Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Rododendronowy ogród II.

Pokaż wątki Pokaż posty

Rododendronowy ogród II.

Bogdzia 21:43, 20 wrz 2016


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Ivvvona napisał(a)
Śliczne ujęcia motylków, a kolor astra bardzo energetyczny. Pozdrawiam po dłuższej przerwie


Fakt Iwonko że rzadko bywasz.Pozdrówka.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Bogdzia 21:51, 20 wrz 2016


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Klamber napisał(a)
Bogdziu, Fajnie było Cię zobaczyć na wycieczkowych fotkach, zdjęcia robisz nie gorsze od moich, motyle piękne. Tu to być mogła poszaleć, zwierzaki same wchodzą w obiektyw a motyle są wielkości dłoni. Króluje Monarch, jest tu ich bardzo dużo. Pokażę Ci Chipmunka, przesympatyczne zwierzątko. Jest ich to b. dużo, najwięcej oczywiście w parkach żyje w takich małych norkach wykopanych w trawie, tam zanosi wszystko co wysępi od ludzi. Powiem Ci że lato zleciało mi w tym roku błyskawicznie, nakręciliśmy sporo kilosów, więcej się nie dało za gorąco było. Nawet dzisiaj rano o 6 było 20 i 89% wilgotności a mama mówiła że dziś był prawie mróz a ja jeszcze w króciakach jeżdżę do pracy ale i tu już chłodek zaczyna już czuć. Tu bardzo powoli się ochładza i przymrozki będą może za miesiąc. Teraz dla Ciebie mój ulubiony futrzak z bliska ze swoją norką.





Pokażę jeszcze Black berda red winga samica z młodymi szczygła i szopa



Nie gniewaj się że zasypałem Cię fotkami ale myślę że Szop swoją miną Cię udobrucha


No jeszcze bym się miała gniewac o takie piękne zdjecia. Chipmunk to wesołe i ciekawe stworzonko , chętnie bym go poobserwowała i zrobiła taka serię zdjec jak Ty, a ta jego norka z wielką precyzja wycieta w ziemi. U mnie w ziemi znalazłam dzis gniazdo os, mniej fajne niz taki futrzak, zasypałam ziemia , moze sie wyniosa bo strach pielic jak one tam sa.Zdjecia ptaków tez cudne , na pierwszym jakas awantura chyba była a szczygieł zólciutki chyba większy od naszych czy tylko na zdjeciu tak wygląda?Szop może kazdego rozbawic ,świetne zdjecie . Dzieki za ta cudna serię i napisz czy wracasz czy zostajesz. Uściski.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
asiak 21:56, 20 wrz 2016


Dołączył: 13 lip 2016
Posty: 8518
Ale śliczny futrzaczek Norka taka z kancikiem jak na O
On szkodliwy jest, jak się zwie?

Już doczytałam...
____________________
AsiaDziałeczka Asi
Bogdzia 21:58, 20 wrz 2016


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Pluszakowa napisał(a)
Spotkania, motyle super Bogdziu. Czekam na jesienią odsłonę twojego ogrodu. Kolor astrów miód malina


Tez lubię ten kolor astrów ale same astry juz mniej bo sie pokładaja i leżą mi na floksach no i rozrastaja sie bardzo.Mam drugie ciemniejsze i niższe ale motye az tak ich nie lubia.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Bogdzia 22:01, 20 wrz 2016


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
AnnaCh napisał(a)
Motylki już na astrach, jesień i zima nadciągają wielkimi krokami. Dziewczyny pisały, że pod Warszawą dziś tylko 1,5 stopnia
Tym bardziej pozdrawiam Bożenko bardzo cieplutko


Niestety zima juz o sobie przypomina. Wczoraj nad ogrodem odlatywały żurawie to smutny choc piekny widok . Dzis przy komputerze juz zmarzły mi kolana i trzeba bedzie ogrzewanie włączyc a przynajmniej w kominku napalic.Jeszcze w ogrodzie mam sporo do zrobienia ale czy zdąże przed zimą? Pozdrówka.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Bogdzia 22:03, 20 wrz 2016


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Urszulla napisał(a)
Jutro obejrzę fotki bo dziś otworzyłam ale nie zdążyłamlecę do mechanikapozdr.


Fotek mało , mechanik ważniejszy. Pozdrówka.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Bogdzia 22:04, 20 wrz 2016


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Basilikum napisał(a)

u mnie tez bylo bardzo potrzebne ale teraz juz wystarczy, dzis rano pokropilo a teraz juz ok
wysylam wiec w Twoja strone niech podlewa


Doślij jeszcze bo ledwie kilka kropli spadło.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Bogdzia 22:08, 20 wrz 2016


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Miłych snów wszystkim.

____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Nikita 22:22, 20 wrz 2016


Dołączył: 03 sty 2014
Posty: 5919
Bogdzia, dzięki za wszystko...towarzystwo i śmiech. Musisz z nami jeździć, bo dzięki tobie te wyjazdy mają swój urok.
Buziaki !!!
____________________
Nikita -Szmaragdowy Zakątek / Wizytówka / Wizytówka-portrety host
Agania 22:40, 20 wrz 2016


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Ogrodowiskowa trójca
Pozdrawiam Was
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies