Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Rododendronowy ogród II.

Pokaż wątki Pokaż posty

Rododendronowy ogród II.

Ewa 12:51, 28 kwi 2015


Dołączył: 09 kwi 2011
Posty: 6417
Pozdrawiam
____________________
Moja pierwsza hortensja w ogródku
mirkaka 17:43, 28 kwi 2015


Dołączył: 09 lut 2015
Posty: 9510
Bogdziu, poczytałam historię zakupu pięknej magnolii, jesteś szczęściarą
Ta żółta jest taka jak na zdjęciach czy bledsza ? Kolorki ma czyste czy trochę buro-żółte. Pytam tak bo często zdjęcia są podkolorowane, przekłamane, a w rzeczywistości wychodzi brudny kolor.
____________________
Mirka Wszystkiego po trochu pomorskie
yolka 17:48, 28 kwi 2015


Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 12600
Mognolia przesliczna. Bedzie moją magnoliową inspiracją. Dzisiaj w Nomi zmiłowałam się nad kolejnym zabiedzonym i zasuszonym rododendronem - bez kartki, mam nadzieję że mi się odwdzięczy tak samo jak poprzedni, kupiony dwa lata temu już w lipcu, zasuszony jak pieprz, ale dał radę, jeszcze nie całkiem wygląda ale kwiaty przynosi mi juz drugi rok, Jak zakwitnie to pokażę. Pozdrawiam
____________________
Ogród z widokiem na jezioro
Anita1978 17:49, 28 kwi 2015


Dołączył: 04 lip 2012
Posty: 5840
Poczytałam i pooglądałam o spotkaniu. Zakupy jak zwykle ogromne, nie wiem gdzie wy to wszystko sadzicie, ja już nie mam gdzie upychać, bo jak za ciasno, to chorują, albo nie widać....
Magnolie masz cudne, tyle kwiatów....a ja sie cieszę z moich 5..... Kwiatków na magnolii
____________________
ogródek Anity
Nikita 18:00, 28 kwi 2015


Dołączył: 03 sty 2014
Posty: 5919
Bogdzia, przesyłam tak zupełnie bez powodu (he, he, może mi uwierzą ???) kwiatuszki i buziaki



____________________
Nikita -Szmaragdowy Zakątek / Wizytówka / Wizytówka-portrety host
yolka 18:35, 28 kwi 2015


Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 12600
Czytam na onecie o bardzo silnej ulewie w B... czy to u Ciebie Bożenko?, czy Twój ogród nie ucierpia od nadmiaru?
____________________
Ogród z widokiem na jezioro
Bogdzia 19:49, 28 kwi 2015


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
yolka napisał(a)
Czytam na onecie o bardzo silnej ulewie w B... czy to u Ciebie Bożenko?, czy Twój ogród nie ucierpia od nadmiaru?


Ta ulewa była 10km ode mnie , u mnie na szczęscie nic złego się nie działo jedynie podlało mi ogród.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Bogdzia 19:50, 28 kwi 2015


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Nikita napisał(a)
Bogdzia, przesyłam tak zupełnie bez powodu (he, he, może mi uwierzą ???) kwiatuszki i buziaki





Dziekuje Nikitko. Fajnie dostac taki piękny bukiet tak bez okazji. Buziaki.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Bogdzia 19:52, 28 kwi 2015


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Anita1978 napisał(a)
Poczytałam i pooglądałam o spotkaniu. Zakupy jak zwykle ogromne, nie wiem gdzie wy to wszystko sadzicie, ja już nie mam gdzie upychać, bo jak za ciasno, to chorują, albo nie widać....
Magnolie masz cudne, tyle kwiatów....a ja sie cieszę z moich 5..... Kwiatków na magnolii


Anitka Twoje szczęscie że siedziałas w domu bo też bys kupiła. Pomału urabiam M by sie pozbyc jałowców i prawie mi sie to udało ale Pszczólka troche dzis namieszałaMiejsce zawsze sie znajdzie gdy sie wyrzuca to brzydsze a kupuje ładniejsze
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Bogdzia 19:57, 28 kwi 2015


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
yolka napisał(a)
Mognolia przesliczna. Bedzie moją magnoliową inspiracją. Dzisiaj w Nomi zmiłowałam się nad kolejnym zabiedzonym i zasuszonym rododendronem - bez kartki, mam nadzieję że mi się odwdzięczy tak samo jak poprzedni, kupiony dwa lata temu już w lipcu, zasuszony jak pieprz, ale dał radę, jeszcze nie całkiem wygląda ale kwiaty przynosi mi juz drugi rok, Jak zakwitnie to pokażę. Pozdrawiam


Jolu zyczę Ci by rósł i kwitł pięknie ale szczerze powiem ja bym takiego nie kupiła. Rh bez wody traca zycie . Teraz czytam że tak samo magnolie. W ..instrukcji obsługi magnolii" jest napisane ze nawet jedno wysuszenie moze ja pozbawic życia a rh jeszcze łatwiej zabic.Nie wydaje mi sie zeby oni tyle przeceniali zły towar żeby warto było kupic.Namocz mu korzenie żeby sie zregenerowały tylko bez przesady bo zalanie przez dłuższy czas też może mu zaszkodzic.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies