Gdzie jesteś » Forum » Powitania » Powitania - poznajemy się i przedstawiamy

Pokaż wątki Pokaż posty

Powitania - poznajemy się i przedstawiamy

hankaandrus_44 23:43, 10 lut 2017


Dołączył: 10 lut 2017
Posty: 7164
Witam w nowym wątku. Trzeba zacząć nowy sezon, a najlepiej przypadkowo! Życzę pogody w sercach, na dworze i w okolicach okołoludzkich.
____________________
Sezon 2017-u Hanusi {ogrodek hanusi jeszcze jeden sezon 2016}
Maryla54 19:33, 11 lut 2017


Dołączył: 21 sty 2017
Posty: 6
Gardenarium napisał(a)
Ja też ucieknę na wieś, kwestia kiedy, ale ucieknę. Choć mieszkam też w końcu na "wsi", ale mam za ciasno w ogrodzie. Rozumiem doskonale i życzę miłych wrażeń na Ogrodowisku jako jego założycielka


Uciekaj Danusiu.. Jak tylko masz taką możliwość i nie będzie to kolidowało z wykonywaną przez Ciebie/Was pracą zawodową... uciekaj. Życie na wsi nabiera całkiem innych wartości. Ja nie wróciłabym do Warszawy, czy innego dużego miasta. Pozdrawiam cieplutko. Maryla.
____________________
Make yourself a priority every once in a while. It's not selfish. It's necessary. Maryla.
hankaandrus_44 19:48, 11 lut 2017


Dołączył: 10 lut 2017
Posty: 7164
Też bym uciekała, ale nie te miżliwości teraz u mnie. Chociaż?...Dlatego ;popieram takie zamysły u Ciebie, Danuś,
____________________
Sezon 2017-u Hanusi {ogrodek hanusi jeszcze jeden sezon 2016}
Gardenarium 19:50, 11 lut 2017


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77304
Na wieś nigdy nie jest za późno
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Aurelllia 22:39, 13 lut 2017


Dołączył: 07 lut 2017
Posty: 6092
Witam zarejestrowałam się już kilka dni temu, trochę pozwiedzałam, rozejrzałam się po forum i chciałam się z wami przywitać Podglądam stronę już od dawna, ale dopiero teraz odważyłam się pokazać "swój kawałek zieleni" Już jako mała dziewczynka kupowałam - " mój piękny ogród" " działkowiec" zamiast pism młodzieżowych i byłam zafascynowana tematyką ogrodniczą Pasja przetrwała do dziś i realizuje ją poprzez pracę w swoim ogródku Pozdrawiam wszystkich serdecznie
____________________
Aurelia Ogrodowe kreacje, Wizytówka
Monia81 14:16, 16 lut 2017


Dołączył: 14 lut 2017
Posty: 7922
Witam się serdecznie Ogrodowisko to fantastyczne forum tworzone przez wspaniałych ludzi i ich piękne ogrody, dlatego chętnie skorzystam z tej wiedzy Pozdrawiam ze śląska.
____________________
Monika Monika-wymarzony sielankowy ogród
Gardenarium 22:44, 16 lut 2017


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77304
Witam jako założycielka Ogrodowiska Od mojego ogrodu się zaczęło domino
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
barbara_kond... 08:53, 19 lut 2017


Dołączył: 10 kwi 2013
Posty: 6
Witam

Gardenarium napisał(a)
Na wieś nigdy nie jest za późno


To zdanie jest budujące!
Ja zaraziłam się wsią już dawno, a będąc w tzw."słusznym wieku" zgłupiałam na dobre i zamieniłam blokową szufladę na wiejskie życie.
Czasem mam wątpliwości czy to była słuszna decyzja.
Cisza i owszem ale także zimowa samotność.... choć we dwoje.

Mam dwa fora jakby za sobą.
Ogrodowisko podglądam od dawna.
Powinnam się zadomowić w Ogrodowisku


____________________
Trochę "ni z gruszki , ni z pietruszki"
amatorka 19:05, 20 lut 2017

Dołączył: 20 lut 2017
Posty: 33
Witam wszystkich bardzo serdecznie. Odkryłam parę dni temu to forum i postanowiłam się zarejestrować. Lubię prace w ogrodzie, przy których wbrew pozorom wypoczywam.
Trudnepoczatki 09:35, 22 lut 2017

Dołączył: 22 lut 2017
Posty: 57
Przed chwilą się zarejestrowałam i w mig przybiegłam się z Wami przywitać. Podglądam Was od paru lat i korzystam z Waszych bardzo cennych rad.
Jest mi bardzo miło, że mogłam Was poznać. Staram się stworzyć piękny ogród, taki jak Wy wszyscy macie. Ciężko mi to idzie, pomału bo nie wszystko w ogrodzie jest skończone (brak kostki, ogrodzenia)ale są rabaty, które ciągle zmieniam pod Waszym wpływem i myślę ze w końcu mi się to uda z Waszą bezcenną pomocą. Tak jak niektórzy z Was "uciekłam" z miasta na wieś i bardzo się cieszę. Marzyłam o domu z ogrodem. Uwielbiam pracę w ogrodzie. Jeszcze raz witam wszystkich serdecznie.
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies