Gdzie jesteś » Forum » Powitania » Powitania - poznajemy się i przedstawiamy

Pokaż wątki Pokaż posty

Powitania - poznajemy się i przedstawiamy

Misia 22:25, 17 sie 2017


Dołączył: 11 sie 2017
Posty: 616
Witam, trafiłam do Was już jakiś czas i tak pocichudku sobie poczytywałam i zaglądałam do Waszych pieknych ogrodów (nie gniewajcie się , to w ramach edukacji). Mam nadzieję że mój kawałek gliny też kiedyś będzie choć trochę przypominał ogród.
Pozdrawiam wszystkich
____________________
Misia - Między brzozami
nataliasz 11:05, 22 sie 2017

Dołączył: 22 sie 2017
Posty: 47
Witam wszystkich Ogrodowiczów! Od jakiegoś czasu anonimowo przeglądam forum i na dobre tu utknęłam... To co zrobiła Pani Danusia tworząc Ogrodowisko zasługuje na medal! Jestem pod wielkim wrażeniem Waszej wiedzy i tym jak chętnie się nią dzielicie z innymi. Witam raz jeszcze. Natalia.
____________________
Natalia Ogród Natalii
Annak 21:07, 25 sie 2017


Dołączył: 17 sie 2017
Posty: 967
Witam wszystkich forumowiczów,
od co najmniej dwóch tygodni jestem namiętną czytelniczką Waszych wpisów i porad oraz pod wielkim wrażeniem Waszych ogrodów. Sama mam od kilku miesięcy tylko niewielką działkę, ale i tak się cieszę, bo zawsze podejrzewałam, że praca "na roli" będzie sprawiała mi wielką frajdę. Na razie to źródło zmartwień i problemów, ale może kiedyś będzie lepiej? Tymczasem serdecznie pozdrawiam wszystkich i liczę na fachowe porady i pomoc dla takich nowicjuszek jak ja, a czytając to forum przekonałam się, że cierpliwości Wam nie brakuje , za co bardzo podziwiam.
____________________
Ania Mała działka_wielkie nadzieje
Zosia_M 22:22, 04 wrz 2017

Dołączył: 04 wrz 2017
Posty: 6
Witam wszystkich! Mam na imię Zosia, od 30 lat sieję i zbieram to, co wyrosło na działce. Dotąd bardziej nastawiałam się na warzywa i owoce, teraz mogę pobawić się kwiatkami. Nie jestem dobra w teorii ogrodnictwa, pracuję metodą prób i błędów oraz podglądania innych. To podglądanie zaprowadziło mnie tutaj, chętnie skorzystam z Waszego doświadczenia, a może i moje komuś się przyda. Mieszkam na Dolnym Śląsku, z okien altanki mam widok na Śnieżkę.

Do ubiegłego roku mieliśmy inną działkę. Obecną objęliśmy rok temu i było to pięć arów ostów, mniszków i powojów. Dziś jest o wiele lepiej, a marzenia są bardzo ambitne. Pozdrawiam wszystkich serdecznie!
enzol 17:25, 09 wrz 2017

Dołączył: 09 wrz 2017
Posty: 2
Cześć wszystkim. Od dawna obserwuję to forum. Nadszedł wreszcie czas by coś napisać.
Meggi 12:28, 12 wrz 2017


Dołączył: 12 wrz 2017
Posty: 5
Witajcie!
Nazywam się Magda, od niedawna mieszkam pod miastem.
Jestem z Wami dosłownie od kilku dni, a sprowadziła mnie potrzeba zasięgnięcia informacji o planowaniu ogrodu!
Bardzo mi tu u Was dobrze i wiem, że zostanę tu na długo!
Obecnie planuję swój ogród, póki co część przed domem i po jego bokach.
To co już mam widać na zdjęciu
Liczę, że wesprzecie mnie swoją wiedzą w organizowaniu mojego kawałka ziemi

____________________
Mi piace essere circondati da belle cose.
fiszer 23:20, 12 wrz 2017


Dołączył: 02 lis 2016
Posty: 22
Witam wszystkich jestem Jagoda i zaczynam przygode z ogrodem.
____________________
Jagoda Mój skrawek ziemi
Frania1 20:16, 05 paź 2017

Dołączył: 05 paź 2017
Posty: 2
Witam Wszystkich
girek 23:30, 05 paź 2017

Dołączył: 05 paź 2017
Posty: 5
Dobry wieczór Jestem z powiatu pszczyńskiego, na to forum wpadam od ponad roku (jako bierny czytelnik) i bardzo je sobie cenię, ponieważ tylu informacji z pierwszej ręki nie zastąpi żadna książka. Od trzech lat organizuję własny ogródek i pewnie będę pytał o to i owo

pozdrawiam
irek
Sylwianna 14:34, 09 paź 2017

Dołączył: 09 paź 2017
Posty: 1
Dzień dobry Wszystkim ogrodomaniakom. Wraz z rodzinką mieszkam w Tarnowskich Górach na Śląsku i pomalutku staramy się budować nasz przydomowy ogródeczek. Na Ogrodowisko trafiłam przeglądając zdjęcia w internecie- serdecznie pozdrawiam "Ogród Tosi" . Mam nadzieję,że pomożecie takiej zielenince jak ja uprawiać moje gliniaste poletko.
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies