Gdzie jesteś » Forum » Powitania » Powitania - poznajemy się i przedstawiamy

Pokaż wątki Pokaż posty

Powitania - poznajemy się i przedstawiamy

Bogusia_ 17:26, 13 paź 2015


Dołączył: 13 paź 2015
Posty: 1
Witam serdecznie.
Po kilku miesiącach śledzenia Ogrodowiska postanowiłam dołączyć.Latem tego roku zostałam dumną posiadaczką działki pracowniczej w centrum Łodzi.Działka to zbyt dużo powiedziane,jest to ponad 500 m2 nieużytkowanej od dawna ziemi.Wszystko zaczynamy więc z mężem od zera.Znalazłam Was szukając pomysłów i inspiracji.
Pozdrawiam Wszystkich -Bogusia
____________________
marta_b 10:26, 20 paź 2015

Dołączył: 27 wrz 2013
Posty: 3
Witam gorąco.
Od dawna śledzę Ogrodowisko.Przyszedł też czas na pierwsze wpisy.
Pozdrawiam.
____________________
bushi 12:03, 22 paź 2015

Dołączył: 22 paź 2015
Posty: 6
Witam wszystkich bardzo serdecznie. Właśnie się zarejestrowałem i jestem z tego powodu bardzo zadowolony. Od niedawna jestem właścicielem niewielkiej działki a urządzanie ogrodu zaczęło mnie bardzo wciągać. Wielu nowych rzeczy dopiero się uczę więć liczę na pomoc. Serdecznie wszystkich pozdrawiam
GrzegorzS 12:59, 26 paź 2015

Dołączył: 26 paź 2015
Posty: 5
Wita wszystkich. Mam na imę Grzegorz mieszkam od niedawna w nowo zbudowanym domu i czas zająć się ogrodem. Myślę że to forum mi w tym pomorze.
Aza 23:55, 29 paź 2015

Dołączył: 18 paź 2015
Posty: 5
Cześć! Długo szukałam fajnego forum, na którym znajdę fachową pomoc w doskonaleniu swej wiedzy odnośnie upraw i pielegnacji ogrodu. Udało się trafiłam na Was. Mam nadzieję, że moje małe doświadczenie również będzie komuś przydatne i pomocne
Elzee34 13:19, 31 paź 2015

Dołączył: 31 paź 2015
Posty: 14
witam wszystkich, Elżbieta. Ja też od niedawna mieszkam w nowy domu i w sumie to właśnie posiadanie domu jednorodzinnego z ogrodem skłoniło mnie do tego, żeby zacząć się interesować ogrodnictwem. Wcześniej, musze przyznać, że nawet w domu nie hodowałam za bardzo kwatkow. Jestem pod wrażeniem waszych prac i wielkiej pasji!!!
Basilikum 19:04, 01 lis 2015


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21729
Witaj Elu rozgosc sie u nas
____________________
IzaBela Pod Bialo-Niebieska Chmurka***cz.I*** Wizytowka "Nie moge na dluzej zostac" -wyszeptala Chwila Szczescia - "ale wloze w Twoje serce wspomnienia"
ekluska78 22:44, 23 lis 2015


Dołączył: 23 lis 2015
Posty: 1
Również witam wszystkich na forum.



pozdrawiam
filmowanie dronem
____________________
Wendy79 16:28, 29 lis 2015


Dołączył: 25 mar 2015
Posty: 3203
Witajcie Kochani!
Obserwuję Ogrodowisko od kilku miesięcy, a teraz sama założyłam swój wątek (nie umiem jeszcze zrobić podpisu). Żona Męża swego, Pańcia dwóch kocic i od pewnego czasu właścicielka 1600 m2 i małego domku. Mam nadzieję, że znajdę tutaj ludzi tak samo zakręconych na punkcie ogrodów i roślin, ludzi z zielonymi duszami, pokrewne dusze.
Pozdrawiam i ściskam Was Wszystkich serdecznie
____________________
Agnieszki i Maćka Księżycowy... Założyć ogród to uwierzyć w jutro. Audrey Hepburn
cayenne 14:35, 10 gru 2015

Dołączył: 10 gru 2015
Posty: 2
Witam wszystkich

mieszkam w podwarszawskiej miejscowości gdzie próbuje zajmować się moim ogrodem (przynajmniej ja tak go nazywam). Na obecną chwilę raczej czytam niż się udzielam, ale może z czasem to się zmieni. pozdrawiam
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies