Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Rododendronowy ogród II.

Pokaż wątki Pokaż posty

Rododendronowy ogród II.

Alisonek 08:16, 21 kwi 2014


Dołączył: 05 lis 2013
Posty: 2771
Bogdziu i mnie udało się zobaczyć Twoje rh królestwo, oraz poznać przesympatycznych gospodarzy
Świetny zaprezentowaliście ogród i wszystkie wasze pomysły...górka do magazynku super! Na pewno obejrzę powtórkę nie raz
Mokrego dyngusa dla Ciebie i roślinko też się przyda
buziaki
____________________
w Oborze też mogą być ogrody :)
Bogdzia 08:35, 21 kwi 2014


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Bardzo dziekuje za wszystkie wpisy. Miło mi że chcieliście obejrzec ten odcinek mimo światecznej atmosfery i gości jakich nam nie brakowało . Nie bedę wszystkim odpisywac osobno , może tylko napiszę ze zdjecia były robione przy niesprzyjającej pogodzie , cały czas padal drobniutki deszcz i było przeraźliwie zimno. Kamery pracowały pod parasolami a my niestety bez. Jesienne zdjecia były tez robione w pochmurny dzień i poniewaz była to juz późna jesień to kolory nie sa takie jak na moich zdjeciach bo przecież ja pokazuje je z najlepszego czasu i oswietlenia.Ja tez bym wolała by warunki były idealne a wszystkie rh kwitłt a nie były w pąkach ale nigdy nie jest idealnie tak jakby się chciało i co zrobic?? Teresie Sz odpowiem -minimum 1 ha , wtedy by to był ogród taki jak mi sie marzył.













____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Bogdzia 08:37, 21 kwi 2014


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Życzę wszystkim miłego drugiego dnia Świąt . Ja tez dziś wyjeżdżam w gosci i nie bedzie mnie przez cały dzień . Do zobaczenia wieczorem.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
popcorn 08:39, 21 kwi 2014


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
____________________
Mój nowy ogródek
agam 09:35, 21 kwi 2014


Dołączył: 21 cze 2011
Posty: 2252
Ja też widziałam i mówiłam mężowi dumna że ta Pani pomogła mi w sprawie rh
Pozdrawiam świątecznie
____________________
Aga i Ogródek Agam
ewa004 10:35, 21 kwi 2014


Dołączył: 29 maj 2012
Posty: 15264
Spodziewałam się że będzie dużo do nadrobienia ale aż tyle
Bogdziu, jesteście oboje z mężem bardzo ciepłymi, i serdecznymi osobami w przepięknym, ogrodzie - Serdeczne gratulacje, wypadło wspaniale

Jeden rh swoim kolorem szczególnie wpadł mi w oko
Jak jest Twoje ujecie z Mają jak siedzicie na ławeczce ,taki intensywnie różowy
Jak wiesz o który mi chodzi to napisz jaki ,a jak nie wiesz to znajdę ujęcie .

Pozdrawiam i życzę przyjemnego drugiego dnia Świąt
____________________
Ewa - Co z tym ogródeczkiem począć
Madzenka 10:48, 21 kwi 2014


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Wcale tego deszczu i zimna na filmie nie było widać
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
grazyna_olsz... 11:05, 21 kwi 2014


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 719
Witam świątecznie

Baajeczny ogród nacieszyłam oczy
makkasia 11:11, 21 kwi 2014


Dołączył: 22 sie 2013
Posty: 7877
Bodziu oglądnęłam wczoraj i dzisiaj i pewnie obejrzę jeszcze parę razy. Cała moja rodzina oglądała Twój piękny ogród, który oszałamia barwami. a ja byłam DUMNA, że Cię znam Bodziu tak dumna !!!!
GRATULACJE !! jesteście tacy naturalni i takie ciepło i szczęście od Was bije, że z wielką przyjemnością oglądnę 'Rododendronowe królestwo" raz jeszcze
Pozdrawia cała moja rodzina a ja ściskam baaardzo mocno
____________________
Makowo na Kociewiu + wizytówka-Makowo na Kociewiu
Margolka 11:12, 21 kwi 2014


Dołączył: 17 lut 2013
Posty: 489
Bogdzia napisał(a)


Całe zycie miałam bardzo wypełnione troska o innych co wiazało sie z moim zawodem i tym że byłam najstarsza w rodzinie. Teraz żyję głównie dla siebie pewnie dlatego ze juz sił nie starcza na inne sprawy ale ciesze sie ze mi to zostało dane , nie wszystkim jest to dane by pożyc dla siebie i zrobic to o czym całe zycie marzyli.


Tak sie cieszę, ze ci sie to udało Dla mnie twoje słowa, to nie tylko słowa... Znałam kogos, kto miał podobne marzenia, ale odszedł, kiedy już miał zacząć życ dla siebie Dlatego tak dobrze wiedziec, ze niektórym udaje sie realizowac marzenia. A moze spełni sie jeszcze to o powiększeniu ogrodu? Tego ci z całego serca życzę
____________________
Małgosia Ogród Miejskiej Ogrodniczki :) Mój blog kulinarny jakby ktoś chciał coś sobie ugotować :) www.alicjawkrainiegarow.blogspot.com
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies