Gdzie jesteś » Forum » Rozmowy » Wnętrzowisko - dom i wnętrze

Pokaż wątki Pokaż posty

Wnętrzowisko - dom i wnętrze

Mixtoorka 14:24, 14 lut 2017


Dołączył: 21 kwi 2015
Posty: 3811
Rosa napisał(a)


rolety noc-dzień, z tego co ja wiem, są montowane na stałe. Czasem w kuchni potrzebne jest dobre światło dzienne a takiego nie uzyska się przy tych roletach. Dlatego ich nie zaproponowałam w kuchni. Trzeba dobrze rozeznać temat przed ich zamontowaniem.


E ja mam takie rolety i one się normalnie zwijają. Ale fakt,w kuchni to najlepiej coś co można wyprać lub wcale
____________________
Karolina-Pan Maluśkiewicz
Tess 17:30, 15 lut 2017


Dołączył: 17 maj 2012
Posty: 12089
Mixtoorka napisał(a)
meblować swój świat trzeba zgodnie z własnym odczuciem, a ja właśnie tak czuję, czuję potrzebę wyciszenia i spokoju. I dobrze mi tak.

Taka młoda osoba, a mądrość życiową przejawia większą, niż niejeden stary
Bardzo mi się Twoja kuchnia podoba, mogłabym taką mieć.

Nasycone kolory szybko się starzeją 15 lat temu robiłam remont łazienek, w jednej połozone zostały szare płytki. Do dzisiaj jest "świeża" i nie znać na niej jej "wieku". Nie opatrzyła się.
Druga - szkoda gadać, położyliśmy modne wówczas płytki i obecnie efekt jest taki, że już od wejścia można w dokładnością do 2-3 lat określić kiedy był remont
____________________
Pozdrawiam:) Teresa W Gąszczu u Tess oraz Ogród nad Rozlewiskiem Chętnie dzielę się roślinami z każdym, kto po nie przyjedzie, albo odbierze w jakimś umówionym miejscu. Ale nie wysyłam roślin.
Mixtoorka 20:51, 15 lut 2017


Dołączył: 21 kwi 2015
Posty: 3811
dziękuję Tessiu! z tą młodością to wiesz ja już dwa razy pełnoletnia zaraz będę ale to fakt, że moda szybko mija. To co uniwersalne schludnie wygląda. Mi przez te kilkanaście lat gust się nie zmienił specjalnie. Mam w domu jeszcze parę miejsc w pełnych kolorach, które właśnie przerabiamy pod swój gust. I wyglądają jak Twoja łazienka, od razu wiadomo kiedy był ostatni remont
____________________
Karolina-Pan Maluśkiewicz
Efffa 21:15, 15 lut 2017


Dołączył: 11 cze 2014
Posty: 3530
Tess napisał(a)

dokładnością do 2-3 lat określić kiedy był remont


ale super stwierdzenie, dlatego ja też nie lubię super modnych rzeczy,wnętrz, ubrań,ogólnie nie lubię słowa "moda".

Mixuśka jeszcze raz napiszę, masz super fajną kuchnię i nic nie zmieniaj.Krzykliwość się szybko opatrzy.
____________________
Ewelina Odcienie zieleni 2
Agania 22:01, 16 lut 2017


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Tematem kuchni jestem bardzo przejęta...Karola Twoja kuchnia jest dla Ciebie...moja mam nadzieję, nie będzie przesycona ani za nudna, ale o to się nie martwię, bo żadnych firanek, rolet na oknie wieszać nie będę, ogród mam na oczach jak pichcę i to mi wystarczy...bibeloty lubię...sprzątać nie lubię, ale jakoś może to wywarzę

Lubię kuchnie stonowane z elementami drewna, podoba mi się Twoja kuchnia i jej funkcjonalość
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Basilikum 21:04, 18 lut 2017


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21734
zmienic mozna duzo dodatkami a te jak to dodatki, nie sa wieczne i zawsze mozna na modniejsze podmienic
____________________
IzaBela Pod Bialo-Niebieska Chmurka***cz.I*** Wizytowka "Nie moge na dluzej zostac" -wyszeptala Chwila Szczescia - "ale wloze w Twoje serce wspomnienia"
ren133 08:50, 20 lut 2017


Dołączył: 20 sty 2015
Posty: 19017
Efffa napisał(a)


ale super stwierdzenie, dlatego ja też nie lubię super modnych rzeczy,wnętrz, ubrań,ogólnie nie lubię słowa "moda".

Mixuśka jeszcze raz napiszę, masz super fajną kuchnię i nic nie zmieniaj.Krzykliwość się szybko opatrzy.


Jakos nie miałam okazji wcześniej tutaj trafić Widzę, ze ciekawe rzeczy pokazujecie. Temat kuchni szczególnie mnie interesuje.
A po zdjęciu Twojej Ewelina mam niedosyt Mogłabyś wrzucić jeszcze troszkę? plisssss
____________________
Jak "ożywić" mój szmaragdowy ogród
Efffa 09:00, 20 lut 2017


Dołączył: 11 cze 2014
Posty: 3530
Renia moja kuchnia? Serio? Czy kuchnia innej Eweliny? Jak moja to się strasznie cieszę.
Renia ja mam malą kuchnię, ona jest dwurzędowa, po przeciwnej stronie jest okno, pod nim zlew, co jest dla mnie masakrą, dziennie myję okno, więc wpadlam na pomysl, aby zmienić miejsce zlewu (wiadomo przeróbka itp), generalnie ze swojej kuchni zadowolona nie jestem- chodzi mi o funkcjonalnośc kuchni.A Ty jesteś na etapie remontu kuchni?
edit: najbardziej straszy mnie ta tapeta z bambusem, tak jak ktoś powyżej napisal, mozna stwierdzić, kiedy kuchnia byla robiona, dlatego teraz do wnętrz podchodzę ostrożniej, bardziej zaczynam sklaniać się ku klasyce, a zawrócil mi w glowie styl nowojorski
____________________
Ewelina Odcienie zieleni 2
katel 22:58, 20 lut 2017


Dołączył: 27 kwi 2014
Posty: 4174
Zmieniłaś miejsce zlewu, czy tylko planujesz? Ja też mam okno przy zlewie i bardzo pomocna jest firanka w oknie, niekoniecznie standardowa.
____________________
Pozdrawiam Kaśka Ogród, mydło i powidło. Wizytówka - Ogród, mydło i powidło
monia88 20:17, 24 paź 2017

Dołączył: 12 lis 2014
Posty: 11
Dziewczyny gdzie szukacie inspiracji do urządzania wnętrza? Czy kupujecie specjalne gazety typy Cztery kąty i itp? A może macie jakieś książki? Czy wszystko macie w głowie i przez kilka tygodni przed remontem pomysł powoli kiełkuje w Waszych głowach? Ja niestety nie jestem za bardzo pomysłowa i zazwyczaj pomysłów szukam w internecie. Przed remontem przedpokoju właśnie takie inspiracje znalazłam na: [] Bardzo polecam jeśli planujecie zmianę wnętrza swojego domu lub mieszkania. Można tam znaleźć zdjęcia z aranżacji wnętrz innych użytkowników.
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies