Gdzie jesteś » Forum » Powitania » Powitania - poznajemy się i przedstawiamy

Pokaż wątki Pokaż posty

Powitania - poznajemy się i przedstawiamy

sarenka 12:46, 12 kwi 2015


Dołączył: 19 mar 2015
Posty: 6601
Dzień dobry
Forum oglądam od dawna szukając inspiracji
Piękne macie ogrody!
____________________
Magda W samym sloncu
urquel 12:33, 13 kwi 2015

Dołączył: 10 kwi 2015
Posty: 5
Witam. Mam na imię Krzysiek i jestem z Rzeszowa. Forum przeglądam od początku roku i powolutku zabieram się za urządznie "ogrodu". Całe życie przemieszkalem w bloku, także jestem bardzo zielony w ogrodnictwie i wszystkim z nim związanym. Dzięki temu, że rodzice wybudowali domek to i kawałek ogrodu się znajdzie przy nim (mniej wiecej 8 arów po odliczeniu domu i bruku). Działeczki nie ujawniam jeszcze bo raz że nie ma czego pokazywać, a dwa to ... dwie kobiety nad głową i ... no właśnie każdy ma swoją wizje i ciężko to do kupy zebrać. Pozdrawiam gorąco
____________________
Krzysiek - początki amatora z m2
Magdah 22:44, 14 kwi 2015


Dołączył: 20 wrz 2013
Posty: 128
Założyłam wątek i zdążyłam się porozglądać, ale umknął mi wątek w powitaniem. Chyba z nadmiaru ogrodów, które chciałam obejrzeć.

Witam zatem Wszystkich Mam na imię Magda i mam już kilkuletni ogród. Trochę będę pytać, ale mam się również czym podzielić. Pozdrawiam i zapraszam
____________________
Magda Za karę na koniec ogrodu:)
Megi1 10:11, 15 kwi 2015


Dołączył: 15 kwi 2015
Posty: 132
Witam wszystkich forumowiczów. Jestem tu nowa, proszę o wyrozumiałość i cierpliwość, odważyłam się zarejestrować, bo do tej pory tylko śledziłam Wasze dzieła ( ...i się załamałam, jak patrzę na swój ogród). Potrzebuję Waszej pomocy, jak zaaranżować bok ogrodu przydomowego. Postaram się wkleić fotkę z opisem.




Niestety fotki z opisem nie mogę wkleić, pokazuje nieznany błąd.
Długość tego kawałka, to 32 m, istnieją już tam roślinki, II fot. od lewej strony: trzmielina wielkoskrzydła, świerk conica, kosodrzewina, cis hicksii, świerk srebrny, tuja książkowa złota, kosodrzewina, buk bordowy, przed nim jałowiec płożący niebieski, tuja danica, forsycja. Obok widoczne jest ognisko, a to gdzie są paliki na trawniku, to klon gold. Wykończenie kora i kamyk. Strona połud.-zach., ziemia klasy V. Dziękuję za wszelkie sugestie.
____________________
Gośka- Początki ogrodowiskowania
13:22, 15 kwi 2015
Witaj Megi1

proponuje założyć wątek tutaj

http://www.ogrodowisko.pl/forum/6-projektowanie-ogrodow

i napewno ktos się znajdzie co udzieli ci porad

aby wstepnie ci pomóc poczytaj sobie watki z dziąłu "projektowanie ogrodów"

napewno nie już tam sa gotowe rozwiazania które ci spasują.

i jeszcze te artykuły też ci zapewne pomogą

http://www.ogrodowisko.pl/tag/zakladanie-ogrodu


moja uwaga

duzo czytać ...myśleć....planować...a potem sadzić!!!
ciężka praca umysłowa i fizyczna cię nie minie ale....

bedzie dobrze wiem to napewno!!!
Megi1 13:47, 15 kwi 2015


Dołączył: 15 kwi 2015
Posty: 132
Dziękuję Justyno za odpowiedź. Wezmę do serca wszystkie uwagi i biorę się do pracy.
____________________
Gośka- Początki ogrodowiskowania
Falka 00:29, 19 kwi 2015

Dołączył: 18 kwi 2015
Posty: 11
Witajcie!
Rozpoczynam właśnie moją przygodę z Ogrodowiskiem i pomału tworzę swój zielony kącik. Jestem pełna podziwiu dla wielu pięknych ogrodów, które miałam okazję już tutaj wirtualnie zwiedzić i mam nadzieję, że z Waszą pomocą uda mi się stworzyć przyjemny ogródek w blokowej, warszawskiej przestrzeni... Pozdrawiam Was serdecznie!
____________________
Falka - Miejski ogródek przy mieszkaniu na parterze
ZieloneWzgorze 10:08, 19 kwi 2015


Dołączył: 19 kwi 2015
Posty: 6
Witajcie od jakiegoś czasu nie moge sie z Wami wprost roztać, dlatego tez postanowiłam do Was dołaczyc. Rozpoczynam przygode z ogrodem, szukam inspiracji do dość dużej(60 arów) i nietypowej działki (południowy stok). Jako początkujacy ogrodnik licze na Wasze cenne uwagi i wskazówki Kocham zieleń, kamień, drewno ...nature. Choć w swoim ogrodzie chciałabym widzieć mnóstwo zimozielonych roślin i...róże, pełno róż
Iggia 16:56, 19 kwi 2015


Dołączył: 29 mar 2015
Posty: 1172
Witajcie
I ja niedawno dołączyłam do czytania Ogrodowiska, gdyż powoli przymierzam się do urządzania mojego wielkiego bałaganu pobudowlanego. Mój ogród znajduje się niedaleko Rzeszowa w przyjaznym sąsiedztwie rezerwatu. Kiedyś zaproszę do siebie - na razie mam tylko 1 rabatkę na której mam połączone maliny, truskawki, poziomki szczypiorek i kilka kwiatów.
Pozdrawiam
Agnieszka
____________________
Agnieszka - Ogród pod Borem - a raczej kiedyś to będzie ogród
Daniel90 12:04, 20 kwi 2015

Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 1
Hej mam na imię Daniel pozdrawiam wszystkich forumowiczów
____________________
www.myhome.pl
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies