Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Kondziowy Ogród :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Kondziowy Ogród :)

Kondzio 20:53, 15 wrz 2013


Dołączył: 02 lip 2012
Posty: 18070
Marzena2007 napisał(a)
Kondzio rozplenica wygląda jak fajerwerek
Ja czekam caly czas na zdjęcie serba ale cierpliwa jestem ....
ale jest dałem go hi hi hi
____________________
kondziowy ogród cz I, Kondziowy ogród cz II
Mala_Mi 09:18, 16 wrz 2013


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Konrad.. dalej nie wierzę że sie przyjmie....... ale trzymam kciuki..
Foty robisz coraz lepsze..
Marcinkowa łąka wymiata.. śliczna jest..
Lilie w oczku śliczne i zdrowe.. nie to co moje zabiedzone.. Ale za rok dostana papu i też urosną.. w ty mroku zmarnowałam je .. ot pupa a nie ogrodnik..
Czy koło serba to żółte dzielżany??? Oglądam na szybko i nie mam czasu już sie cofnąć.. jak dzielżan to ustawiam sie w kolejce po kawałek
A teraz zwiewam do pracy.. oj czas szybko ucieka.
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
eda 10:16, 16 wrz 2013


Dołączył: 28 kwi 2013
Posty: 13690
Kondzio napisał(a)





Konradzie do ciebie motyle też przywitały kolorowo kwitnie i astry już też zachwycają a u mnie jeszcze spią super okazy joł pięknie ujołes- domek zalany astrowo-
____________________
Ranczo Edy *** Wizytówka
Kondzio 10:33, 16 wrz 2013


Dołączył: 02 lip 2012
Posty: 18070
asc napisał(a)
Konrad.. dalej nie wierzę że sie przyjmie....... ale trzymam kciuki..
Foty robisz coraz lepsze..
Marcinkowa łąka wymiata.. śliczna jest..
Lilie w oczku śliczne i zdrowe.. nie to co moje zabiedzone.. Ale za rok dostana papu i też urosną.. w ty mroku zmarnowałam je .. ot pupa a nie ogrodnik..
Czy koło serba to żółte dzielżany??? Oglądam na szybko i nie mam czasu już sie cofnąć.. jak dzielżan to ustawiam sie w kolejce po kawałek
A teraz zwiewam do pracy.. oj czas szybko ucieka.
Aniu a ja wierze jak nie wtym to w następnym będziesz mieć lilie Mariusz napewno ci pomoże tak to dzielzany nie ma problemu roślina się to będziesz pierwsza
____________________
kondziowy ogród cz I, Kondziowy ogród cz II
Kondzio 10:37, 16 wrz 2013


Dołączył: 02 lip 2012
Posty: 18070
edyta_borkowska_kuchcik napisał(a)
Konradzie do ciebie motyle też przywitały kolorowo kwitnie i astry już też zachwycają a u mnie jeszcze spią super okazy joł pięknie ujołes- domek zalany astrowo-
przylecialy było ich sporo jak się przypatrzyc są tam czarne trujkaty to są motyle próbowałem uchwycic je ale się nie udało to dobrze ze śpią mo je przekwitna a twoje bedą kwitly staranie robić dla was fajne fotki
____________________
kondziowy ogród cz I, Kondziowy ogród cz II
renatamama3 12:10, 16 wrz 2013


Dołączył: 26 sie 2012
Posty: 5071
Kondziu,Michałki śliczne ,u mnie dopiero zaczynają kwitnienie.pozdrawiam
____________________
Ogród przy lesie - początek 2012/2013
Welka 18:04, 16 wrz 2013


Dołączył: 25 maj 2012
Posty: 3771
Kondzio, pamiętam o nasionach jeżówek - dziś poszłam sprawdzić czy coś już mogę zbierać i od tej białej pełnej wszystkie jakby zgniły (jeszcze dwa kwiaty kwitną więc jest szansa, a te chyba od nadmiaru deszczu padły), ale zielona powinna zawiązać nasiona i jak coś to podeślę.
Zazdroszczę pozytywnie wizyty w ogrodzie Ani asc, gdyby ode mnie ciut bliżej do niej było...
Pozdrawiam
____________________
Ewelina Moje zmagania ogrodowe
Kondzio 18:06, 16 wrz 2013


Dołączył: 02 lip 2012
Posty: 18070
Welka napisał(a)
Kondzio, pamiętam o nasionach jeżówek - dziś poszłam sprawdzić czy coś już mogę zbierać i od tej białej pełnej wszystkie jakby zgniły (jeszcze dwa kwiaty kwitną więc jest szansa, a te chyba od nadmiaru deszczu padły), ale zielona powinna zawiązać nasiona i jak coś to podeślę.
Zazdroszczę pozytywnie wizyty w ogrodzie Ani asc, gdyby ode mnie ciut bliżej do niej było...
Pozdrawiam
A ja byłem u ciebie hi hi hi i zapomniałem co Andrzej miał dla ciebie sprawdzić hi hi hi
____________________
kondziowy ogród cz I, Kondziowy ogród cz II
Welka 18:13, 16 wrz 2013


Dołączył: 25 maj 2012
Posty: 3771
Wysokość drzew/krzaków przy płocie - chodziło o moich kochanych sąsiadów (chyba), ale pewności nie mam
____________________
Ewelina Moje zmagania ogrodowe
Kondzio 18:30, 16 wrz 2013


Dołączył: 02 lip 2012
Posty: 18070
Welka napisał(a)
Wysokość drzew/krzaków przy płocie - chodziło o moich kochanych sąsiadów (chyba), ale pewności nie mam
juz mu przekazałem
____________________
kondziowy ogród cz I, Kondziowy ogród cz II
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies