Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród marzeń ... cegła ... róża ... lawenda i mila do tego co mam w głowie ...

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród marzeń ... cegła ... róża ... lawenda i mila do tego co mam w głowie ...

malkul 23:04, 23 maj 2015


Dołączył: 07 wrz 2011
Posty: 21702
ja bym obrazkowe prosiła
____________________
Gosia - Ogród tworzę nowoczesny***Wizytówka - Ogród nowoczesny kokoszki
Madzenka 23:31, 23 maj 2015


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Adamo napisał(a)
Pisanego ani obrazkowego.


Adamo zrób cos z tym. Wytrzymac z Izką bez Ciebie nie mozna!
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Syla 16:01, 24 maj 2015


Dołączył: 18 paź 2010
Posty: 14380
Hej Iza ... tęsknię !!!
____________________
**** wizytówka **** Po prostu ogród Sylwii :)
Mala_Mi 17:39, 24 maj 2015


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Pamajo.. noraj cytaty i wklejaj.. bo mogę to czytać na okrągło

Iza.. zapraszam do Alei Konstancji..brzydko i ponuro, ale pokazać muszem

Toć to Twoja Aleja
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Urszulla 19:12, 24 maj 2015


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21787
____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
Konstancja30 14:53, 31 maj 2015


Dołączył: 06 maj 2012
Posty: 6260
zanim poodpowiadam trochę aktualności ...

ogrodniczkowanie ... bo to w sumie o nim forum ... więc i ja o nim - dla odmiany - napiszę

nie wiem skąd ja od zawsze wiedziałam, że róże i lawenda moje som ... ale tylko te dwie mnie nic a nic nie zawiodły ...

odmeldowuje iż wszystkie krzaczki zadołowane ubiegłej jesieni przy pomocy Kasi z 1 metodą "dołek - woda - gówienko - ziemia -krzaczek - ziemia - woda - woda ... " mają się dobrze ... cieszą oko i obrodziły pąkami ... których z trwogi iż zapeszę nie liczę bynajmniej ... ale jest ich mnóstwo ...

przeleciałam przez forum ... i wiem, że są już takie co te pąki otworzyły (rany Madżenka ten ciemny aksamitny kfiat to absolutny ideał piękna ... a ja nie mam i żyję (???) ... to po trójkącie bermudzkim i ciciubabce malezyjskich samolotów największa zagadka na tym padole

... u mnie jeszcze nie a ja czekam ! ... ogromnie czekam ... na Constance Spry bo jak mam na Constance nie czekać ...

na First Lady przecież ma tak spektakularny pąk ...

Jubilee Celebration miała górować nad First Lady ... hmmm ... jakoś chyba nie w tym sezonie ale pokrój bardzo owszem ma i obiecuje kwitnąć ...

James Galaway i Gospel trochę mnie nie zrozumiały ... pierwszy miał górą tworzyć różowy obłok nad purpurą dołem drugiego by lekko przejść w kontynuację lekkiego różu w pakach Alnwick i 'Scepter'd Isle' ... a za nimi mające opleść ceglaną ścianę Eden Rose i wspomniana Constance ... no i przynajmniej na razie James i Gospel się nie wpisały w mój scenariusz albowiem równe som ... nie wiem czy pan J sobie wolno rośnie czy ta na G rośnie za szybko ale poziom równy trzymają ... wybaczam bo piękne som ... pączków jak wspomniałam nie liczę ...





ten najwyższy to Gospel ...



____________________
Iza - Ogród marzeń... cegła...róża... lawenda
Konstancja30 14:53, 31 maj 2015


Dołączył: 06 maj 2012
Posty: 6260


mój czarny koń różanych wyobrażeń ... bossski Leonardo nie zawiódł oj nie ... ten którym zachwycam się piejąc od dwóch lat postanowił być drzewem ... rozłozystym drzewem ... choć Adamo frywlnie usadził go ni mniej ni więcej tylko w stuletniej podmurówce ziemię dawkując więcej niż skąpo ... jest ogromny ...
jego dwaj młodsi bracia wyglądają jak oseski ... aczkolwiek zapowiadają się równie imponująco ...





____________________
Iza - Ogród marzeń... cegła...róża... lawenda
Konstancja30 15:01, 31 maj 2015


Dołączył: 06 maj 2012
Posty: 6260
córka w roli miarki wystąpiła ... jak widać Leo córkę we wzroście dogonił (no półtorametra ... może nie niebanalny sukces ale jest ) ...

i mój ukochany łan lawendy viva ... już robi wrażenie a dopiero zaczyna wypuszczać kwiaty ... czyli przed nami jeszcze z pół metra pokłosia ... no i w tle graby przy tarasie





grabiszcze ...



____________________
Iza - Ogród marzeń... cegła...róża... lawenda
Konstancja30 15:11, 31 maj 2015


Dołączył: 06 maj 2012
Posty: 6260
pod grabiszczami rozkokosiła się kocimietka przytargana od Małej Mi ... rozkokosiła się ona i ślimaki ... oczywista oczywistość ... haaa ... Anek nic siem nie przejmuj niebieskimi kulkami i wprowadzeniem zamętu w rzeczony u Mai w programie "obieg" ... obieg jest ... i to jaki !!! ... nadmieniam iż kocimiętka z ślimorami czy bez powala i przytargałabym raz jeszcze a nawet dwa ... zwłaszcza iż w ten niekonwencjonalny sposób działamy na korzyść dla procesów w szeroko pojętej przyrodzie







i z widokiem na szalejącą kostrzewę ... pierwszy raz pozwoliłam jej zakwitnąć ... pierwszy i ostatni ... przy okazji wystylizowała się na fryz z gniazdem w środku ... trzeba teraz czupidron obciachać a trawę podzielić ... i tak w kółko ... jak nie kochać ogrodniczkowania ...

____________________
Iza - Ogród marzeń... cegła...róża... lawenda
Konstancja30 15:19, 31 maj 2015


Dołączył: 06 maj 2012
Posty: 6260
rozszalała czupryna kostrzewy wchłonęła The Fairy ... ale i róża wreszcie była uprzejma się rozrosnąć ... może dlatego, że miała szansę się ukorzenić nie przesadzana ... jeszczeeee nie przesadzana





____________________
Iza - Ogród marzeń... cegła...róża... lawenda
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies