Gdzie jesteś » Forum » Powitania » Powitania - poznajemy się i przedstawiamy

Pokaż wątki Pokaż posty

Powitania - poznajemy się i przedstawiamy

ewusia81 09:06, 30 sty 2016


Dołączył: 30 sty 2016
Posty: 194
Witam wszystkich Ogrodowiczów
Od kilku miesięcy czytuję forum ale dopiero teraz znalazłam odwagę żeby się przywitać
Mieszkam w woj. wielkopolskim, uciekłam z miasta na wieś i jestem przeszczęśliwa z tego powodu. Niestety nie mam zielonego pojęcia o roślinach więc urządzenie ponad 900m działki jest dla mnie bardzo trudne tym bardziej, że jesteśmy w szczerym polu, z jedna sąsiadką raptem za płotem, więc: wieje jak diabli, z każdej strony jest pole i zero roślinności oprócz chwastów i plonów rolników. Marzy mi się ogród taki nieokiełznany, wpasowany w wieś ale bez takiego ogromu kwiatów (i pracy rzecz jasna) jak w typowych wiejskich ogrodach. Jak wyjdzie w praktyce?? Zobaczymy Mam nadzieję, że z taką ilością informacji jakie są w ogrodowisku, na pewno uda mi się stworzyć "coś" pięknego
____________________
Ewa- [url=http://www.ogrodowisko.pl/watek/OgrodoveLove[/url]
Imienniczka 12:57, 30 sty 2016


Dołączył: 08 lut 2015
Posty: 832
ewusia81 napisał(a)
Witam wszystkich Ogrodowiczów
Od kilku miesięcy czytuję forum ale dopiero teraz znalazłam odwagę żeby się przywitać
Mieszkam w woj. wielkopolskim, uciekłam z miasta na wieś i jestem przeszczęśliwa z )


Czekam na zdjęcia i na efekty Twojej pracy
Pozdrawiam.
____________________
Mirka Morze woni i kolorów... Wizytówka - Morze woni i kolorów...
strzelec52 14:22, 31 sty 2016

Dołączył: 31 sty 2016
Posty: 7
Witam wszystkich z okolic Suwałk.

Czytam Was co najmniej od roku. Dziękuję wszystkim, którzy dzielą się tu swoją wiedza i doświadczeniem. Już skorzystałem a mam nadzieję na więcej.
____________________
agawie 16:57, 06 lut 2016

Dołączył: 06 lut 2016
Posty: 3
Witam bardzo serdecznie!
Ogromnie się cieszę, że trafiłam na taką skarbnice wiedzy i inspiracji nie ukrywam, że moje zainteresowanie ogrodem jest świeże jednak szybko się uczę, mam głowę pełną pomysłów a na mój smutny ogród już nie mogę patrzeć. bardzo proszę trzymać kciuki za mnie i za mój ogród, którym niebawem (oby) będę mogła się pochwalić
Agus86 18:38, 08 lut 2016


Dołączył: 08 lut 2016
Posty: 1
Witam miło wszystkich forumowiczów!

Od trzech lat mam działkę (ponad 1000mkw) przy domu. Na razie jestem całkiem zielona ogrodniczka
Na początku starałam się tylko ratować to, co zmarniało po poprzednich właścicielach, wciąż trochę przestawiam te roślinki (były bardzo gęsto nasadzone), część, która nie rokuje za dobrze usuwam, ale...sumienie nie pozwoliło mi wykarczować i przeorać całości i projektować wszystko od nowa
Dorobiłam kilka kwietników - na roślinki kwasolubne, na tulipany, borówki, lawendy, a w tym roku pełną parą ruszy część użytkowa- warzywniak i odświeżony sad.
Sporo przede mną, ale praca w ogrodzie okazała się jednym z moich ulubionych zajęć, więc jestem nastawiona bardzo pozytywnie. Trudno wyobrazić sobie coś bardziej satysfakcjonującego, niż uprawa roślinek i doglądanie, jak sobie z naszą małą pomocą świetnie radzą i cieszą oko ;]

Proszę trzymać kciuki za mój ogródek
____________________
pozdrawiam cieplutko, Agnieszka
Szary 09:19, 13 lut 2016

Dołączył: 12 lut 2016
Posty: 7
Cześć, witam wszystkich forumowiczów!
____________________
anelim 18:42, 18 lut 2016


Dołączył: 18 lut 2016
Posty: 10
Dzień dobry wszystkim forumowiczom Od czterech lat jesteśmy wraz z mężem właścicielami działki o powierzchni 1000 mkw na której stoi nasz dom. Obecnie mieszkają z nami nasze dwie sznaucerki miniaturki i Maluszek, który mieszka u mnie w brzuszku z niecierpliwością czekamy na rozwiązanie, termin porodu przypada na początek czerwca Niecałe 3 lata temu wyrównaliśmy nasz gliniasty teren i nawieźliśmy na wierzch czarnoziem. Założyliśmy trawnik i zaczęłam "kombinować" z roślinami. Zaczarowana Ogrodowiskiem i tworzonymi tu pięknymi ogrodami postanowiłam dołączyć do Waszego grona i podjąć próbę stworzenia choć odrobinę Ogrodowiskowego ogrodu

Witam się zatem z woj. pomorskiego
____________________
Makowa 01:00, 20 lut 2016


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 1

Mieszkam na Mazurach. Mój ogród znajduje się w Rodzinnych Ogrodach Działkowych. Szkoda, że nie udało mi się zrealizować marzeń by mieć go w miejscu zamieszkania
Kwiaty to moja pasja a może nawet obsesja. Będę szukać tu inspiracji i radą swoich doświadczeń służyć
Witajcie
____________________
tulucy 23:28, 20 lut 2016


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 12895
Po ponadrocznym podglądaniu chyba wypada się w końcu przywitać
Mam na imię Łucja (nie pierwsza tutaj co mi się bardzo rzadko zdarza, spotkać gdziekolwiek imienniczkę)
W każdym razie witam i macham z Ożarowa Mazowieckiego
____________________
Łucja 1. Migawki z ogródka 2. Migawki z Rodos
JoannaDe 23:58, 24 lut 2016


Dołączył: 08 maj 2014
Posty: 2169
Witam miło wszystkich forumowiczów

po prawie dwuletnim przeglądaniu Ogrodowiska i ja się odzywam i ciepło witam.

Mieszkam poza granicami naszego kraju a od września zeszłego roku stałam się najszczęśliwszą posiadaczka domu z niewielkim ogródkiem. Na razie wszechobecny bałagan i chaos na rabatach.

W tym roku chciałabym uporządkować działkę i zaplanować ogród. W związku z tym myślę o założeniu swojego wątku na który serdecznie zapraszam.

____________________
Skarbonkowy ogródek Symetryczny, poukładany, biało-żółty... będzie
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies