Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Wszystko czego potrzebuję to dom pełen książek i ogród pełen kwiatów...

Pokaż wątki Pokaż posty

Wszystko czego potrzebuję to dom pełen książek i ogród pełen kwiatów...

Kuklik 01:44, 08 lip 2012


Dołączył: 02 cze 2012
Posty: 1921
Na koniec chciałam udokumentować pewne doświadczenie... pobożne życzenie... i coś za co trzymajcie kciuki
Oto hosta o roboczej nazwie Izago (kochana Finko jeśli tylko rośliniątko przeżyje, to nazwa zostanie będziesz matką chrzestną)



Bliższe okoliczności pozyskania owego stworzenia przeze mnie Małgosię - Goniak niech pozostaną owiane mgłą tajemnicy, choć zapewne co poniektórzy uczestnicy spotkania dolnośląskiego mogą snuć słuszne domysły
Niech domysłami pozostaną
Jest to samoistna mutacja hosty najprawdopodobniej fotunei, uroczy streaked, początkowo w doniczkę wsadzony, coby się wzmocnił, a teraż już w gruncie, niech sobie radzi



tu widać że upalna pogoda nie pomaga w aklimatyzacji, zasychający brzeg, ale ciągle jest nadzieja

____________________
Iza Wszystko czego potrzebuję to dom pełen książek i ogród pełen kwiatów
Kuklik 01:56, 08 lip 2012


Dołączył: 02 cze 2012
Posty: 1921
monteverde napisał(a)
Iza nie ważne w czym, ważne ,że w ogóle masz warzywka, zawsze to zdrowo i smaczniej mieć swoje, ogórki idą po pergoli? ja też mam na siatkach, nie trzeba się schylać podobają mi się elfy ogrodowe


Monteverde, cieszę się, że podobają Ci się moje skrzaty i anioły.
Wpuściłam parę do ogrodu i teraz się plączą to tu, to tam





____________________
Iza Wszystko czego potrzebuję to dom pełen książek i ogród pełen kwiatów
monteverde 01:59, 08 lip 2012


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
O a jeden nawet pełnika pilnuje bardzo fajne za hostę trzymam kciuki
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
pagap 08:21, 08 lip 2012


Dołączył: 02 lip 2012
Posty: 357
Super ogrod robi sie coraz piekniejszy, a funkie cudne rozne odmiany, tylko pozazdroscic
____________________
ogród Agi i Kuby ***** projektowanie wspólnymi siłami
reni 09:16, 08 lip 2012


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 2793
Pięknie, a róże zachwycające
____________________
Ogród... reni
Konstancja30 17:19, 08 lip 2012


Dołączył: 06 maj 2012
Posty: 6260
pamiętasz opowiastkę jak to nastoletnia staruszka usiadła na drewnianym kamieniu ... ... no właśnie ... urzeka mnie nastrój Twojego ogrodu ... kombinacja roślin ... nasadzeń i biżuterii ogrodowej sprawia, że czuję się trochę jak w mrocznym zakątku jednak opiekuńczo otulającym spokojem ... bezcenne
____________________
Iza - Ogród marzeń... cegła...róża... lawenda
Sebek 18:30, 08 lip 2012


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Iza - pięknie u Ciebie - najbardziej co mnie urzekło ( bo urzekło wszystko) to te aniołki obrośnięte porostami - powiało angielskim klimatem. A ta hosta jak się uda to będzie hitem - prześliczna!
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
iwbod 14:24, 10 lip 2012


Dołączył: 10 mar 2012
Posty: 53
Piękny ogród ,tyle wspaniałych okazów ,jak w zaczarowanym ogrodzie,figurki krasnoludków urocze
____________________
IWONA
Pszczelarnia 14:44, 10 lip 2012


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
Izu,
ale Ty masz kwiecia, rodzajów, odmian i jak ładnie wszystko dobrane, jakie szlachetne odmianowe medalionowe! A w TYM WSZYSTKIM skrzaty. Chyba jestem w bajce tylko tytułu nie pamiętam .... . Konstancja - Izabela też z wrażenia nie napisała.... .
____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
EwaG 21:28, 10 lip 2012


Dołączył: 18 maj 2011
Posty: 1089
A ja na ogrodowiskowym spotkaniu zastanawiałam się kto zacz ta blondynka w długim spencerku. A każdym razie tytuł Twojego wątku mógłby być także i mottem do mojego. Choć książki ostatnio "rozchodowałam" nieco. Roślin natomiast ciągle przybywa.
Piękne masz hostowisko.
____________________
Ewa ; Ogród Ewy G. ; blog http://www.ogrodyewy.pl/
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies