Gdzie jesteś » Forum » Powitania » Powitania - poznajemy się i przedstawiamy

Pokaż wątki Pokaż posty

Powitania - poznajemy się i przedstawiamy

lilbee 00:20, 29 sie 2014

Dołączył: 28 sie 2014
Posty: 3
Witam,
Nazywam się Weronika, czytam forum od niedawna ale przeczytanych wątków mam już wiele, nie mogę oderwać wzroku od Waszych pięknych ogrodów, póki co mam swoje roślinki w mieszkaniu i na balkonie, ale od jesieni zaczynam pracę nad ogrodem na działce, wszystko od zera, więc to forum będzie moją encyklopedią
Pozdrawiam gorąco!
miraa 10:28, 29 sie 2014

Dołączył: 29 sie 2014
Posty: 1
Cześć, jestem Mira, mam nadzieje, że pogłębię swoją wiedzę o pielęgnacji ogrodów, zwłaszcza, że dostał mi się w spadku całkiem ogromny
____________________
Zapraszam na mój blog ciekawe informacje o rejestrach dłużników -http://listadluznikow.wordpress.com/
Foron 09:03, 04 wrz 2014

Dołączył: 04 wrz 2014
Posty: 1
Cześć wam też chciałbym się przywitać. Nazywam się Paweł i mam nadzieję, że wiele się od was nauczę o ogrodach a w zamian postaram się również dawać coś od siebie. W ogrodnictwie jestem początkujący ale wciąż się rozwijam
____________________
finansowymi oczami firmy
malgorzata_k... 16:15, 04 wrz 2014

Dołączył: 15 wrz 2013
Posty: 65
Witam wszystkich nowoprzybyłych
____________________
baldzia 12:07, 11 wrz 2014

Dołączył: 11 wrz 2014
Posty: 7
witam wszystkich

mam na imię Joanna, od roku jestem posiadaczką 150 metrowego ogródka przy domu w zabudowie szeregowej

podczytuję Was namiętnie i z wielką przyjemnością

z ogródkiem walczymy dzielnie, był to bardzo zaniedbany 15 letni ogród po pierwszym sezonie jest trochę lepiej ( mam nadzieję )

powoli szykuję się do założenia własnego wątku

pozdrawiam ciepło

Milka 12:08, 11 wrz 2014


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Och stworzysz nowoczesny, idealny ogrod witaj
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Marino 14:07, 12 wrz 2014

Dołączył: 12 wrz 2014
Posty: 4
Jako nowy użytkownik forum chciałem się przywitać.
Rozpoczynam swoją przygodę z ogrodem na 13 arowej działce.
Wiele się już od Was dowidziałem i pewnie jeszcze sporo się dowiem
____________________
Pamajo 22:39, 20 wrz 2014


Dołączył: 20 wrz 2014
Posty: 174
Witam wszystkich zielono zakręconych )))))))))))
Mam na imię Jola i od miesiąca każdą wolną chwilę poświęcam na czytanie "Ogrodowiska". Rzuciliście na mnie urok .
Jestem pod ogromnym wrażeniem wiedzy i osiągnięć Danusi oraz pasji wszystkich Ogrodowiczów.

"Każdy ma jakiegoś bzika, każdy jakieś hobby ma,
ja w ogrodzie mam już bukszpan, różę, cisy oraz bza)))

Podejrzewam, że jak dłużej poczytam Wasze forum to znajdę lepsze rymy.

Serdecznie pozdrawiam!!!!!!!!!!!!!!!

Zauroczona Jola




____________________
Jola
alicja_kloss... 18:32, 21 wrz 2014

Dołączył: 21 wrz 2014
Posty: 5
Witam serdecznie wszystkich ogrodowiczów :* , mam na imię Alicja i jestem bardzo wdzięczna, że mogę do Waszego grona dołączyć i dzielić się z Wami moimi troskami z moim mini ogródkiem, ponieważ jestem w tych tematach nowicjuszką, ale czytając Wasze posty zaszczepiliście mnie tym hobby i dziękuję Wam za to, oraz pozdrawiam i życzę miłego wieczoru <3 To jest właśnie mój mini ogródeczek i moja mama, która podziwia moją tegoroczną hortensje

LusiSylwia 20:41, 21 wrz 2014


Dołączył: 21 wrz 2014
Posty: 40
Witam wszystkich miłośników piękna jakie nas otacza mam na imię Sylwia vel Lusi jestem szczęśliwym posiadaczem małego przydomowego ogródka na wielkopolskiej wsi. Zachwyciło mnie mnóstwo Waszych pięknych ogrodów. Zdążyłam już przejrzeć wiele wątków na forum tylko czasu ciagl mało i mało. Liczę na Waszą pomoc i inspirację. Pozdrowienia z wielkopolski i ukłony w stronę Danusi.
____________________
Swojski zakątek Lusi
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies