Gdzie jesteś » Forum » Powitania » Powitania - poznajemy się i przedstawiamy

Pokaż wątki Pokaż posty

Powitania - poznajemy się i przedstawiamy

Warmia 21:39, 08 mar 2015


Dołączył: 14 maj 2014
Posty: 8120
Witam Wszystkich i chciałabym pogratulować Danusi stworzenia tak pomocnego forum. Pozdrawiam
____________________
Marta Jestem w polu Wizytówka- Jestem w polu
lubor 14:44, 13 mar 2015

Dołączył: 26 lut 2015
Posty: 4
Witam wszystkich! Jestem Luiza
Atena 17:57, 15 mar 2015


Dołączył: 15 mar 2015
Posty: 255
Witam serdecznie
jestem nowa na Ogrodowisku ale podczytywałam je regularnie już od dość dawna
Mój ogród ciągle jest w "tworzeniu" i długa jeszcze droga by mieć się czym pochwalić.
Poszukuję inspiracji, porad i podglądam realizacje Pani Danusi.
To co Pani tworzy to dla mnie dzieła sztuki ogrodowej.
Pozdrawiam i liczę na pomoc
Aneta
____________________
Ogród na wzgórzu
OlgaK 09:52, 17 mar 2015


Dołączył: 03 mar 2015
Posty: 35
Witam,

Mój pierwszy wpis na ogrodowisku zaczęłam od pytania a powinnam zacząć trochę inaczej.
Na portal trafiłam przez przypadek w marcu/kwietniu ubiegłego roku. Na początku zaglądałam nieśmiało, potem coraz częściej aż w końcu przepadłam i zostałam na stałe .
Ogrodowisko czytam pasjami, dziękuję Pani Danusiu bo dzięki Pani mój ogród staje się piękniejszy.

Pozdrawiam,
Ola
bartek_s1992 16:46, 17 mar 2015

Dołączył: 11 mar 2015
Posty: 108
Jak wszyscy to i ja Jestem Bartek, mam 23 lata i jestem studentem. Na forum trafiłem przypadkiem. Liczę na ciekawe sugestie i pomoce co do pomysłów w ogrodzie
agata76 20:04, 17 mar 2015


Dołączył: 26 lut 2015
Posty: 27
cześć! pewnie tak jak u wielu z Was, po kilku...nastu godzinach, może dniach czytania lektury tego forum przychodzi moment, kiedy chcemy powiedzieć coś od siebie, o sobie, o swoich planach i marzeniach... jestem na początku ogrodowej przygody, głowa pęka mi mi od marzeń, a w rzeczywistości nie wiem, od czego zacząć... może z Waszą pomocą będzie mi łatwiej
____________________
slawomir 06:08, 18 mar 2015

Dołączył: 18 mar 2015
Posty: 3
Witam wszystkich
Regularnie czytam Ogrodowisko, które jest pełne pomysłów i inspiracji.
Zakupiłem działkę w dość nieregularnm kształcie i zaczynam przygodę z ogrodnictwem. Nie ukrywam, że liczę na pomoc i porady bardziej doświadczonych ogrodników.
Pozdrawiam
____________________
Przygodę czas zacząć.
emalia112 20:53, 20 mar 2015

Dołączył: 18 sty 2014
Posty: 11
Witam. Od bardzo dawna tu zaglądam, ale nie udzielałam się. Wydawało mi się, że nie mam nic do powiedzenia. Zajmuje się uprawą niektórych roślin od bardzo dawna. Ale tak naprawdę, to kocham goździki Szabo. Im poświecam najwięcej czasu i uwagi.
ania6351 20:26, 21 mar 2015

Dołączył: 25 wrz 2014
Posty: 5
gafa napisał(a)
witam, jestem nowa i mam problem, jak mam się tu poruszać, chcę coś napisać, ale widzę, że mogę tylko odpowiedzieć, proszę o małą pomoc

dzięki i pozdrawiam
____________________
fasolka 09:32, 22 mar 2015


Dołączył: 31 lip 2014
Posty: 18
Witam Wszystkich! Jestem tu nowa, tzn zaglądam na forum od niespełna roku, ale do tej pory wszytsko kończyło się na podczytywaniu i "podglądaniu" Was moi mili w tym roku i ja zaczynam moją przygodę z własnym ogrodem, będzie ciężko gdyż jestem w tym temacie laikiem (mam prablemy nawet z tym, że nie wiem kiedy i co się sadzi ), ale trochę się podszlifuje i myślę że z Waszą pomocą uda mi się zdziałać cuda pozdrawiam serdecznie i miłej niedzieli życzę
____________________
Sylwia
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies