Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród marzeń ... cegła ... róża ... lawenda i mila do tego co mam w głowie ...

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród marzeń ... cegła ... róża ... lawenda i mila do tego co mam w głowie ...

Konstancja30 20:33, 18 gru 2014


Dołączył: 06 maj 2012
Posty: 6260
ka1sia napisał(a)
Fajnie wrócić do tych chwil... jak się pewnie domyślacie, stroiki, wianki były tylko pretekstem do spotkania wesołego, ciepłego... takiego naszego i za to Ci, Izuś, bardzo dziękuję jeśli o mnie chodzi, mogę wiankować nieustannie a i w kuchni pokręcę się chętnie



spotkania wiesz jak lubię ... no a z tym kręceniem po kuchni to już gwiazdka z nieba ... dziefczyny i Sebku ależ ona robi pizzunię mniam ... a nalesniki ze szpinakiem pod pierzynką beszamelu ... zrobiłam się głodna !!!
____________________
Iza - Ogród marzeń... cegła...róża... lawenda
Konstancja30 20:35, 18 gru 2014


Dołączył: 06 maj 2012
Posty: 6260
Loosiuu napisał(a)
Śliczne stroiki i wianki Nie przesadzone, takie jak lubię


tytułem poprawienia się dostawiam Loosiu za Sebku w poście powyżej ... i postanawiam pisać dziefczyny i chłopaki ...

z tym nie przesadzeniem to muszę się baaardzo pilnować ... tendencja do wykoszenia ... we mnie jest okrutnie mocna
____________________
Iza - Ogród marzeń... cegła...róża... lawenda
lojalna_ 20:39, 18 gru 2014


Dołączył: 29 lip 2014
Posty: 19078
Super ta historia obrazkowa usmiałam sie do łez z walczaca z galazkami a jedzonko pychotka, atmosferka atmosferka atmosfera ......to co najwazniejsze pieknie
____________________
Jola Lawendowy zawrót głowy
Konstancja30 20:43, 18 gru 2014


Dołączył: 06 maj 2012
Posty: 6260
Zielona napisał(a)
Piękne. Wszystko. Obraz i słowo


Martuś mam tysiące słów w zaległości u Ciebie ... ale ja to nadrobię buziak

Gabriela napisał(a)
Śliczne wianki, w ogóle nie widać po nich męki tworzenia o której piszesz.


Gabrysiu pokonana droga była kręta ... były momenty rezygnacji ... było załamanie ... na szczęście zawzięcie dążyłyśmy do końca i jak widać było po co ... na wszystkich filmikach instruktażowych osoba tworząca robiła to tak lekko i zupełnie bez wysiłku ... to zmyliło ... pociesza mnie tylko to, że po pierwszym podkładzie rzecz wydaje się łatwiejsza ... pozdrawiam

Ewkakonewka napisał(a)
Świetna relacja Wianki śliczne


dziękuję każda pochwała cieszy ... no ... cóż począć jak człek łąsy na kompimenta
____________________
Iza - Ogród marzeń... cegła...róża... lawenda
Konstancja30 20:46, 18 gru 2014


Dołączył: 06 maj 2012
Posty: 6260
Marzena2007 napisał(a)
Radość tworzenia, radość pisania, radośc czytania


Madżenka rozwalasz mnie ... ... środek nocy ... godzina 5 minut 40 coś ... sześć słów i WSZYSTKO JASNE ... królowa jest tylko jedna ... ... błagam powiedz, że z każdą minutą idąć do końca dnia poprzeczka spada bo jak rośnie to choć wstać o tej porze to dla mnie wyzwanie to jednak już o 7 nie odważę się dzioba otworzyć ... :0 ...
____________________
Iza - Ogród marzeń... cegła...róża... lawenda
ka1sia 20:48, 18 gru 2014


Dołączył: 11 lip 2012
Posty: 3194
Konstancja30 napisał(a)


spotkania wiesz jak lubię ... no a z tym kręceniem po kuchni to już gwiazdka z nieba ... dziefczyny i Sebku ależ ona robi pizzunię mniam ... a nalesniki ze szpinakiem pod pierzynką beszamelu ... zrobiłam się głodna !!!


to też da się powtórzyć a jako, że wiem, żeś Ty makowa dziewczyna, to i strucelkę dorzucę
____________________
Wszystko o czym...Marzysz
Konstancja30 20:50, 18 gru 2014


Dołączył: 06 maj 2012
Posty: 6260
Margarete napisał(a)

Dobrze napisane
Tez tak mysle.....


Małgoś buziam ... stęskniłam się ...

Gabisia napisał(a)


Dokładnie tak!


Gabisia ja przemilczę co mam przed końcówką wieku ... powołam się tylko na końcówkę bo to jest równiutko 3,5 roku i w związku z tym zapytowywuje czy mogę sobie pierniczka tez podgryźć ... z choineczki i nawet śpilki założę żeby tak do czubeczka się dogryźć ... piękny klimat widziałam tak na zewnątrz jak w domku i nerwowo czekam na weekend

____________________
Iza - Ogród marzeń... cegła...róża... lawenda
Konstancja30 20:54, 18 gru 2014


Dołączył: 06 maj 2012
Posty: 6260
lojalna_ napisał(a)
Super ta historia obrazkowa usmiałam sie do łez z walczaca z galazkami a jedzonko pychotka, atmosferka atmosferka atmosfera ......to co najwazniejsze pieknie


też lubię ten film ...

a tak serio śmiałysmy się do łez wiele razy ... polecam wiankowanie
____________________
Iza - Ogród marzeń... cegła...róża... lawenda
Konstancja30 20:54, 18 gru 2014


Dołączył: 06 maj 2012
Posty: 6260
ka1sia napisał(a)


to też da się powtórzyć a jako, że wiem, żeś Ty makowa dziewczyna, to i strucelkę dorzucę


i to jest baaardzo dobry pomysł
____________________
Iza - Ogród marzeń... cegła...róża... lawenda
lojalna_ 20:55, 18 gru 2014


Dołączył: 29 lip 2014
Posty: 19078
No no fajnie ale łatwo nie jest hihi buziolki
____________________
Jola Lawendowy zawrót głowy
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies