Gdzie jesteś » Forum » Powitania » Powitania - poznajemy się i przedstawiamy

Pokaż wątki Pokaż posty

Powitania - poznajemy się i przedstawiamy

siendziaty 12:52, 26 wrz 2016

Dołączył: 26 wrz 2016
Posty: 2
Dzień dobry!

Mam na imię Tomek i dopiero zaczynam przygodę z ogrodem. Jestem na etapie budowy domu i myślę o ogrodzie, który do tej porty stanowił pole uprawne (m.in. kukurydza).
Do zagospodarowania mam 20 arów wschodniomałopolskiej wioski. Teraz na wzniesieniu, wietrzny, płaski, pusty

Chcę się z forum wiele nauczyć, miło spędzić czas i zacząć coś dawać od siebie!

Z góry przepraszam za błahe pytanie, każdy się uczy...

Pozdrawiam!
Gardenarium 08:34, 28 wrz 2016


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77304
Zacznij od drzew, dadzą mikroklimat i zasłonę od wiatru.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Weranda 10:36, 28 wrz 2016

Dołączył: 28 wrz 2016
Posty: 5
Dzień dobry
Z tej strony Weranda - jestem tu od kilku minut. A już zdążyłam narozrabiać tworząc post w dziale "przyjmę". Na stronę trafiłam wędrując wśród grafiki, poszukując kwiatów doniczkowych, które by cieszyły oko - pozazdrościłam pięknych skrętników i postanowiłam dołączyć by poznać sekret uprawy tychże roślin.
Pozdrawiam gorąco
Agga 11:28, 02 paź 2016

Dołączył: 02 paź 2016
Posty: 2
Witam serdecznie

Długo się "czaiłam" podglądałam i coraz bardziej wciągałam w ogrodowisko . Ogrodowisko to dla mnie skarbnica wiedzy i żródło inspiracji. Powoli brakuje miejsca na kompie za zapisywanie zdjęć .
Myślałam, że oglądając wasze cudne ogrody zaplanuję swoje rabaty, ale jestem typową niezdecydowaną wagą i już wiem, że sama nie dam rady. Tak nieśmiało liczę na pomoc

Póki co dzień dobry wszystkim ogrodowo - zakręconym
____________________
Agga
Mary 20:03, 02 paź 2016


Dołączył: 27 mar 2015
Posty: 3505
Witaj Agga!
____________________
Marysia - Ogród bez roweru
Minio 09:07, 14 paź 2016

Dołączył: 14 paź 2016
Posty: 1
dzień doby

pozdrawiam serdecznie w rześki dzionek


potrzebuje wsparcia w walce o chore derenie
poszukam na forum wątku teraz
Minio

gosc100 15:32, 21 paź 2016

Dołączył: 21 paź 2016
Posty: 1
Witam wszystkich
Mam problem z oznaczeniem róż, także poszukam wątku.


____________________
AgataAn 09:43, 27 paź 2016

Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 7
Dzień dobry,

Nazywam się Agata, właśnie minął czas biernego przeglądania setek stron Waszych przepięknych ogrodów Od dzisiaj będę zostawiała formę pisemną swojego zachwytu.

Uwielbiam piękne ogrody, niestety mieszkanie w bloku ogranicza mnie do balkonu. Moje ogrodnicze początki opierają się o domowe roślinki.

Trafiłam tu, ponieważ muszę poskromić swoją ciężką rękę do wody oraz chcę się uczyć jak pielęgnować swoje domowe roślinki.

Pozdrawiam serdecznie
Agata
Agnieszka2016 19:31, 30 paź 2016


Dołączył: 28 paź 2016
Posty: 17
Dzień dobry.
Mam na imię Agnieszka. Założyłam już swój wątek, ale przyszłam się przywitać.
Pewnie nie jestem wyjątkiem, trafiłam tutaj szukając informacji o bukszpanach. To było dosyć dawno. Od tamtej pory bardzo chętnie zaglądam do Waszych ogrodów.

____________________
Agnieszka Rok ogrodnika
lacre 18:14, 01 lis 2016

Dołączył: 30 wrz 2016
Posty: 14
Witam wszystkich ogrodomaniaków, skrycie od dawna podczytuje forum, mam kilka wątków, które szczególnie sobie upodobałam z racji rosnących tam moich ulubionych kwiatów, czyli hortensji i róż. Ponad 8 lat temu kupiliśmy drewniany dom na wsi, jako letnie miejsce zamieszkania. No i tak nam się spodobało, że teraz do naszego mieszkania w mieście jeździmy tylko po pocztę , a mieszkamy cały rok na wsi, ogród mam duży,dość powiedzieć liczony w tysiącach metrów2, i ciągle tworzony. Liczę że znajdę tu sporo inspiracji i miłych znajomości.
____________________
Przyroda nie zna nagrody ni kary, zna tylko konsekwencje. R.Ingersoll
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies