Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród marzeń ... cegła ... róża ... lawenda i mila do tego co mam w głowie ...

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród marzeń ... cegła ... róża ... lawenda i mila do tego co mam w głowie ...

lojalna_ 22:28, 14 lis 2014


Dołączył: 29 lip 2014
Posty: 19078
Mieszkasz w raju....

Nie wiedziałam gdzie trafiłam i ogarnac sie nie potrafie.....

Zdjecia sa ....... Realistycznie cudne........ Rozy jeszcze tak grubej, dwubarwnej i bedacej w pełnym rozkwicie a wygladajacej jak zasuszona ....kolor boski ..... Musze ja miec ......

Nie wien co napisac by nie wyszło banalnie tak mi sie podoba
____________________
Jola Lawendowy zawrót głowy
admete 07:23, 15 lis 2014


Dołączył: 14 kwi 2012
Posty: 8812
Iza brak mi słów na tą fotorelację - byliście w bajce????.
Chyba tak , zakochałam się .

Te szczegóły, te drobnostki czekające w każdym zakamarku tworzą tak cudowny klimat - wiem czego u mnie brakuje i do czego mam dążyć

Lecę do Ewy............
____________________
Mój powstający ogród Jak zamienić glinę w wymarzony skrawek Ziemi
nicol21 18:12, 15 lis 2014


Dołączył: 15 paź 2013
Posty: 10277
Fotorelacja od Ewy super! Koty tak lubią podąrzać, obserwować, psocić.
Widoki z Twojego ogrodu też radosne
____________________
Mały ogródek, za i przed zabudową szeregową - Nicol21 Wątek równoległy: Okiełznać swoje setki pomysłów - ogród ze spadkiem na północ ************ Pozdrawiam i zapraszam - Ewelina ************ ***Booskop https://goo.gl/photos/jpY3wG37U7c9ALAf9 *** *** De tuinen van Appeltern https://goo.gl/photos/WrF6PWtCn53Gzswp6 *** *** *** formowanie cisów: https://photos.app.goo.gl/y72my2AfOaf4XKNq1 **** ***** Rotary Garden - Belgia - https://photos.app.goo.gl/iErs4Fi1dOEJ6Jls1 ****
Urszulla 20:44, 15 lis 2014


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21804
Porównania z początków obejrzałam i mnie wbiły w krzesło...a ja ciągle dociekam jak sprawić żeby Gracki kwitły... a u Ciebie miskant M. w jednym sezonie wygląda jak po trzechpoza tym wszystko mi się podoba tylko nie rozumiem czemu ML chcesz wysadzić
____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
Ewkakonewka 09:50, 17 lis 2014


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 5868
Fantastyczna relacja i zdjęcia i opis.
Pozdrowienia zostawiam
____________________
Ewa Kopać, grabić, sadzić.... Lubię to!
Konstancja30 11:02, 23 lis 2014


Dołączył: 06 maj 2012
Posty: 6260
te kilka dni w bajce pozostanie w nas pewnie długo ... jesteśmy też pewni, że będziemy wracać bo warto wracać do takich miejsc, w których ma się ten dobry czas ... i nie ... to nie mój sentymentalizm ! (choć owszem fiem jest taki w mła ) ale to nie on ... ewentualnie idąc na konsensus nie tylko on ... maestria dopieszczenia i wielki talent właścicieli w dziedzinie budowania nastroju ma tu ogromny ... znaczący wkład ... więc niech mi Ewcia tutaj nie pisze o jakiś brakach ... dom ma serce ... ogród duszę a całość atmosferę i klimat jakie chciałby się zatrzymać na zawsze ...

to nasz któryś już urlop w listopadzie i będziemy tę tradycję pielęgnować ... rudy brat może być ok (powiedziane w "Nigdy w życiu" ) i urlop w listopadzie jak najbardziej ... nawet w naszym klimacie ... może być ok !!!

dni było mniej niż planów ... w saloniku Ewy odbywały się poważne obrady ...




zawsze jesteśmy ciekawi nowych miejsc ... Adamo ma taką potrzebę oblecieć każdy okoliczny pagórek (a tam było ich trochę ) ... ja chciałam iść śladem królewny Marianny (bardzo intrygująca choć tragiczna poniekąd historia kobiety wyprzedzającej chyba swą epokę ) ...

były spory ... Adamo miał czasami ... a sami zobaczcie



a ja musiałąm troszku zajść w głowę by go z tych plenerów ściągnąć na swoje ścieżki



bo chciałam też przeczytać wszystkie te książki, które w domu Ewy i Ta towarzyszą i som !!! ...



o plenerach ... wyprawie na Igliczną ... wodospadzie i Międzygórzu napiszę w innym miejscu ... ...

teraz wracam na O ... bo choc niby jesień i niby nie sezon to dzieje się ... oj dzieje
____________________
Iza - Ogród marzeń... cegła...róża... lawenda
bociek 17:36, 23 lis 2014


Dołączył: 05 paź 2011
Posty: 7991
O kurczaki, ale cudności. I jak napisane. Izka, Ty MUSISZ w końcu zacząć pisać książkę. Tylko Ciebie nie mam na półce obok Musierowicz i Chmielewskiej
____________________
Wiosne trzeba miec przez caly rok w sercu :D Bockowe perypetie ogrodkowe
Danutka 18:40, 23 lis 2014


Dołączył: 07 maj 2014
Posty: 263
Wszystko ładnie i fajnie ale gdzie są foty z Twojego magicznego ogródka?
Od środy wracam do Kielc więc tylko jakiś dzień wolny znajdę i wpadam do Ciebie na oglądactwo/szwędactwo bo normalnie fotek się nie doczekam
Chociaż i tak wszystkiego nie zobaczę jak zwykle
____________________
Danutka:)
malgorzata_s... 21:52, 23 lis 2014


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33758
Izuś gdzie zniknęłaś Adamo cię nie wypuszcza z objęć czy jak?
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
Joaska 15:57, 27 lis 2014


Dołączył: 11 lip 2011
Posty: 5104
Izunia, znalazłam 10 min czasu i nie mogłam się powstrzymać żeby nie zaglądnąć na ogrodowisko i nie popatrzeć na ulubione wątki.... pszczelarni i tego niesamowitego relaksu ....zazdrościmy z Rafałem jak nie wiem, co, nam się marzy takie kilkudniowy odpoczynek od wszystkiego (no Rafałowi pewnie bardziej) ale meldunkuję mieszkamy już od miesiąca u siebie .... szykuję chałupę i będę was gościć.... niech tylko Rafał pokończy parę drobiazgów
____________________
Joaśki ogród z wyobraźni-REALIZACJA 2015 "Niebo samo nie spadnie, trzeba je osiągnąć./Adam Mickiewicz/"
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies