Gdzie jesteś » Forum » Powitania » Powitania - poznajemy się i przedstawiamy

Pokaż wątki Pokaż posty

Powitania - poznajemy się i przedstawiamy

netaw 09:15, 22 wrz 2014

Dołączył: 22 wrz 2014
Posty: 1
Witam wszystkich bardzo serdecznie.Mam na imie Aneta i jestem włascicielką domu z ogrodem który otrzymalam od mojej ś.p. mamusi.Moja mama kochała kwiaty,krzewy i wszystkie roślinki,kolekcjonowała róznego rodzaju kwiaty ,lecz ja niestety nie potrafie juz nad tym zapanować i toczyć walki ze ślimakami,nornicami,a ostatnimi czasy kretem ,dlatego tez postanowilam zasadzić ładne krzewy przeplatając gdzieniegdzie kwiatami.Trafiłam tutaj,gdyż zainteresował mnie watek metamorfoz ogrodow i zapragnelam coś podkraść z pomysłow innych osob.Mam nadzieję,że pomozecie mi utworzyć na nowo moj piękny ogród
Benia 14:16, 22 wrz 2014


Dołączył: 17 wrz 2014
Posty: 251
Witam serdecznie,
Jestem Benia i zamiast się przywitać na początek to ja od razu za pisanie się wzięłam...
Taka w gorącej wodzie trochę kąpana jestem, więc mam nadzieję, że zostanie mi to wybaczone
Zaglądałam tu często szukając inspiracji, informacji albo po prostu z kobiecej ciekawości. No i mnie wciągnęło ostatnim czasem do tego stopnia, że postanowiłam dołączyć

Pozdrawiam serdecznie wszystkich miłośników kwiatków, krzaczków i wszystkiego co z tym związane
____________________
natkaNatalka 11:11, 25 wrz 2014


Dołączył: 25 wrz 2014
Posty: 2
Witam Przeprowadzam się właśnie do swojego wymarzonego domku;] mieszkałam w bloku i zawsze chciałam mieć swój kawałeczek ziemi, ten właśnie mój-urządzony tak jak planowałam mam nadzieję, że pomożecie bo zupełnie nie wiem jak to się robi;]
____________________
szalona;]
EwelinaK 16:43, 01 paź 2014


Dołączył: 01 paź 2014
Posty: 38
Witam! Własnie sie zalogowałam na stronie Ogrodowiska poniewaz kocham rosliny. O stronie dowiedziałam sie z programu Maja w ogrodzie która na bieżąco ogladam a także chciałabym pozdrowic załozycielke tej strony Pania Danusie od ktorej czerpie inspiracje. Witam wszystkich serdecznie. Za pare dni wkleje zdjecia z mojego ogrodu.
____________________
Ewelina-Ogród moją pasją
ania6351 13:27, 02 paź 2014

Dołączył: 25 wrz 2014
Posty: 5
Witam wszystkich serdecznie. Minął rok jak wprowadziliśmy się do swojego wymarzonego domku, teraz chciałoby się mieć wymarzony piękny ogród i tak śledzę podglądam i czerpię inspirację z pięknych ogrodów OGRODOWISKA wciągnęłam się bardzo i zaczęłam kupować rośliny i cóż zrobiłam misz masz niby ogrodu-kiepska zemnie ogrodniczka. Pomyślałam najwyższa pora się zalogować i poprosić o pomoc myślę że, mnie przyjmiecie do swojej rodziny i pomożecie to jakoś poukładać abym mogła cieszyć się pięknem tychże roślin.
Pozdrawiam -
____________________
gafa 20:03, 05 paź 2014


Dołączył: 05 paź 2014
Posty: 2
witam, jestem nowa i mam problem, jak mam się tu poruszać, chcę coś napisać, ale widzę, że mogę tylko odpowiedzieć, proszę o małą pomoc

dzięki i pozdrawiam
____________________
edyta_kowals... 19:00, 10 paź 2014

Dołączył: 10 paź 2014
Posty: 1
Witam wszystkich serdecznie. Zanim napisałam rozglądnęłam się po forum i jestem bardzo zauroczona waszymi pomysłami, pomocą jaką służycie i tą zielenią
roma2 20:01, 11 paź 2014


Dołączył: 28 sie 2014
Posty: 2976
Nie wiem od czego zacząć. Oprócz powitania oczywiście. Szwendam się cichaczem po tym forum od dobrego roku. Zwiedziłam strasznie dużo ogrodów. Są piękne i tak różnorodne! Mój w powijakach, ale co tam. Będzie kiedyś piękny (jak dożyję bo 18 daaawno za mną). Uczę się od Was i za to już dziękuję. Roma
____________________
Komendówka
niedzwiedz 10:59, 13 paź 2014

Dołączył: 13 paź 2014
Posty: 30
Witam wszystkich bardzo serdecznie. Od dłuższego czasu obserwuję forum i cenię je za merytoreczne odpowiedzi i chęć pomocy przez innych użytkowników i moderatorów. Po zarejestrowaniu czuję się w pełni członkiem Ogrodowiska
____________________
doniek 21:49, 20 paź 2014

Dołączył: 14 maj 2012
Posty: 3
Witam wszystkich jakoże sezon letni dobiega końca i w ogródku już powoli nie ma co robić, czas przysiąść do komputera i kontynuować pasję ogrodniczą na forum pozdrawiam
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies