Gdzie jesteś » Forum » Powitania » Powitania - poznajemy się i przedstawiamy

Pokaż wątki Pokaż posty

Powitania - poznajemy się i przedstawiamy

Lila50 12:25, 13 sie 2014

Dołączył: 13 sie 2014
Posty: 6
Witam wszystkich, jestem nowa na forum i dopiero zaczynam przygodę z ogrodnictwem.
zizu 17:30, 14 sie 2014

Dołączył: 09 maj 2014
Posty: 1
Witam serdecznie Mam na imię Iza, mam 28 lat, mieszkam na wsi w okolicach Augustowa, jestem mamą 2 letniej córy.. Wreszcie odważyłam się ujawnić Często odwiedzam ,,ogrodowisko,, gdyż zaczynam swoją przygodę z kwiatuszkami i szukam inspiracji, oraz uczę się Pozdrawiam Wszystkich!
____________________
jazzy 22:10, 16 sie 2014


Dołączył: 15 sie 2014
Posty: 8646
Z wielką radością witam się ja na moim ulubionym portalu ogrodniczym, który czytam już od jakiegoś czasu, jednak dopiero teraz dokonałam aktu rejestracj Pewnie tak, jak wiele osób tu udzielających się, dojrzałam do tego, aby stworzyć swój ogród zaraz po budowie domu i wiem, że dzięki niemu będzie mi wspaniale na serduchu
Zdążyłam już przejrzeć wiele wątków na forum. Zachwyciło mnie mnóstwo Waszych ogrodów, skąd oczywiście czerpałam garściami inspiracje. Mam już w głowie jakąś tam ogólną koncepcję ogrodu, który pragnę stworzyć, ale o tym szczegółowo w moim osobistym wątku
Będę wdzięczna kazdemu kto mnie odwiedzi, wskaże kierunek, podpowie czy skrytykuje
Pozdrawiam
____________________
"w moim ogrodzie, gdzie czas leniwy..."
monteverde 22:25, 16 sie 2014


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
jazzy napisał(a)
Z wielką radością witam się ja na moim ulubionym portalu ogrodniczym, który czytam już od jakiegoś czasu, jednak dopiero teraz dokonałam aktu rejestracj Pewnie tak, jak wiele osób tu udzielających się, dojrzałam do tego, aby stworzyć swój ogród zaraz po budowie domu i wiem, że dzięki niemu będzie mi wspaniale na serduchu
Zdążyłam już przejrzeć wiele wątków na forum. Zachwyciło mnie mnóstwo Waszych ogrodów, skąd oczywiście czerpałam garściami inspiracje. Mam już w głowie jakąś tam ogólną koncepcję ogrodu, który pragnę stworzyć, ale o tym szczegółowo w moim osobistym wątku
Będę wdzięczna kazdemu kto mnie odwiedzi, wskaże kierunek, podpowie czy skrytykuje
Pozdrawiam

Witaj Jazzy, musisz uaktywnić podpis, bo nie będziemy mogli się do Ciebie dostać, a tworzenie całkiem nowego ogrodu to jak biała kartka, można na niej narysować piękny rysunek i myślę, że Twój ogród też takim się stanie pozdrawiam
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
jazzy 23:14, 16 sie 2014


Dołączył: 15 sie 2014
Posty: 8646

Witaj Jazzy, musisz uaktywnić podpis, bo nie będziemy mogli się do Ciebie dostać


Monteverde, pracuje nad tym, bo na razie nie umiem
I dziękuję za miłe słowo

edit: zrobione
____________________
"w moim ogrodzie, gdzie czas leniwy..."
zibiP 21:05, 19 sie 2014

Dołączył: 19 sie 2014
Posty: 4
Witam wszystkich forumowiczów.
Obserwuje forum od dawna az w koncu sie zarejestrowałem.
Pozdrawiam forumowiczów.
Piotrek.
____________________
Wildbloom 21:37, 20 sie 2014

Dołączył: 20 sie 2014
Posty: 2
Od lat podczytuje Ogrodowisko, w końcu postanowiłam się zarejestrować wypada się powitać, więc witam wszystkich serdecznie
dominka 12:11, 21 sie 2014


Dołączył: 21 sie 2014
Posty: 598
Witam,
zaczynam drogę z własnym ogrodem, czytam niemal co dziennie Wasze wpisy.
Zapisuję się do szacownego grona.
Dzień dobry
____________________
Aga- Zielony AZYL
molo8 20:45, 25 sie 2014


Dołączył: 16 sie 2014
Posty: 4
Dzień dobry wszystkim,
Od kwietnia tego roku jestem szczęśliwym użytkownikiem 300 m2 ogródka na ROD.
Od jakiegoś czasu tu zaglądam i szukam nowych informacji na rozmaite tematy i muszę przyznać, że to forum to istna skarbnica wiedzy a do tego z bardzo ciepłym i serdecznym klimatem.
Dzisiaj postanowiłem się przedstawić i zadać pierwsze pytanie
Pozdrawiam.
____________________
sylwiap 23:54, 27 sie 2014

Dołączył: 15 sie 2014
Posty: 37
Witam się z Wszystkimi na Ogrodowisku
Jestem tutaj z Wami od niedawna ale uznałam, że wypada się przedstawić i napisać kilka słów o sobie. A więc, na imię mam Sylwia. Razem z Mężem i 4 letnim Synkiem mieszkamy w naszym nowym domu od ponad roku. 4 lata budowy za nami i przyszedł czas na ogród. Troszkę już podziałaliśmy w tym kierunku i jak się zmobilizuję i docieknę jak to zrobić, to założę swój wątek.
Pozdrwiam
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies