Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Rododendronowy ogród II.

Pokaż wątki Pokaż posty

Rododendronowy ogród II.

eliza3 20:38, 11 lip 2012


Dołączył: 12 kwi 2012
Posty: 7563
Bożenko, witam na nowym wątku. Zdjęcia jak zwykle śliczne, Kwiaty jak motyle, lub motyle jak kwiaty... jak kto woli Cieszę się, że założyłaś nowy wątek, bo bardzo lubię Twój ogród, chętnie tu zaglądam i będę stałym gościem jeśli pozwolisz
Serdecznie pozdrawiam i życzę samych sukcesów ogrodowych i dużo zdrowia, abyś go mogła doglądać i pielęgnować.
Oby Ci rosło i kwitło jak najpiękniej
____________________
Ela - Kwiatki i rabatki u Elizy
Bogdzia 20:55, 11 lip 2012


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Domi napisał(a)

To teraz motylki do napisanego wiersza.


Bogdziu, przecudowne zdjęcie!


To motylek taki cudny. One wcale się nie boją jesli się stoi spokojnie , można robic zdjęcia ile się chce, choc nie zawsze chcą sie dobrze ustawic.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Bogdzia 20:57, 11 lip 2012


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
eliza3 napisał(a)
Bożenko, witam na nowym wątku. Zdjęcia jak zwykle śliczne, Kwiaty jak motyle, lub motyle jak kwiaty... jak kto woli Cieszę się, że założyłaś nowy wątek, bo bardzo lubię Twój ogród, chętnie tu zaglądam i będę stałym gościem jeśli pozwolisz
Serdecznie pozdrawiam i życzę samych sukcesów ogrodowych i dużo zdrowia, abyś go mogła doglądać i pielęgnować.
Oby Ci rosło i kwitło jak najpiękniej


Jak zwykle pięknie to wszystko napisałaś .Masz dar pięknego wysławiania sie. dziękuję.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
badara 21:54, 11 lip 2012


Dołączył: 04 lut 2011
Posty: 1347
Witam w nowym wątku, na przywitanie jest motylek , życzę powodzenia

____________________
Cały rok w ogrodzie zapraszam http://www.zkwiatkanakwiatek.blogspot.com/
Bogdzia 22:00, 11 lip 2012


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
badara napisał(a)
Witam w nowym wątku, na przywitanie jest motylek , życzę powodzenia



Dzięki Łucjo. Miło mi widziec Cię w nowym wątku i nawet do tematu przewodniego dzisiejszego dnia sie dostosowałaś. Dziękuję serdecznie.Cytrynek i cytrynowe kwiaty ( kolor bardzo dojrzałej cytryny) bardzo do siebie pasują.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
hanka_andrus 22:04, 11 lip 2012


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Motyle,niektóre nawet nie jedzą i nie piją......
Ozdobą naszych ogrodowych rabat są,
A te co latają w nocy...nazywamy ćmą......
Piękne są!Szkoda że tak krótko żyją!

Bożenko,gratuluję decyzji,co miesiąc możesz zmieniać temat i będzie nie nudno i ciekawie.
Czy ja ustrzeliłam jakiegoś motylka?Muszę poszukać ......
Ach nie mam,ale fanfary na inaugurację dalszego ciągu rododendronowego ...proszę bardzo!


____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
Bogdzia 22:10, 11 lip 2012


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
hanka_andrus napisał(a)
Motyle,niektóre nawet nie jedzą i nie piją......
Ozdobą naszych ogrodowych rabat są,
A te co latają w nocy...nazywamy ćmą......
Piękne są!Szkoda że tak krótko żyją!

Bożenko,gratuluję decyzji,co miesiąc możesz zmieniać temat i będzie nie nudno i ciekawie.
Czy ja ustrzeliłam jakiegoś motylka?Muszę poszukać ......
Ach nie mam,ale fanfary na inaugurację dalszego ciągu rododendronowego ...proszę bardzo!




Dzięki Haniu . Twoje fanfary lepsze od motylków. Teraz już wszyscy usłyszą że jest drugi wątek.Za wierszyk o cmach dzięki również ale z fanfarami to mi zrobiłaś wielka i głośną niespodzianke. Nigdy bym się nie spodziewała ale bardzo mi się spodobało. Dzięki.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Jabeska 22:18, 11 lip 2012


Dołączył: 15 mar 2012
Posty: 663
Bożenko witam się i ja z Tobą w nowym wątku. muszę przyznać, że dech mi zapiera widok Twoich rododendronów. Ja też bardzo je lubię choć tak krótko cieszą nas kolorami. Bardzo mnie wzruszył Twój wpis o 43 latach
____________________
Witajcie w Wyżełkowie proszę o pomoc w planowaniu Planowanie w Wyżełkowie pozdrawiam Joanna
Bogdzia 22:29, 11 lip 2012


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Jabeska napisał(a)
Bożenko witam się i ja z Tobą w nowym wątku. muszę przyznać, że dech mi zapiera widok Twoich rododendronów. Ja też bardzo je lubię choć tak krótko cieszą nas kolorami. Bardzo mnie wzruszył Twój wpis o 43 latach


Trochę tych lat się uzbierało, nie wiadomo kiedy.Serdecznie pozdrawiam.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
jotka 22:46, 11 lip 2012


Dołączył: 22 lis 2010
Posty: 11868
Piękne ilustracje Bożenko w drugim tomie Twojej opowieści
Może pokuszę się o współautorstwo



Pozdrawiam Ciebie i wszystkich czytających Twój watek, bo czuję, że to bratnie dusze łaknące piękna tego zewnętrznego i wewnętrznego
Z braku wazeliny nic więcej nie napiszę
____________________
Jola - pamiętajcie o ogrodach ... ogrodoweimpresjejolki +++ zapraszam na balkon +++ wizytówka-ogrodoweimpresjejolki http://www.ogrodowisko.pl/watek/3535-u-jotki-z-kasia-bawarska-plotki[url]
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies