stoiska z kimś ... po zdjęciach z Wojsławic ta Ty wydajesz mi się mocno ewentualna ... ale co mogłaś robić przy Domu Kultury ok 13 chyba ??? ...

Leoś wart czekania ... będzie pani zadowolona ...


No to pewnikiem byłam.....ja........w osobistej swej postaci....nie pamietam o której dotarłysmy do Domu Kultury...najpierw buszowałysmy po stoikach na ryku ale mogło byc około południa....Iza a nie pamiętasz mnie z wizyty u Danusi latem ubiegłego roku...bo ja ciebie pamietam.......ja jestem duża baba(nie lubie określenia puszysta...) i do tego mam duzo kreconych włosów na głowie, taki bardziej bałagan.....

Na Leosia czekam nadal,ja i rabata, miejsce na rabacie przygotowane
Cofam sie bo widziałam jakies fotki u ciebie, chce byc na bieżąco.
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
Margarete 11:40, 13 paź 2014


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
Konstancja30 napisał(a)
tak dla relaksu kilka widoczków (pamiętamy o znakach zapytania ) ...

miskant mój najulubieńszy ... malapantus ... malepantus ... jakoś tak ... upierdutany w sierpniu (prawda jak prawidłowo dla trawek ??? ) ostrą i dużą łopatą Małej ...





wiosną przejdzie podział by mnie osłonić od Wiernych ... tło za pierwszą od furtki brzozą ... z niego będzie

szalejąca pod nim The Fairy ...





i Phantomy z ML w tle ... ML będzie eksmitowany za dobre sparawowanie ... pieknie rośnie w cieniu ... nie narzekam ale dam go na słoneczko a tu poszukam czegoś cieniolubnego ... są cieniolubne trawki ??? ... wysokie cieniolubne trawki ...


Jest pieknie.........
A co do doboru traw w rózne miejsca to mam taki link, zdobyczny, od naszej Mandźen, moze tam znajdziesz cos do cienia...
http://trawy.eu/files/4113/6414/2700/Trawy_do_ogrodw_skalnych.pdf
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
Margarete 11:43, 13 paź 2014


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
Izus twoja tojeść wygląda super czy ona te dzioby ma nieustannie od lata ? czy cały sezon tłoczy ? ...nabieram na nia ochoty....
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies