Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogródek Anity

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogródek Anity

bartek_luberda 18:51, 26 lis 2014


Dołączył: 03 mar 2013
Posty: 2542
Takie wakacje to są wakacje a nie w polarach nad morzem
____________________
Ogródeczek
Anita1978 08:46, 01 gru 2014


Dołączył: 04 lip 2012
Posty: 5840
UWAGA!!!
Prośba do wszystkich
Jeśli możecie pomóżcie
http://bydgoszcz.gazeta.pl/bydgoszcz/1,48722,17047887,Mnostwo_ludzi_dobrej_woli_pospieszylo_na_ratunek_Krystianowi.html
Każdy z nas jest św. Mikołajem.......
____________________
ogródek Anity
Margarete 15:17, 02 gru 2014


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
Zaglądam z rewizytą i z pytaniem czy bedziesz planowac w tym roku jakieś ozdoby świąteczne - a w związku z tym czy wybierasz sie może do łodzi na giełde po jakieś zakupy do ozdób czy wianków ? Ja planuje na najblizszą sobotę wizyte na giełdzie kwiatowej, tam co roku jest mnóstwo inspiracji do wianków, mnóstwo ozdób, kokardek, bombeki innych tego typu drobiazgów a poza tym mam zamiar kupic jeszcze przy okazji gwiazdy betlejemskie. A może masz podobna giełde u siebie w Piotrkowie i nie musisz jeździc do Łodzi ....
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
Anita1978 17:45, 02 gru 2014


Dołączył: 04 lip 2012
Posty: 5840
Hej Małgoś!
Ja nie mam zupełnie zdolności do robienia ozdób....zawsze kupuje coś gotowego.... a ty masz zamiar sama robić?
Ja to robię wypieki na kiermasz swiąteczny w szkole syna
____________________
ogródek Anity
Bogdzia 19:31, 02 gru 2014


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Pozdrawiam Anitko. Jakoś na razie nie moge swiatecznego nastroju złapac, nic jeszcze nie planuję.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Rench 20:23, 02 gru 2014


Dołączył: 02 wrz 2012
Posty: 9086
Ja też zazwyczaj kupuję coś gotowego
Ale pochwal się co tam będziesz wypiekała
____________________
Renata`---- RRR - różane rozmaitości ------- A miało być tak pięknie
Anita1978 07:07, 03 gru 2014


Dołączył: 04 lip 2012
Posty: 5840
Bogdzia napisał(a)
Pozdrawiam Anitko. Jakoś na razie nie moge swiatecznego nastroju złapac, nic jeszcze nie planuję.

Ja też jescze nie planuje, kiermasz świąteczny w szkole jest co roku i co roku piekę dzieciom mufinki
____________________
ogródek Anity
Anita1978 07:09, 03 gru 2014


Dołączył: 04 lip 2012
Posty: 5840
Rench napisał(a)
Ja też zazwyczaj kupuję coś gotowego
Ale pochwal się co tam będziesz wypiekała

Reniu
Na kiermasz zawsze robię mufiny, w tym roku bedą takie

Przepis tutaj
http://muffinki.blox.pl/2011/07/Najbardziej-popularne-babeczki-z-Nowego-Jorku.html
____________________
ogródek Anity
Anita1978 07:10, 03 gru 2014


Dołączył: 04 lip 2012
Posty: 5840
A na święta tradycyjnie sernik, pierniki - to zrobię, a makowiec kupuje w ulubionej cukierni, jakoś mi nie wychodzi.....
____________________
ogródek Anity
Margarete 18:07, 03 gru 2014


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
Ja makowcy tez nie robie - za duzo roboty, kupuje zawsze w dobrej cukierni, sernik pieke sama i jeszcze jakies inne ciasto - w tym roku jeszcze nie myslałam jakie....Pierniczki od lat robi moja synowa.
Co do dekoracji świątecznych - to ja od zawsze robiłam sama stroiki i inne ozdoby dla domu na swieta a tu na Ogrodowisku zaraziłam sie wiankowaniem i w ubiegłym roku pierwszy raz w zyciu zrobiłam 3 wianki (2 dla siebie na drzwi od wew. i na zew. + 1 dla mamy) Mam nadzieje w tym roku zrobic jakies kolejne ozdoby - moze dla kogos z przyjacioł, a może dla siebie do innych pomieszczen....nie wiem, wiem natomiast ze to duza frajda i radocha jest.
Tu pokazuje moje ubiegłoroczne "dzieła" w wątku specjalnie do tego przeznaczonym :
http://www.ogrodowisko.pl/watek/2529-dekoracje-na-boze-narodzenie?page=54
A póki co latam tu i tam po necie i albo u nas na Ogrodowisku albo w Pinterescie szukam inspiracji do ozdób na ten rok - zobacz jakie fajne wianki zrobiła Zielona Marta, a jakie robi Danusia co roku....i inne dziewczyny tez...jest na co popatrzec.
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies