Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Rododendronowy ogród II.

Pokaż wątki Pokaż posty

Rododendronowy ogród II.

hanka_andrus 21:45, 23 lis 2014


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Przy tylu fotkach i tylu stronach mus dziękować za obecność gospodyni na każde zawołanie:Bogdziu, ratuj!
Niech Tobie zdrowie dopisuje,a od wiosny znowu nowe piękno swego ogrodu nam pokazuj!
To dzisiejsze też jest piękne, ale już jest ten akcent zanikania kolorów i to mniej cieszy.
Jestem tu stale, siedzę na ławeczce. Ściskam Was oboje.
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
Nallar 21:46, 23 lis 2014


Dołączył: 09 mar 2014
Posty: 10542
Przybiegłam pogratulować, tyle stron....i zawsze coś pięknego do pokazania i mądrego do powiedzenia, jestem pełna podziwu.
____________________
Pozdrawiam. Ogródek Ewy
Juzia 21:48, 23 lis 2014


Dołączył: 09 gru 2011
Posty: 38527
Piękne azalie Bogdziu!

Gratuluję tysiaka i przesyłam buziaka!
____________________
W Kruklandii :) +++ Zielone drzwi w Kruklandii
an_tre 21:50, 23 lis 2014


Dołączył: 01 lut 2011
Posty: 22377
A ja byłam i przegapiłam te trzy koła, bo zapatrzyłam się na jesienny spektakl barw
gratki Bogdziu bądź, ratuj i doradzaj, jesteś niezastąpione w tej dziedzinie
____________________
Rajski Ogród Ani + Rajski ogród Ani 2... niekończące się marzenie... http://www.ogrodowisko.pl/watek/2691-maj-2012-duszniki-zdroj-park-zdrojowy-i-okolice http://www.ogrodowisko.pl/watek/1966-ogrod-w-lubiechowie-kolo-ksiaza
paniprzyroda 22:27, 23 lis 2014

Dołączył: 19 sie 2012
Posty: 7826
Przyszłam się zameldować, a tu trzy tysiące, gratuluję Dzięki Tobie zobaczyłam, jak piękne mogą być azalie w różnych porach roku. Zostawiam buziaki
____________________
Dwa ogrody
eda 22:31, 23 lis 2014


Dołączył: 28 kwi 2013
Posty: 13690
Gratki serdeczne ostatnia jestem ale jestem Najlepszego na 3000 buziaki

____________________
Ranczo Edy *** Wizytówka
Bogdzia 22:38, 23 lis 2014


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Serdecznie wszystkim dziękuje , sukces wspólny bo wspólnie zapisujemy te strony. Buziaczki.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Agania 22:47, 23 lis 2014


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Troszkę się spóźniłam, ale fajnie,że zdążyłam jeszcze dzisiaj, 3 tysiączki to dużo, a czytam, że to czwarty,........ że też jeszcze z nami wytrzymujesz...ale wiec, że ja Cię kofam bardzo i twój ogród, bo nie ma takiego drugiego, nawet Wojsławice nie mają takich Rodków jakie masz Ty, wzdycham na myśl o nich, a najbardziej o tym, że jeszcze Cię nie poznałam na żywo.....ale jeszcze wszystko przed nami

Berberyski, pomimo, że kłują to też je lubię...to o nich piszesz?

Buziaki zasyłam i ciepło pozdrawiam

____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Klamber 01:33, 24 lis 2014


Dołączył: 02 lut 2012
Posty: 1924
Witaj Bogdziu. Ja również chcę pogratulować następnego tysiaka, w prezencie za Twój trud, kloniki które zrobiłem w parku nad Humber River, nieopodal tamy z której pokazywałem Ci Bernikle w locie. Pragnę pochwalić Cię za piękne fotki, masz tam jak w raju, słowo daje. O każdej porze roku masz cudowne widoki. To jest niewiarygodne, że można stworzyć coś tak wspaniałego, własnymi rękami, obyś miała jeszcze dużo siły, karmić nas tymi rajskimi widokami. Jesteś nie tylko wielkim ogrodnikiem ale i wspaniałym człowiekiem. Ciesze się z faktu, że miałem okazję Cię poznać i mam nadzieję że jeszcze będę miał choć jedną okazję. Dziękuję że odwiedzasz mój wątek, życzę wszystkiego dobrego, zdrówka i siły, wiem ile to kosztuje pracy, żeby to tak ślicznie wyglądało. W piątek stałem wieczorem na przystanku i jeszcze widziałem 9 Bernikli jak leciały na zachód nienagannym kluczem. Było -9ºC i pięknie wyglądały na bezchmurnym sinym niebie. Dziś już ciepło wróciło, 9ºC było. Pozdrawiam bardzo serdecznie.
____________________
Pozdrawiam Robert - Mój jesienny ogród - http://www.fotosik.pl/slideshow.php?id=884294&type=album&add1=klamber
agatanowa 03:22, 24 lis 2014


Dołączył: 13 mar 2013
Posty: 4543
Bogdzia napisał(a)


Bardzo możliwe że ze suszy. Zima zwieszaja sie i roluja z powodu mrozu ale mrozu na razie nie było wiec najprawdopodobniej susza, podlej przed zima zeby nie padły od suszy fizjologicznej.


dziękuję Bożenko

chyba je zbyt wyniosłam i bryła korzeniowa za szybko im przesusza się, zwłaszcza że to duże okazy
z tym mniejszymi nie mam takiego problemu

pozdrawiam serdecznie
____________________
Serdeczności z Starorzecze na górce ;) Agata
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies