Gdzie jesteś » Forum » Powitania » Powitania - poznajemy się i przedstawiamy

Pokaż wątki Pokaż posty

Powitania - poznajemy się i przedstawiamy

beata_kulesza 09:54, 16 kwi 2014


Dołączył: 14 lis 2013
Posty: 829
Witaj Aniu, czy Dąbrówka to koło Świecia?
____________________
Beti - Ogród Beaty
anczaj 08:18, 17 kwi 2014

Dołączył: 11 kwi 2014
Posty: 84
Moja Dąbrówka Nowa jest koło Bydgoszczy gm Sicienko i jest stara w leśnych ostępach. Mam sosny u siebie i to takie podeschłe i dosyć wysokie. Bardzo je lubie i nie chciałabym ich wycinać tylko boję się że nic mi nie urosnie pod nimi.
____________________
Anczaj
nela 14:40, 17 kwi 2014

Dołączył: 28 mar 2014
Posty: 13
anna_czajkowska_bulawska napisał(a)
Moja Dąbrówka Nowa jest koło Bydgoszczy gm Sicienko i jest stara w leśnych ostępach. Mam sosny u siebie i to takie podeschłe i dosyć wysokie. Bardzo je lubie i nie chciałabym ich wycinać tylko boję się że nic mi nie urosnie pod nimi.
\

Urośnie, urośnie tylko trzeba się więcej napracować . Mam działkę z sosnami, więc z mojego własnego doświdczenia wiem, że trzeba sadzić rośliny cieniolubne i lubiące kwśną ziemię. Wszystkie inne rośliny mają ciężko. bo igły zakwaszają ziemię a po każdym wietrze spada ich mnóstwo. Trawnik trzeba wapnować, bo inaczej będzie tylko mech. Rododendrony za to mają się wśród sosen świetnie
____________________
anczaj 11:17, 18 kwi 2014

Dołączył: 11 kwi 2014
Posty: 84
Dziękuję Nela. Jednego rózanecznika już mam od zeszłego roku i żeczywiście zimę przetrwał ładnie.
____________________
Anczaj
rozetka 13:50, 24 kwi 2014


Dołączył: 24 kwi 2014
Posty: 24
Witam Was kochani serdecznie, trafiłam tu z MB. Bardzo tu u Was fajnie i ciekawie, więc postanowiłam zagościć tu na dłużej.

Rozetka
kolcero 08:35, 26 kwi 2014

Dołączył: 16 mar 2014
Posty: 43
Witam wszystkich Znalazłem i znachodzę tutaj wiele ciekawych i pożytecznych informacji, więc z chęcią się rozgoszczę, a jako posiadacz regulaminowo-powierzchniowego ogrodu rodzinnego postaram się i pomóc innym

Jarek
____________________
PaULa 19:25, 28 kwi 2014

Dołączył: 28 kwi 2014
Posty: 7
Witam jestem nową osobą na waszym portalu i na początek chciałabym pozdrowić serdecznie Wszystkich użytkowników portalu Ogrodowisko
Mam na imię Paulina i jestem nowicjuszką jeśli chodzi o jakiekolwiek ogrody i rośliny, lecz mimo to, postanowiłam stworzyć także u siebie mały kątek zieleni A do tego działania zmotywowały mnie Wasze piękne ogrody
Trafiłam na tą stronę przypadkiem, ale bardzo się cieszę, że ją znalazłam.
Bo gdyby nie Wy kochani i Wasze ogrody pewnie dalej zwlekałabym z posadzeniem czegokolwiek. Mój kątek nie bardzo można nazwać jeszcze ogrodem, ale z czasem może nim zostanie. Największym problemem są drzewa owocowe, niestety mój teściu się uparł, że mają zostać, a ja za bardzo nie znam się na roślinach, więc wybierałam takie które przykuwały moją uwagę. Więc proszę nie bądźcie dla mnie zbyt surowi jeśli coś jest nie tak. Liczę więc Kochani na Waszą pomoc w moich dalszych poczynaniach i pielęgnacji tego co udało mi się jakoś stworzyć
A oto kilka zdjęć mojego "maleństwa"

____________________
Amatorka w ogrodzie
kaasieek 13:07, 30 kwi 2014


Dołączył: 30 kwi 2014
Posty: 6
Witam serdecznie,
jeszcze 2 lata temu wokół domu chciałam mieć tuje, trawę i święty spokój. Dzieci były bardzo malutkie i dodatkowe zajęcie na rabatach nie było mi potrzebne. Teraz dzieci podrosły ( 2 i 4 lata ) a ja zaglądam do każdego mijanego ogródka Encklopedia roślin zakupiona, poradnik początkującej ogrodniczki zakupiony i rozpoczynam tworzenie mojego zielonego kawałka przestrzeni
Witam serdecznie i powracam do lektury forum
____________________
Delein 16:31, 03 maj 2014


Dołączył: 03 maj 2014
Posty: 16
Witam w ten niekoniecznie ciepły majowy weekend
Ogrodami zajmuję się zawodowo i choc w sezonie czasu brak, postanowiłam zapisac się na tym forum, powymieniac doświadczeniami i spostrzeżeniami, dowiedziec się czegoś nowego, a może i pomóc komuś w problemach natury ogrodniczej w miarę mozliwości

Ech, robię ogrody dla innych, a marzy mi się własny kawałek ziemi, choc w myśl zasady 'szewc bez butów chodzi', byłby on istną dżunglą. Ale takie przecież też są piękne, nie?
____________________
50 Shades Of Green
16:46, 03 maj 2014
Delein napisał(a)
Witam w ten niekoniecznie ciepły majowy weekend
Ogrodami zajmuję się zawodowo i choc w sezonie czasu brak, postanowiłam zapisac się na tym forum, powymieniac doświadczeniami i spostrzeżeniami, dowiedziec się czegoś nowego, a może i pomóc komuś w problemach natury ogrodniczej w miarę mozliwości

Ech, robię ogrody dla innych, a marzy mi się własny kawałek ziemi, choc w myśl zasady 'szewc bez butów chodzi', byłby on istną dżunglą. Ale takie przecież też są piękne, nie?


Witam na Ogrodowisku, ja mam nieustanne problemy natury ogrodniczej więc tym chętniej witam specjalistów
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies