Gdzie jesteś » Forum » Powitania » Powitania - poznajemy się i przedstawiamy

Pokaż wątki Pokaż posty

Powitania - poznajemy się i przedstawiamy

Anusia 18:07, 09 lut 2015


Dołączył: 27 sty 2013
Posty: 6078
Witam wszystkich forumowiczów. Mam na imię Ania. Od dwóch lat podglądam Wasze piękne ogrody a 1-go lutego 2015 założyłam swój własny wątek Pozdrawiam serdecznie
____________________
Skandynawia po krzyżacku
jarokol 13:07, 15 lut 2015


Dołączył: 15 lut 2015
Posty: 7
witam wszystkich jestem Jarek. do tej pory brak wlasnegoogrodka do tej pory. ale spora wiedza. a ze jestem masterkowiczem to zapowiada si einteresujaco. w tym roku startuje z tylko wlasnym ogrodkiem.
Pozdrawiam
____________________
dziś pomysł jutro wykonanie
nowa 20:41, 16 lut 2015

Dołączył: 16 lut 2015
Posty: 9
Witajcie! ostatnio czytam z zapartym tchem o Waszych poczynaniach, ach! piękne te Wasze ogrody! a porady Pani Danusi? Bezcenne. Przyłączam się do Was kochani. Mam swój własny kawałek ogródka.. a to, że dopiero z nim startuję, podpatrzę co u Was, pozwolicie?
____________________
nowa - zielona - ale szybko się ucząca? :)
Moniq 21:38, 17 lut 2015


Dołączył: 17 lut 2015
Posty: 2294
Witam, mam na imie Monika. Przegladam prawie codziennie Wasze piekne ogrody i sie nimi zachwycam.
Jestem zafascynowana tworzeniem tak pieknych ogrodów. Mam nadzieje że w końcu sie odważę załaczyć zdjecia mojego małego ogrodu, który pod wpływem oczywiście porad ogrodowiskowych przejdzie kompletną rewolucję w tym roku.., a przynajmniej mam nadzieje że tak bedzie.
Pozdrawiam
____________________
beskidzkie marzenie
Tess 21:22, 18 lut 2015


Dołączył: 17 maj 2012
Posty: 12089
nowa napisał(a)
Witajcie! ostatnio czytam z zapartym tchem o Waszych poczynaniach, ach! piękne te Wasze ogrody! a porady Pani Danusi? Bezcenne. Przyłączam się do Was kochani. Mam swój własny kawałek ogródka.. a to, że dopiero z nim startuję, podpatrzę co u Was, pozwolicie?


Pozwolimy Witaj, Nowa-Zielona Założysz wątek, czy bezwątkowcem być zamierzasz jakiś czas?


Witajcie wszyscy
____________________
Pozdrawiam:) Teresa W Gąszczu u Tess oraz Ogród nad Rozlewiskiem Chętnie dzielę się roślinami z każdym, kto po nie przyjedzie, albo odbierze w jakimś umówionym miejscu. Ale nie wysyłam roślin.
nowa 07:56, 19 lut 2015

Dołączył: 16 lut 2015
Posty: 9
Na razie "bez" przez jakiś czas
____________________
nowa - zielona - ale szybko się ucząca? :)
Tess 11:09, 19 lut 2015


Dołączył: 17 maj 2012
Posty: 12089
Dość rozsądnie.
Rozsadnik zakładasz? Żeby sobie roślinki własne i tanio wychodować. Tak, jak Mirka.
Napisz na pw, skąd jesteś.
____________________
Pozdrawiam:) Teresa W Gąszczu u Tess oraz Ogród nad Rozlewiskiem Chętnie dzielę się roślinami z każdym, kto po nie przyjedzie, albo odbierze w jakimś umówionym miejscu. Ale nie wysyłam roślin.
nowa 14:11, 19 lut 2015

Dołączył: 16 lut 2015
Posty: 9
Nie, żaden rozsadnik. Muszę odwodnić teren i zagęścić trawę.
____________________
nowa - zielona - ale szybko się ucząca? :)
repa 20:52, 20 lut 2015


Dołączył: 20 lut 2015
Posty: 3
Witam,

wszystkich serdecznie, ja tez jesten tutaj od dzisiaj nowa
Przegladam stronki i podziwiam piekne Wasze ogrody.

Ja,tez mam ogrod (dzialke) 500 m2 lacznie z Domkiem letnim.
Kocham moje kwiatki,krzewki

pozdrawiam
____________________
galos 15:41, 23 lut 2015

Dołączył: 23 lut 2015
Posty: 3
Witam wszystkich, jestem Paweł, miło was poznać
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies