Gdzie jesteś » Forum » Powitania » Powitania - poznajemy się i przedstawiamy

Pokaż wątki Pokaż posty

Powitania - poznajemy się i przedstawiamy

mikami 19:16, 20 kwi 2015


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 689
Witam wszystkich, mam na imie Mirela i zaczynam przygode z moim ogrodem mam nadzieję że za jakiś czas, będzie choć trochę przypominac wasze piękne ogrody.
____________________
Mirela - Marzenie o nowoczesnym ogrodzie
empolan 08:18, 21 kwi 2015


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 11
Witam, mam na imię Gosia i właśnie zaczynam walkę o piękny ogród
____________________
Gosia Działka w Zakątku
Mixtoorka 15:16, 21 kwi 2015


Dołączył: 21 kwi 2015
Posty: 3811
Witam bardzo serdecznie. To wielka przyjemność czerpać inspirację i widzę od tylu wybitnych ogrodników. Mam nadzieję, że uda mi się schludnie i przyjemnie zagospodarować mój mikro - kącik ogrodowy.

Pozdrawiam ciepło,
Karolina
____________________
Karolina-Pan Maluśkiewicz
sylwia_slomc... 10:02, 22 kwi 2015


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81727
Witajcie wszyscy od trzech lat Was podpatruję i od tzrech lat walczę z moimi ugorami i remontami. większość z tego co udało nam się z mężem i synami osiągnąc zawdzięczam Waszym ogrodom poradom i doświadczeniu oraz Maii w Ogrodzie. mniaczka jestem od zawsze , nie potrafię jeszcze odpoczywać w ogrodzie bo zawsze gdy w nim jestem coś widzę i albo wyrywam albo przesadzam , albo właśnie przyniosłam do sadzenia. Koszenie zajmuje min trzy dni , podlewanie jak jest sucho to jednorazowo w dwie osoby 4 godziny.No to skąd brać czas na odpoczynek? Żartuję nawet jak jestem utyrana po łokcie to jest satysfakcja , która to rekompensuje. Znajomy , który ma ogród powiedział ,że pierwsze 5 lat ogrodu to charówa , a potem to już relaks , ciekawe jak było u Was? Zawsze chętnie przyjmuję nadwyżki roślin rewanżując się swoimi. W naszej okolicy jesteśmy pionierami z ogrodem na taką skalę i trochę się z nas śmiano gdy zaczęliśmy grodzić kolejne 400 m ogrodzenia, a teraz dopytują gdzie kupiliśmy siatkę ha ha . Tak to zwykle bywa ktoś musi przecierać szlak.
Pozdrawiam i czekam na odwiedziny w " Szmaragdowej dolinie czyli moje 1/2 ha"
Sylwia
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Wyatt 13:36, 22 kwi 2015

Dołączył: 22 kwi 2015
Posty: 2
Dzień dobry!

Jestem z Wielkopolski, mam działkę od niedawna więc takie forum jest wskazane. Do tej pory juz coś na niej zrobiłem ale chciałbym robić więcej i z głową Wcześniej czytałem nie rejestrując się ale teraz chciałbym zadać jakieś pytania
Pozdrawiam
agatad 19:03, 25 kwi 2015

Dołączył: 20 cze 2014
Posty: 2
Nie pamiętam czy się witałam, czy nie, ale powitań według mnie nigdy nie za dużo, więc witam Wszystkich bardzo serdecznie. Kocham kwiaty i wszelakie roślinki. Choć mój ogródek jest wielkości większego balkonu, to staram się, aby był kolorowy i zawsze pełen kwiatów. Mam nadzieję, dzięki temu forum coś się od Was nauczyć. Pozdrawiam Agata
____________________
JoaskaW 15:06, 26 kwi 2015


Dołączył: 26 kwi 2015
Posty: 5
Witam wszystkich forumowiczów
Jagusia78 10:29, 28 kwi 2015

Dołączył: 28 kwi 2015
Posty: 10
Witam serdecznie wszystkich. Ogrodowisko uwielbiam juz od 2-3 lat i czesto poszukuje tu odpowiedzi na nurtujace pytania. Raczkuje wciaz z ogrodem i ciagle sie ucze. No i nadszedl wreszcie czas na "ujawnienie" sie . Pozdrawiam.
____________________
piotr8505 21:14, 28 kwi 2015

Dołączył: 28 kwi 2015
Posty: 11
Hejj witam z gestem Piter jetem
AGDULA 19:33, 01 maj 2015


Dołączył: 29 kwi 2015
Posty: 883
Witam wszystkich,

kocham robić zdjecia swojego ogrodu, 90% moich zdjęć to własnie rośliny
Swój obecny ogród uprawiam około 7 lat. Mój gust ogrodowy się zmienia, a zatem i moje rośliny także Kiedyś preferowałam rośliny naszej strefy klimatycznej, teraz szukam inspiracji wychodzących poza europę.. atu na forum widziałam całe mnóstwo ciekawych zdjęć

Pozdrawiam,
Agdula

____________________
Pozdrawiam, Agdula http://www.ogrodowisko.pl/watek/5671-ogrod-agduli
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies