Gdzie jesteś » Forum » Powitania » Powitania - poznajemy się i przedstawiamy

Pokaż wątki Pokaż posty

Powitania - poznajemy się i przedstawiamy

Psiamama 01:11, 29 mar 2015


Dołączył: 15 mar 2015
Posty: 1212
Witam wszystkich jeszcze raz Danusiu jakie to jest faaaajne miejsce w sieci Jak dobrze, że je znalazłam Dziękuję Ci.
____________________
Aga-Psiamama;Kulą w płot
Izoldka 21:55, 03 kwi 2015


Dołączył: 03 kwi 2015
Posty: 217
Witajcie! Przyszedł czas i na mnie Plan na ten rok - oporządzić ogródek. Sama jednak jestem jeszcze niedoświadczoną ogrodniczką i po cichutku liczę na Waszą pomoc i porady Z niecierpliwością czekam na wiosnę i do pracy!


____________________
Iza - Ciężkie pięknego początki
joa 09:52, 07 kwi 2015

Dołączył: 22 lis 2014
Posty: 23
Witam pięknie Wszystkich Ogrodomaniaków, a szczególnie powitania kieruję w stronę Matki, Szefowej i zarazem Królowej Ogrodów - Czarodziejki Danusi.
Bardzo się cieszę, że jest taka osoba jak Danusia, która swoją miłość do kwiatów, roślin, rozpościera na całą Polskę, a nawet świat, która tą miłością do piękna zaraża kolejnych właścicieli ogrodów i która czaruje kolejne ogrody, wydobywając z nich niezwykłe piękno.
Bardzo się cieszę, że stworzyła to niezwykłe forum, które podgląda niezliczona ilość osób (ja również), na którym jak w najbardziej kochającej się rodzinie zawsze można liczyć na inspirację, wskazówkę, dobrą radę, pomoc.
Każdego dnia, kiedy tu zaglądam (a zaglądam już długo) odkrywam nowe niezwykłe miejsca: rozpoczęło się od Ogrodu Bukszpanowego (który będzie zawsze dla mnie ideałem piękna), poprzez inne niezwykłe ogrody wychodzące spod ręki Danusi, ale i również niezwykłe ogrody Madzenki, Malej_Mi, Bogdzi, Betki z rowem, Kaisi, Sebka, Malkul, Asicy, czy wczoraj odkrytego niezwykłego ogrodu Dzidki... A przede mną jeszcze wiele do odkrycia! Na pewno będzie co robić! Mam nadzieję, że znajdę również nieco czasu na realizację własnego miejsca na Ziemi
Jeszcze raz Was witam i serdecznie pozdrawiam

ochucka 19:45, 07 kwi 2015

Dołączył: 07 kwi 2015
Posty: 7
Witam wszystkich serdecznie - ja i moje (na razie z samą trawą) 36 mkw. ogórdka na parterze
Jasna 00:50, 08 kwi 2015


Dołączył: 08 kwi 2015
Posty: 2
Witam, jestem Jasna. Czytam ogrodowisko od dłuższego czasu, a ponieważ to mój kolejny rok zmagań z podwórkem, które ma się stać ogrodem, postanowiałam założyć wątek na tym forum. Mam nadzieję, że tak jak dotychczas znajdę tutaj wiele ciekawych informacji potrzebnych w zmaganiach ogordniczych. Serdecznie pozdrawiam.
____________________
http://www.ogrodowisko.pl/watek/5549-brzozowo
mariusz3751 08:52, 08 kwi 2015


Dołączył: 08 kwi 2015
Posty: 4
Witam, mam na imię Mariusz, mieszkam w Andrychowie. W tym roku rozpoczynam budowę i chciałbym posadzić niewielki lasek lub ogród będzie dużo pytań. pozdrawiam
____________________
Nordmania 11:12, 08 kwi 2015

Dołączył: 08 kwi 2015
Posty: 7
Witam na forum Jestem tutaj nowa, ale ogród oraz kwaty to moja pasja, więc mam nadzieję, że dobrze trafiłam oraz że miło, aktywnie spędze tutaj czas.

Pozdrawiam
joldom72 17:15, 08 kwi 2015


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 27
Witam Was wiosennie. Choć mało wiosennie jeszcze wokoło, prawie codziennie tu zaglądam , aby się zrelaksowac. Uwielbiam przyrodę od zawsze, a od kiedy posiadam własną działkę i parę roślin na niej, wprost nie mogę się doczekać ciepłych dni. Chętnie Was podglądam , bo czeka mnie w niedalekiej przyszłości urządzanie własnego ogródka. Pozdrawiam wszystkich.
____________________
Jola Ogród - Mój mały świat
aga_podlasie 22:18, 08 kwi 2015


Dołączył: 27 sie 2014
Posty: 2007
Witajcie,

Do tej pory oglądałam swoje ulubione ogrody na tym forum bez ujawniania się, ale nadszedł czas na zmiany. Mam na imię Agata, mój ogród powstaje pod Białymstokiem.

Danusiu, stworzyłaś cudowne miejsce dla ogrodomaniaków. Jestem pełna podziwu dla Twoich pomysłów. To musi być fantastyczne uczucie, kiedy praca wynika z pasji.

Pozdrawiam serdecznie.
____________________
Mój jest ten kawałek ogrodu
sylcia 23:30, 09 kwi 2015


Dołączył: 09 kwi 2015
Posty: 14
Witam
Mam na imie Ewa. Jak więkzość od kilkunastu tygodni przeglądam to forum i zachwycam się waszymi ogrodami. Teraz przyszedł czas na bardziej aktywny udział i stworzenie własnego ogrodu. Zacznę od małej rabatki z malwami przy płocie , w którj stworzeniu poprosze was o pomoc, a reszta ogrodu w późniejszym terminie ( najpierw musze kostkę wymienić), niewykluczone, ze poprosze Danusie o kompleksowe zaprojektowanie tego miejsca
____________________
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies