Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogródek Anity

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogródek Anity

Anita1978 10:00, 22 lip 2014


Dołączył: 04 lip 2012
Posty: 5840
Donia72 napisał(a)
Ale pieknie kwitna Twoje hortensje. U mnie kwitnie tylko drzewiasta od naszej Bogusi, a ogrodowe uparte nie chca. Anitko, niestety, na wakacjach nie jestem. Bede, jak wroce do domku, za trzy tygodnie

Ja ogrodowych nie mam wcale, bo u mnie przemarzają. Dlatego kupuje tylko bukietowe, ale za to duuuuużoooo
____________________
ogródek Anity
Anita1978 10:04, 22 lip 2014


Dołączył: 04 lip 2012
Posty: 5840
MagdalenaK8 napisał(a)
Ależ te Twoje różyczki są suuuper !!!

Noooo....a tyle jeszcze by się chciało.... teraz Zasadzam sie na żółte ale takie wysokie i zwarte, na dalszy plan potrzebuje
____________________
ogródek Anity
Anita1978 10:05, 22 lip 2014


Dołączył: 04 lip 2012
Posty: 5840
nicol21 napisał(a)


Trzymam za bezproblemowość i obfitość kwitnienia kciuki. Ale kolorków też jestem ciekawa Ale na to to trochę poczekamy

No właśnie zobaczymy jak sie przebarwią, sama jestem ciekawa
____________________
ogródek Anity
Anita1978 10:06, 22 lip 2014


Dołączył: 04 lip 2012
Posty: 5840
iwonadm napisał(a)
Anitko takie słabo kwitną to dla mnie bardzo bardzo obficie
proszę nie narzekać jest pięknie
ja moje róże podlałam magiczną siłą .... do hortensji (taka mała pomyłka)
i teraz mają takie mniejsze kwiaty

Oj, zdarza się, na szczęście nic im nie bedzie, oprócz tych małych kwiatów....
Zaraz muszę do ciebie podeptać na róże
____________________
ogródek Anity
Milka 14:19, 22 lip 2014


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Anita1978 napisał(a)
I jeszcze moje Limki z żurawkami


Przecudnie i jak widzę poszalałaś z hortkami powiem, ze to dla mnie wymarzone rośliny, zero pracy, kwitną, nie chorują
ale mnie zmylił Twój avatarek
są ogrodowe, które kwitną na pędach tegorocznych, mam takie u siebie i co rok kwiaty i obfite kwitnienie
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
dajana 12:10, 23 lip 2014


Dołączył: 23 sty 2011
Posty: 3750
Znajomy widok śliczny szpaler hortek i tak samo podsadzone żurawki.Niestety muszę się ich pozbyć bo słoneczna rabata im nie słuzy w przeciwieństwie do hortensji. Fajne masz stópki hi,hi .W sobotę będę przejeżdzała przez Piotrków, tak jak tydzień temu. Fajnie będzie pomysleć że gdzieś tam blisko jest twój ogród .Sympatyczne pozdrowienia zostawiam
____________________
Czarodziejskie miejsce na ogród dajany[częśćII]
dajana 12:19, 23 lip 2014


Dołączył: 23 sty 2011
Posty: 3750
Musiałam wrócić kiedy ujrzałam twoje róże Larrisę zapisałam na listę .Czy Chopin ma odcień żółty? Róże z lawendą to chyba najbardziej urocze połączenie. Pięknie u ciebie
____________________
Czarodziejskie miejsce na ogród dajany[częśćII]
popcorn 12:55, 23 lip 2014


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Anitko, bosko!! A nie myślałaś o jakichś miskantach między limki? Byłoby jeszcze lepiej chyba?

pozdrawiam!!
____________________
Mój nowy ogródek
agniecha973 13:02, 23 lip 2014


Dołączył: 09 lis 2011
Posty: 11946
Ale piękny limkowy szpaler!
____________________
Agnieszka Wszędzie pięknie, ale u siebie najlepiej / Przedogródek Agniechy973
Anita1978 15:36, 23 lip 2014


Dołączył: 04 lip 2012
Posty: 5840
dajana napisał(a)
Znajomy widok śliczny szpaler hortek i tak samo podsadzone żurawki.Niestety muszę się ich pozbyć bo słoneczna rabata im nie słuzy w przeciwieństwie do hortensji. Fajne masz stópki hi,hi .W sobotę będę przejeżdzała przez Piotrków, tak jak tydzień temu. Fajnie będzie pomysleć że gdzieś tam blisko jest twój ogród .Sympatyczne pozdrowienia zostawiam

No widzisz, tydzień temu byłam w domu,,trzeba było dać znać! W ta sobotę niestety mnie nie bedzie- w nocy z piątku na sobotę wyjeżdżam do Włoch....szkoda
A może ja te horti z żurawkami właśnie od ciebie zgapiłam??? Bo pamiętam że od kogoś zgapiłam......hmmm.....
____________________
ogródek Anity
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies