Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogródek Anity

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogródek Anity

rozark 16:02, 27 sie 2015


Dołączył: 27 paź 2014
Posty: 6325
wreszcie się pojawiłaś
____________________
pozdrowionka
jankosia 21:36, 27 sie 2015


Dołączył: 20 mar 2014
Posty: 3124
O jak dobrze że już jesteś Anitka, pytania mam o siatkę na krety. Jak głęboko ją kładliście? I najważniejsze: Jak to zakańczaliście na brzegach? Siatka jest na płasko czy na brzegach jest wywijana w dół albo w górę? I czy w ogóle nie widać na trawniku kretów czy są tylko lekkie wubrzuszenia (bez kretowisk) które trzeba wdepnąć z powrotem? Bo różnie źródła podają.
Musisz mi odpowiedzieć bo ja to przez ciebie przecież trawnik zakładam - pozazdrościłam A, trawnik z rolki czy siewu macie? Zahaczyłaś kiedyś o siatkę przy aeracji albo wertykulacji? Aha, pamiętasz rozmiar oczek? Tak bardziej 10 czy 18 nw przykład?
Nie za dużo pytań na raz? Nieee Miałam odpuścić tą siatkę bo ziemia już prawie gotowa przyjąć nasionka ale kurczę w zeszłym tygodniu dziesiątego kreta ubiliśmy a teraz pułapka zastawiona na jedenastego to chyba warto jak można sobie nerwów oszczędzić.
____________________
Monika. Gdybym tylko mogła nie wychodzić z ogrodu...
Ivvvona 21:39, 27 sie 2015


Dołączył: 27 sty 2014
Posty: 4774
Anitka, macham
____________________
W ogródku Iwony
Bogdzia 21:44, 27 sie 2015


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Oj Anitka testujesz bez przerwy naszą cierpliwosc.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Krys 23:29, 27 sie 2015


Dołączył: 16 lis 2011
Posty: 8145
opowiadaj i pokazuj
____________________
Krystyna - Hirutkowy raj:))
JulkAd 14:15, 28 sie 2015


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 9027
To ja czekam cierpliwie na fotki
____________________
Julita - Ogród do odświeżenia
Anita1978 14:25, 28 sie 2015


Dołączył: 04 lip 2012
Posty: 5840
jankosia napisał(a)
O jak dobrze że już jesteś Anitka, pytania mam o siatkę na krety. Jak głęboko ją kładliście? I najważniejsze: Jak to zakańczaliście na brzegach? Siatka jest na płasko czy na brzegach jest wywijana w dół albo w górę? I czy w ogóle nie widać na trawniku kretów czy są tylko lekkie wubrzuszenia (bez kretowisk) które trzeba wdepnąć z powrotem? Bo różnie źródła podają.
Musisz mi odpowiedzieć bo ja to przez ciebie przecież trawnik zakładam - pozazdrościłam A, trawnik z rolki czy siewu macie? Zahaczyłaś kiedyś o siatkę przy aeracji albo wertykulacji? Aha, pamiętasz rozmiar oczek? Tak bardziej 10 czy 18 nw przykład?
Nie za dużo pytań na raz? Nieee Miałam odpuścić tą siatkę bo ziemia już prawie gotowa przyjąć nasionka ale kurczę w zeszłym tygodniu dziesiątego kreta ubiliśmy a teraz pułapka zastawiona na jedenastego to chyba warto jak można sobie nerwów oszczędzić.


My mamy trawnik z rolki - siatka, 5 cm ziemi i rolka trawy( grubość łączną policz ). Łączenia szpilkami , a przy rabatach pod obwódka z kamienia. Kret na trawniku kretowisknie robi, ale jak sie idzie to miejscami czuć podkopanie- trawnik sie ugina (?). Ale Krety ewoluują i u moje próbują wejść od góry - mam na trawniku korytarze....
U mnie szaleją na rabatach, ubił mąż kilka petardami ....
____________________
ogródek Anity
Anita1978 14:37, 28 sie 2015


Dołączył: 04 lip 2012
Posty: 5840
Ivvvona napisał(a)
Anitka, macham

Hej
____________________
ogródek Anity
Anita1978 14:38, 28 sie 2015


Dołączył: 04 lip 2012
Posty: 5840
Bogdzia napisał(a)
Oj Anitka testujesz bez przerwy naszą cierpliwosc.

Na szczęście w swej mądrości mi wybaczysz....mam nadzieje
____________________
ogródek Anity
Anita1978 14:40, 28 sie 2015


Dołączył: 04 lip 2012
Posty: 5840
Krys napisał(a)
opowiadaj i pokazuj

Zrobię jakieś fotki moze ....ale nie ma nic ciekawego .. Tylko chwastom susza nie przeszkadza ...
____________________
ogródek Anity
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies