Gdzie jesteś » Forum » Powitania » Powitania - poznajemy się i przedstawiamy

Pokaż wątki Pokaż posty

Powitania - poznajemy się i przedstawiamy

Karol99 10:54, 16 sie 2015


Dołączył: 01 mar 2014
Posty: 11801
Witam Cię serdecznie.
____________________
Karol- Ogród tworzony z pasją *** Wizytówka
topolanka 21:47, 16 sie 2015


Dołączył: 16 sie 2015
Posty: 64
Dzięki, Karol
____________________
Agata - ... "Pangloss zaś powiadał niekiedy do Kandyda: - Wszystkie wydarzenia wiążą się z sobą na tym najlepszym z możebnych światów [...]. — Masz słuszność, odparł Kandyd, ale trzeba uprawiać nasz ogródek”.
sylwia_slomc... 22:44, 16 sie 2015


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81664
Cześć Agatko fajnie, ze dołączasz do ekipy
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
topolanka 06:54, 17 sie 2015


Dołączył: 16 sie 2015
Posty: 64
Sylwio, cześć Byłam na Twoim wątku i widziałam, ile dokonałaś przez rok - coś niesamowitego. Podziwiam tym bardziej, że mam podobny obszar do zagospodarowania, więc wiem, ile wymaga to pracy i tej koncepcyjnej, i fizycznej orki. Tylko u mnie część działki to las, którego na razie nie próbujemy nawet ruszać. Pozdrówka
____________________
Agata - ... "Pangloss zaś powiadał niekiedy do Kandyda: - Wszystkie wydarzenia wiążą się z sobą na tym najlepszym z możebnych światów [...]. — Masz słuszność, odparł Kandyd, ale trzeba uprawiać nasz ogródek”.
gertruda_war... 22:43, 17 sie 2015

Dołączył: 17 sie 2015
Posty: 1
Dzień dobry a właściwie dobry wieczór.
Cieszę się że trafiłam do Was.
Poczytałam trochę i bardzo mnie zaciekawiło o czym tutaj piszecie. Dzisiaj jestem na działce ale teraz pora już spać. Odezwę się jutro.
Pozdrawiam Wszystkich.
sylwia_slomc... 22:59, 17 sie 2015


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81664
Witajcie
Agata Topolanka - na moim wątku jest avatar z wiewiórą zajrzyj do Ani " Leśne Wzgórze" ona ma podobny ogród do twojego i ostro działa, a ładnie jej to wychodzi może coś Ci sie spodoba, a na pewno wymienicie się doświadczeniami
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
topolanka 09:06, 18 sie 2015


Dołączył: 16 sie 2015
Posty: 64
Sylwia - dziękuję, zaglądnę. U mnie też wiewiórek dostatek, więc już na tym etapie dostrzegam podobieństwa
____________________
Agata - ... "Pangloss zaś powiadał niekiedy do Kandyda: - Wszystkie wydarzenia wiążą się z sobą na tym najlepszym z możebnych światów [...]. — Masz słuszność, odparł Kandyd, ale trzeba uprawiać nasz ogródek”.
kamilka86 12:09, 19 sie 2015

Dołączył: 19 sie 2015
Posty: 1
Cześć, jestem Kamila, trzy lata temu przejęłam działkę moich rodziców i kompletnie zielona (co jak na ogrodniczkę w sumie chyba dobrze, zależy jak patrzeć), zaczęłam parać się ogrodnictwem. Ogrodowisko śledze już od jakiegoś czasu, więc postanowiłam się przywitać osobiście.
____________________
Mój ogród :) http://mojogrod.blogujaca.pl/
sylwia_slomc... 15:52, 19 sie 2015


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81664
Witaj Kamilo
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Betinas 17:50, 24 sie 2015

Dołączył: 24 sie 2015
Posty: 4
Witam serdecznie, znalazłam to forum szukając pomocy do moich ukochanych sosenek
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies