Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród marzeń ... cegła ... róża ... lawenda i mila do tego co mam w głowie ...

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród marzeń ... cegła ... róża ... lawenda i mila do tego co mam w głowie ...

Konstancja30 20:08, 15 cze 2015


Dołączył: 06 maj 2012
Posty: 6260
prześwietlony JG i Gospel



ta ostatnia nie zrozumiała i przynajmniej natenczas jest wyższa od Jamsa ... oj nie zrozumiałyśmy siem ... będzie eksmisja ... tu zaprosimy Munstead

Eden Rose to gigantka ... ale na swój czar każe poczekać ... w tym roku olbrzymie paki i fantastyczny kwiat ... którego zielonkawe obrzeża przechodzą od jasnego do mocniejszego różu





Constance Spry ... bardzo podobna do SI ... piekny kwiat i wiotka łodyżka ... mam nadzieję to się zmieni


____________________
Iza - Ogród marzeń... cegła...róża... lawenda
20:26, 15 cze 2015
i tu tez róze

to normalnie przyciąga jak magnes
Konstancja30 22:41, 15 cze 2015


Dołączył: 06 maj 2012
Posty: 6260
Madzenka napisał(a)
Moja burgundy dostaje pierwsz dostrzeżenie do eksmisji.... Bo kwitnie nei takim kolorem jak trzeba....


przekłamanie koloru przekłamaniem ... a absolutna leserka dawno zapomnianego neurona to drugie i wazniejsze ... otóż moja fioletowa piękność przy Leo to Rhapsody in Blue® ... taki drobiażdżek ... by być dla siebie terapeutycznie wspierająca i litościwa dodam iż na dzień dzisiejszy trafiam w nazwę i tak zadziwiająco często !!! ... w stosunku do mojego życia przed O ...

baaaaaa

dziś u Małej Mi czytajć o jarzmiankach byłam dumna albowiem nie dość, że wiem iż jarzmianka to jarzmianka ... to jeszcze mi się podoba i ja wiem co mi się podoba ... no a to już COŚ ... a nie tk dawno jeszcze szukałabym w słowniku wyrazów obcych albo i jeszcze poczułabym się nieswojo mniemając iż mnie ktoś np obraża artykułując owo "jarzminka"

____________________
Iza - Ogród marzeń... cegła...róża... lawenda
MartaC 23:45, 15 cze 2015

Dołączył: 15 cze 2015
Posty: 18
Ta naparstnica jest chyba rzeczywiscie wieloletnia. To Digitalis mertonensis. Kolor nietypowy taki malinowo-brzoskwiniowy bardziej niz rozowy. Ladnie sie rozrasta i rozsiewa, jak jej bedzie dobrze to stworzy mala grupke po kilku latach. Nie jest inwazyjna.
Tess 15:47, 16 cze 2015


Dołączył: 17 maj 2012
Posty: 12089
Iza, fajnie że znowu jesteś.
Przeczytałam z wypiekami na twarzy. Słowo!
____________________
Pozdrawiam:) Teresa W Gąszczu u Tess oraz Ogród nad Rozlewiskiem Chętnie dzielę się roślinami z każdym, kto po nie przyjedzie, albo odbierze w jakimś umówionym miejscu. Ale nie wysyłam roślin.
Mala_Mi 18:41, 16 cze 2015


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Co jedna to piękniejsza
James Galway - podoba mi się
Naparstnica niech się sieje.. będę żebrać siewki
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
admete 16:31, 17 cze 2015


Dołączył: 14 kwi 2012
Posty: 8812
Myślałam o tej Twojej naparstnicy ostatnio .
Mam nadzieję że wytrwa zanim ja przyjadę ;0, bo ciekawa jestem jej jak nie wiem

Twój straszy Leoś mnie trochę przerażą - bo tam gdzie jest mój nie ma tyle miejsca hahahahaha - ale efekt robi niewiarygodny!!!!!!!!!
____________________
Mój powstający ogród Jak zamienić glinę w wymarzony skrawek Ziemi
Madzenka 21:52, 17 cze 2015


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Hi hi Leoś zawojował nasze serca, piękny Ci on!!! U mnie jeden marny krzaczek ale gapię sie mu w oczy jak goopia
Rapsody in blue bede mieć do perowski i hortensji bo Cardinal R. jest za ciemny. Mam cel zakupowy, hura


I nie kuś Glamis!!!
New Dawn i Constance bedą za rok przebojem ogrodowiska za sprawą Twich róż
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Joaska 12:18, 18 cze 2015


Dołączył: 11 lip 2011
Posty: 5104
Iza wpadłam zobaczyć co u Ciebie kwitnie... a tu róże w pełni!!! no powiem tak ....Leo - must have!!!... no cudny jest po prostu ... u mnie wszystko opóźnione przez moje zaniedbanie doniczek, to co już siedzi w ziemi to dopiero się ukorzenia i też dopiero startuje ... na razie jedyne róże kwitnące to pastella.... najwcześniej wsadzona w grunt ... ale mam już miejsce dla Leosia, cinderella dostanie eksmisję bo bardzo późno zaczyna kwitnienie, do teraz nawet nie raczyła malutkiego pączka pokazać, a jest na froncie... przecież to nie przystoi ....nie kwitnąć w samym centrum mojego przedogródka!!!
A tak w ogóle to jestem padnięta .... ale mamy podjazd .... i chodniczek do domu ... i jest szansa że pozbędę się ton piachu wnoszonego przez moich chłopaków!!!
____________________
Joaśki ogród z wyobraźni-REALIZACJA 2015 "Niebo samo nie spadnie, trzeba je osiągnąć./Adam Mickiewicz/"
popcorn 12:21, 18 cze 2015


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
piękne masz róże
____________________
Mój nowy ogródek
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies