Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogródek Anity

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogródek Anity

Anita1978 20:20, 16 mar 2014


Dołączył: 04 lip 2012
Posty: 5840
iwonadm napisał(a)
Anitko dziękuję za szybki kurs
w sobotę kupiłam 4 szt. na razie się moczą
może jutro coś porobię
pozdarwiam

E tam , normalne sadzenie, ale obiecałam fotorelację, to jest!
U mnie moczyły się już 2 dni, a i tak zapowiadają deszcze do środy, więc sadziłam dzisiaj, w deszczu...
____________________
ogródek Anity
MagdalenaK8 20:21, 16 mar 2014


Dołączył: 23 lut 2014
Posty: 1383
Czy chodzi o tą magnolię z żółtymi kwiatkami ? Bom obok niej dzisiaj stała ....
____________________
Ogród i nie tylko...
Margarete 20:24, 16 mar 2014


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
Juz podejrzałam, ta parole ma śliczny intensywny kolor ale ta novalis jest taka tajemnicza w tym swoim odcieniu fioletu, ładne....a i instruktaz jaki dobry. Ja kopałam moim rózom w takim razie za małe te dołki porownując do twoich wskazówek. ale teraz juz wiem. Następne zrobie inaczej.
Roboty w dzisiejsza pogode nie zazdroszcze, u mnie tez buro, wietrznie i mokro.
Pozdrawiam
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
Anita1978 20:32, 16 mar 2014


Dołączył: 04 lip 2012
Posty: 5840
MagdalenaK8 napisał(a)
Czy chodzi o tą magnolię z żółtymi kwiatkami ? Bom obok niej dzisiaj stała ....

Nie, o bordowych kwiatach podobnych do tulipana, piwonii...jadę jutro- żeby ta Genie była jeszcze, bo i kolor i wielkość (3-4m) mi odpowiada...oj kusicielki...
____________________
ogródek Anity
Anita1978 20:35, 16 mar 2014


Dołączył: 04 lip 2012
Posty: 5840
Margarete napisał(a)
Juz podejrzałam, ta parole ma śliczny intensywny kolor ale ta novalis jest taka tajemnicza w tym swoim odcieniu fioletu, ładne....a i instruktaz jaki dobry. Ja kopałam moim rózom w takim razie za małe te dołki porownując do twoich wskazówek. ale teraz juz wiem. Następne zrobie inaczej.
Roboty w dzisiejsza pogode nie zazdroszcze, u mnie tez buro, wietrznie i mokro.
Pozdrawiam

No ja jakoś róż i fiolet lubię, czerwony nie bardzo, aczkolwiek mam jedna czerwoną różę...a dołki kopię głębokie, bo u mnie baaaardzo słaba ziemia, piach praktycznie, więc żeby ładnie rosły i kwitły daję im w te dołki sporo dobrej ziemi...a u Ciebie może lepsza ziemie jest- to się nie martw
____________________
ogródek Anity
Agania 20:41, 16 mar 2014


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Aż nie moge uwierzyć, że nie masz jeszcze magnolii, jeśli mam coś ci w tym temacie polecić to Susan, purpurowa i żółta Yellow River
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Ivvvona 20:52, 16 mar 2014


Dołączył: 27 sty 2014
Posty: 4774
Oj współczuję tej pracy w deszczu, ale róże warte tego poświęcenia. Na pewno odwdzięczą się pięknymi kwiatami. A tak na marginesie - gdzie masz najbliżej Obi?
____________________
W ogródku Iwony
Anita1978 20:54, 16 mar 2014


Dołączył: 04 lip 2012
Posty: 5840
Agania napisał(a)
Aż nie moge uwierzyć, że nie masz jeszcze magnolii, jeśli mam coś ci w tym temacie polecić to Susan, purpurowa i żółta Yellow River

Ok, pooglądam sobie
____________________
ogródek Anity
Anita1978 20:55, 16 mar 2014


Dołączył: 04 lip 2012
Posty: 5840
Ivvvona napisał(a)
Oj współczuję tej pracy w deszczu, ale róże warte tego poświęcenia. Na pewno odwdzięczą się pięknymi kwiatami. A tak na marginesie - gdzie masz najbliżej Obi?

U nas, w Piotrkowie
Z jednej strony to dobrze,można zawsze nawóz kupić i takie tam...dla portfela gorzej
____________________
ogródek Anity
Ivvvona 21:00, 16 mar 2014


Dołączył: 27 sty 2014
Posty: 4774
Mimo wszystko fajnie, że masz blisko. Ja mam najbliżej w Częstochowie, nie wiedziałam że w Piotrkowie też jest. Ode mnie odległość taka sama ale dobrze wiedzieć.
____________________
W ogródku Iwony
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies