Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogród do odświeżenia

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród do odświeżenia

Madzenka 21:29, 11 lip 2012


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Projekt rabaty świetny!!! Jula zamiast pęcherznicy posadż wiśnię pissardi. Będzie pięknie kwitłą wiosną i bedzie miala kulisty pokrój. Pęcherznica na drzewko z wiekiem będzie się robiła brzydka, trzeba systematycznie odmładzać i ma strzelisty pokrój. Wiśnia bedzie bezobsługowa i pięknie będzie rosla.
Zamień runiankę z trzmieliną i będzie git!!
Zamiast pampasowej posadź rozplenicę medium boy lub słynne ogrodowiskowe hakonechloa.
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
JulkAd 22:23, 11 lip 2012


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 9027
Dzięki Marzenko za podpowiedzi. Razem z Agatką dałyście mi do myślenia. Czasu do namysłu jeszcze trochę jest, więc na pewno to rozgryzę
____________________
Julita - Ogród do odświeżenia
Madzenka 22:20, 12 lip 2012


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Z przyjemnością będę doradzać jeśli tylko bedę potrafiła. Wiśnie pisardi możesz zobaczyć u mnie i Sylla Ogród Sylwi od począytku
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
JulkAd 22:23, 12 lip 2012


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 9027
Właśnie wiśnię u Ciebie widziałam, dałaś naprawdę do myślenia
____________________
Julita - Ogród do odświeżenia
kwiatholandii 22:44, 12 lip 2012


Dołączył: 06 lut 2012
Posty: 2405
JulkAd napisał(a)
Iwonko dzięki za odwiedziny i podpowiedź w sprawie żurawek kolor Marmelade mi odpowiada, chociaż Blackberry też mnie kusi . Na pewno będą w ogrodzie, tylko zastanawiam sie, które lepiej będą kontarstować z trzmieliną o zielono żółtych listkach.

Kwiatholandii dzięki za odwiedziny w moim niedoskonałym ogrodzie wiem , wiem kanciki obowiązkowe, tylko czekam na chwilkę czasu, bo na razie remonty gonią. Już czekam ich końca, żeby zabrać się za ogród. Na razie więc tylko intensywnie planuję. Czasu mam nadzieję wystarczy, bo do pracy wracam po urlopie dopiero końcem sierpnia


W takim razie odpoczywaj i po powrocie poproszę fotki kancików To zmieni ogród diametralnie
____________________
Ogród z perspektywą na przyszłość
JulkAd 22:53, 12 lip 2012


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 9027
Odpoczywam codziennie "na kompie" z Wami, po remontowych robotach (niby drobiazgi, ale robimy sami i często wiszę na drabinie, jak skończę w domu to odpocznę w pracy w ogrodzie, obiecuję, że kanciki będą
____________________
Julita - Ogród do odświeżenia
agata_chrosc... 21:49, 14 lip 2012


Dołączył: 28 lis 2011
Posty: 5351
No a jak rabata? Jakieś zmiany?
____________________
ogród w Holandi
JulkAd 22:11, 14 lip 2012


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 9027
Agatko rabata, tylko skopana i czeka na nasadzenia, tylko ja czasu jeszcze nie mam.Ttydzień wisiałam na drabinie nad schodami na piętro i gładziłam, szlifowałam i malowałam ścianę i sufit (bo ja z tych co się żadnej pracy nie boją). Teraz przechodzę do salonu. Jeszcze nam zostało roboty na tydzien może 10 dni. Pracy w ogródku się nie mogę doczekać. Nawet czasu na skoszenie trawy nie mam. Dobrze, że mój synuś jest jeszcze chętny do koszenia. Dam znać fotorelacją z postępujących prac w ogródku - obiecuję
____________________
Julita - Ogród do odświeżenia
agata_chrosc... 22:15, 14 lip 2012


Dołączył: 28 lis 2011
Posty: 5351
Ja tak wisiałam półtora roku temu! Bo ja tez z tych co to żadnej pracy się nie boją. Tylko u mnie to był remont starego domu z lat 30-tych więc jeszcze takich różnych detali, typu odnawianie starych drzwi, mnóstwo. A trawy tez nie mogę skosić bo znowu leje. I znowu będę musiała na 6cm podnieść
____________________
ogród w Holandi
JulkAd 23:03, 14 lip 2012


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 9027
U nas też pada od trzech dni, więc też się nie bardzo można zabrać za trawsko, ale kiedyś trzeba będzie.
Twój dom musi mieć klimat - lubię takie. Niestety mój to "wczesny Gierek" i budowano wtedy tak, że zaprawa cementowa najwięcej piachu w sobie miała. Teraz przy remontach to wychodzi
____________________
Julita - Ogród do odświeżenia
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies