Gdzie jesteś » Forum » Powitania » Powitania - poznajemy się i przedstawiamy

Pokaż wątki Pokaż posty

Powitania - poznajemy się i przedstawiamy

LenaMagda 16:30, 15 sty 2016


Dołączył: 15 sty 2016
Posty: 333
Witam wszystkich forumowiczów. Mam na imię Magda.
Od dłuższego czasu obserwuje wątki na forum, a ogrodami pani Danusi jestem wprost zachwycona. Zakochałam się w hortensjach, trawach i bukszpanowych kulach
W zeszłym roku zrobiłam pierwsze nasadzenia na niewielkiej działeczce 660m2 z czego 500m2 jest do zagospodarowania zielenią, aby cieszyła oko
Nie ukrywam, że nasadzenia okazały się nie trafione... i w tym roku czeka mnie przesadzanie i organizacja dalszej części posesji.
A więc w dalszym ciągu obserwuje forum już aktywnie
Pozdrawiam
____________________
Magda - Marzenie o własnym zielonym ogródku
anulajda 14:04, 17 sty 2016


Dołączył: 17 sty 2016
Posty: 3772
Witam wszystkich ciepło i serdecznie. Moja miłość do ogrodu zaczęła się od bukszpanów, cisów, świerków, hortensji a teraz róż Mam na imię Ania i mieszkam koło Pszczyny
____________________
Ania - anulajda w raju :) ***wizytówka
anulajda 14:07, 17 sty 2016


Dołączył: 17 sty 2016
Posty: 3772
Pozdrawiam Wszystkich
Ania J.
____________________
Ania - anulajda w raju :) ***wizytówka
AnuLa 13:30, 18 sty 2016


Dołączył: 18 sty 2016
Posty: 1
Witam,
mam na imię Ania mieszkam w Olsztynie w woj. warmińsko-mazurskim. Od dwóch lat jestem szczęśliwą posiadaczką ogródka działkowego
uwielbiam pracę w ogrodzie to moja pasja wśród roślin odpoczywam psychicznie, gdy wchodzę na te moje 300 m to nie myślę o niczym pełen relaks mimo ogromu pracy.
W związku z tym, że mamy już połowę stycznia już nabieram rozpędu na przyszły sezon. Wczoraj oglądałam zdjęcia z zeszłego roku no i - 8 marca na dzień kobiet już kwitły u mnie przebiśniegi, niecierpliwie czekam na pierwsze wiosenne promienie słońca
____________________
paula812 10:52, 20 sty 2016

Dołączył: 20 sty 2016
Posty: 1
Witam, wszystkich, jestem tu kompletnie nowa i mam nadzieje, że nasza współpraca będzie owocna .
MagdalenaKT 13:28, 20 sty 2016

Dołączył: 20 sty 2016
Posty: 13
Witam wszystkich bardzo serdecznie. Od tygodnia jesteśmy właścicielami działki, którą mamy zamiar przekształcić w ogród. Przyznaję jednak, że zachwycona Waszymi ogrodami zaczęłam intensywnie podczytywać forum od czasu gdy tylko plany zakupu terenu pod ogród zaczęły nam świtać w głowie. Jestem zupełnie początkująca w temacie ogrodnictwa, do tej pory nie miałam nawet rabatki i dlatego z radością wpisuję się na forum by aktywnie dzielić się z Wami swoimi postępami. Póki co jeszcze przekopuję różne wątki w poszukiwaniu odpowiedzi na najbardziej podstawowe pytania. Za jakiś czas nieco dokształcona postaram ujawnić się w swoim wątku.
A oto co mamy:

plus trochę śniegu i sporo zapału do pracy
____________________
Magdalena
malgorzata_b... 17:17, 23 sty 2016

Dołączył: 23 sty 2016
Posty: 2
Witam z zachodniopomorskiego.
hanka_andrus 17:25, 23 sty 2016


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
A kto to z zachodniopomorskiego? Małgorzatka! Witaj, sąsiadko! Zakładaj wątek i do dzieła! Wiosna się zbliża!
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
violka171 13:40, 24 sty 2016


Dołączył: 22 sty 2016
Posty: 5010
Witam wszystkich,od roku mam kawalek ziemi na ziemi,ciesze sie ze znalazlam takie forum jak to gdzie mozna wiele przydatnych informacji zasięgnać
Szczecin (zachodnio-pomorskie ) się kłania
____________________
Działeczka-moje kochane miejsce na ziemi
hanka_andrus 17:02, 24 sty 2016


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
violka171 napisał(a)
Witam wszystkich,od roku mam kawalek ziemi na ziemi,ciesze sie ze znalazlam takie forum jak to gdzie mozna wiele przydatnych informacji zasięgnać
Szczecin (zachodnio-pomorskie ) się kłania



Witam po sąsiedzku, i zapraszam do mnie. Odpowiedziałam na pytania.
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies