Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » W Gąszczu u Tess

Pokaż wątki Pokaż posty

W Gąszczu u Tess

Tusiala 08:12, 23 kwi 2014


Dołączył: 14 paź 2013
Posty: 3937
Prześliczna gęstwinka tulipkowa Czy Twój domek dla owadów ma już lokatorów?
kaisog1 09:14, 23 kwi 2014


Dołączył: 14 lut 2011
Posty: 13108
Tulipany w pęczkach sadziłaś Tak jak lubię..... Ale mnie wzrok przykuły te donice boskie
____________________
Pozdrawiam Małgorzata Kubusiowo, Kubusiowo II, Mini Kubusiowo
as226 14:12, 23 kwi 2014


Dołączył: 21 wrz 2013
Posty: 1126
Teresko uroczo u Ciebie Rododendrony, jakie pąki duże mają, w bali w końcu też się doczekałaś kwiecia , aha i widzę wiata się robi
____________________
pozdrawiam Asia Zaczątek ogrodu
malkul 14:16, 23 kwi 2014


Dołączył: 07 wrz 2011
Posty: 21702
Tereniu-ależ tu cudnie. zostaję, przycupnę przy hortensji - piszesz że doga ale jakże cudna jest!!

Wiedziałam że jak wiosna przyjdzie to oczu tu nie oderwę!
Piękne tulipany, wianek też cudny (co się czepiasz)
Soczyście i ślicznie
____________________
Gosia - Ogród tworzę nowoczesny***Wizytówka - Ogród nowoczesny kokoszki
Dorota123 21:20, 23 kwi 2014


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
Pięknie u Ciebie, pozdrawiam
____________________
W moim małym ogródeczku*Wizytówka
Agania 21:21, 23 kwi 2014


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Ale się pod choinkiem pozmieniało, ale bogato jest i piękne tulipany i ta hortka
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Tess 22:06, 23 kwi 2014


Dołączył: 17 maj 2012
Posty: 12089
Marzenko, wydaje mi się, że cisa nie przemroziło, ale czy ja wiem...
Opuchlaki sprawdzę, ale zdaje mi się, że nie powinno ich być, bo dzisiaj trochę pieliłam i nigdzie żadnego nie znalazłam.
Ale sprawdzę.
Dzięki za radę

Juzia, teraz, jak zapytałaś, to uświadomiłam sobie, że owszem, to zgniło tam, gdzie były owoce.
To coś oznacza?

Marto, owszem Wprawdzie ja jeszcze tych lokatorów nie widziałam (przyznam szczerze, że wolę obserwować budkę lęgową), ale w święta szwagier zeznawał, że jakieś latające widział, jak wylatywały z domku dla owadów.

Gosia (kasiog) - te tulipki są w donicach, dlatego w takich pęczkach.

Asiu 226, bystre masz oczko, rzeczywiście wiata się robi. A wanna to niewypał, niestety.
Rodki już nawet kwitną, te zdjęcia są z soboty.

Gosiu (malkul), lejesz miód na serce ogrodnika Soczyście to bardzo adekwatne określenie Trochę jednak "na gęsto" robię te nasadzenia. Chyba.


Doroto, dziękuję, miło że zaglądasz.

Agatko, "bogato" w znaczeniu "soczyście"? Jeśli tak, to i owszem.

Pozdrawiam Wszystkich Miłych Gości. Buziam i tesiskam

Lecę do Was.

A, zapomniałam - jutro muszę wykopać te czerwone tulipany, bo aż mnie żeby bolą jak patrzę na tę czerwień na tle różowo-białych kwiatów rododendronów
____________________
Pozdrawiam:) Teresa W Gąszczu u Tess oraz Ogród nad Rozlewiskiem Chętnie dzielę się roślinami z każdym, kto po nie przyjedzie, albo odbierze w jakimś umówionym miejscu. Ale nie wysyłam roślin.
paniprzyroda 22:13, 23 kwi 2014

Dołączył: 19 sie 2012
Posty: 7826
Tulipanowo cudnie, wianek klimatyczny i bardzo w tym miejscu pasuje pozdrawiam.
____________________
Dwa ogrody
Juzia 00:22, 24 kwi 2014


Dołączył: 09 gru 2011
Posty: 38417
Tess napisał(a)


Juzia, teraz, jak zapytałaś, to uświadomiłam sobie, że owszem, to zgniło tam, gdzie były owoce.
To coś oznacza?


Podejrzewam jakiegoś grzyba, Miałam, tak w tamtym roku. POobrywałam wszystkie owoce i brązowe igły i spryskałam topsinem. Ciski żyją i mają się dobrze
____________________
W Kruklandii :) +++ Zielone drzwi w Kruklandii
Tusiala 10:18, 24 kwi 2014


Dołączył: 14 paź 2013
Posty: 3937
Cieszę się, że coś już tam zamieszkało Czy wrzucisz na forum jeszcze raz zdjęcia domku? Śliczny on, taki chcę
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies