Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Połowa działki - czyli mam powoli dość

Pokaż wątki Pokaż posty

Połowa działki - czyli mam powoli dość

Basilikum 21:48, 20 lip 2017


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21729
ale piekny okaz
niestety nie pomoge
____________________
IzaBela Pod Bialo-Niebieska Chmurka***cz.I*** Wizytowka "Nie moge na dluzej zostac" -wyszeptala Chwila Szczescia - "ale wloze w Twoje serce wspomnienia"
zawitka 12:29, 21 lip 2017


Dołączył: 18 lut 2012
Posty: 14033
A już myślałam ha ha Dzięki
____________________
Połowa działki - czyli mam powoli dość cz. II** Część I
zawitka 21:02, 21 lip 2017


Dołączył: 18 lut 2012
Posty: 14033
Oto i ona jest piękna trzyma się ładnie grzecznie w kupce-----Monarda albo Pysznogłóka.
____________________
Połowa działki - czyli mam powoli dość cz. II** Część I
ElzbietaFranka 23:08, 21 lip 2017


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13834
Rzeczywiście bardzo ładna pysznogłówka liście bez śladu mączniaka. Widzę lilia też dopiero w pąkach moja już ma takie od 2 tygodni i nie może się rozwinąć wyjadę i nie będę widziała kwiatu.
____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
ElzbietaFranka 23:17, 21 lip 2017


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13834
Jeżeli chodzi o trawnik koty to chyba nie. Mogą to być pędraki chrabąszcza. Musiałabyś sprawdzić odkopać trochę darni. A po drugie ten trawnik jest jakis blady spróbuj jeszcze posypać go wapnem granulowanym bo może być za kwaśna ziemia. Powinien po wapnie ruszyć.
Wiem co piszę odnośnie trawnika.
____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
gosika67 10:01, 22 lip 2017


Dołączył: 29 sty 2017
Posty: 7757
Halinko przywędrowałam od Eli z Ptasiego Gaju zobaczyć pysznogłówkę, Twoja ma inny kolor i taka zwarta kępa, moja więcej różowa, wstawię fotkę u siebie,
A co do trawnika, to Ela ma rację.
____________________
Gonia Kwiaty we włosach
Milka 11:09, 22 lip 2017


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
zawitka napisał(a)


Mamy piękny okaz drzewa laurowego na razie stoi na tarasie .Od tej zimy nie mamy jemu pomieszczenia a w ocielanym mieszkaniu choruje

Pytanie ---czy przetrzyma zimę w nie ogrzewanym garazu bez okien.Jak go zabezpieczyć żeby przeżył zimę ???? Może ktoś wie lub ma pomysł

Rzeczywiście cudo i ogrodowe też
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
zawitka 09:21, 23 lip 2017


Dołączył: 18 lut 2012
Posty: 14033
ElzbietaFranka napisał(a)
Jeżeli chodzi o trawnik koty to chyba nie. Mogą to być pędraki chrabąszcza. Musiałabyś sprawdzić odkopać trochę darni. A po drugie ten trawnik jest jakis blady spróbuj jeszcze posypać go wapnem granulowanym bo może być za kwaśna ziemia. Powinien po wapnie ruszyć.
Wiem co piszę odnośnie trawnika.


Z trawnikiem są kłopoty bo ma ze 30 lat trzeba go odnowić ale dopóki nie zrobię rabatek to się wstrzymuję .Wapno było sypane i nawóz.W zeszłym roku dały popalić krety są pozapadane doły wyrównuję je trochę ale i jeżdzę po nim taczką więc nieco stargany .Dzięki za radę dobrze jak ktoś zwróci uwagę .
____________________
Połowa działki - czyli mam powoli dość cz. II** Część I
zawitka 09:40, 23 lip 2017


Dołączył: 18 lut 2012
Posty: 14033


Dla Mirki ---Zaczynają kwitnąć cieszę się jak dziecko .Nie są może takie mocne jeszcze ale już uczę się jak je obsługiwać .Dzięki Ci za serce.
____________________
Połowa działki - czyli mam powoli dość cz. II** Część I
mirkaka 12:14, 23 lip 2017


Dołączył: 09 lut 2015
Posty: 9498
zawitka napisał(a)


Dla Mirki ---Zaczynają kwitnąć cieszę się jak dziecko .Nie są może takie mocne jeszcze ale już uczę się jak je obsługiwać .Dzięki Ci za serce.


Kochana Zawitko jeśli będziesz chciała to mogę Ci jeszcze wysłać inne skrętniki, nie pamiętam jakie dostałaś a u mnie rozmnożyły się na potęgę i mam ich za dużo
Za rok będą mocniejsze i będą miały roślinki przybyszowe
A firletkę smółkę mogę Ci ukopać bo sama ją dostałam od Iwonki
____________________
Mirka Wszystkiego po trochu pomorskie
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies