Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Rododendronowy ogród II.

Pokaż wątki Pokaż posty

Rododendronowy ogród II.

agata_chrosc... 12:36, 12 lip 2012


Dołączył: 28 lis 2011
Posty: 5351
Bogdziu, ja niestety nie mam żadnych motyli (za szybkie są jak dla mnie), ale za to moją ulubioną różę przesyłam i gorąco pozdrawiam.
____________________
ogród w Holandi
Mala_Mi 14:59, 12 lip 2012


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Odetchnęłam z wielką ulgą....... wielka niespodziana
Jest nowy - stary wątek..... czyli kontynuujemy cd...... jakbym byłą koło Ciebie to bym Cię za to wyściskała z całych sił..... i wczoraj udało mi się też zrobić fotkę dla motylka.... goniłąm jak głupia do domu po aparta..by motylek nie odelciał..ale poczekał na mnie... a dziś od razu o nim sobie rpzypomniałąm... dzięki temu też Cię witam motylkiem.....
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Milka 15:08, 12 lip 2012


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Ale fajnie zaczęła się ta druga część wiersz jak zwykle piękny, kwiaty swoją barwą i mnogością zachwycają, a motyle temu wszystkiemu nadały lekkości i radości
i nie wiem, czym cię przywitać, tyle tego dostałaś, a chciałam coś wyjątkowego i pomysłu brak
a skoro piszesz, że w życiu i gorycz jest, to może to, bo to cześć natury jest

to może pokażę wczorajsze niebo i piękną zieleń okolicznych drzew na jego tle; burzę i chmury przegnał wiatr, więc było spokojnie


____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Bogdzia 18:14, 12 lip 2012


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
bogumila_bienko napisał(a)
Te maleńkie motyle też u mnie widuję,ale najwięcej jest białych...Piękne zdjęcia...takie lubię najbardziej.


U mnie białe też są dosyc małe ale ten był od nich jeszcze dużo mniejszy , właściwie mniej niż połowa. Te białe małe nazywają się bielinek rzepnik lub bielinek bytomkowiec, a to maleństwo to nie wiadomo co to jest. Pozdrawiam Bogusiu.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
bogumila 18:16, 12 lip 2012


Dołączył: 22 wrz 2010
Posty: 19612
Bogdzia napisał(a)

Te maleńkie motyle też u mnie widuję,ale najwięcej jest białych...Piękne zdjęcia...takie lubię najbardziej.


U mnie białe też są dosyc małe ale ten był od nich jeszcze dużo mniejszy , właściwie mniej niż połowa. Te białe małe nazywają się bielinek rzepnik lub bielinek bytomkowiec, a to maleństwo to nie wiadomo co to jest. Pozdrawiam Bogusiu.
Ja nazywam go "bielinkiem kapustnikiem".
____________________
W cieniu - zacieniona / Mexico City / Oliwa - park
Bogdzia 18:16, 12 lip 2012


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
hanka_andrus napisał(a)
To trzeba mieć sokoli wzrok,żeby takie coś małego dojrzeć....i refleks ,żeby zdążyć jeszcze obiektyw wycelować i ustawić prawidłowo...... Gratuluję.
Pozdrawiam


Refleks rzeczywiście był potrzebny bo bez przerwy sie to kreciło i latało.Równiez pozdrawiam Haniu.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Bogdzia 18:20, 12 lip 2012


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Tess napisał(a)
Bogdziu-Bożenko, strasznie się cieszę, że jesteś z nami
Nie wyobrażam sobie Ogrodowiska bez Ciebie. Bez Twojej wrażliwości i ciepła.
Twoje zdjęcia, opowieści, znajomość ptaków i natury mnie zachwycają.

Gratuluję poprzedniego 1000
I kolejnego tysiączka i kolejnych, kolejnych, kolejnych życzę



Bardzo Ci dziękuję za te słowa tak bardzo miłe . Nie wiem czy sprostam Waszym oczekiwaniom , zobaczymy. Pozdrawiam serdecznie.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Bogdzia 18:21, 12 lip 2012


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Ewelinka231281 napisał(a)
Ledwo poprzedni wątek przejrzałam (za długo zatrzymywałam się na przecudnych rh), a tu już 5 stron nowego
Będę zaglądać często, ale jak na wiosnę zaczną kwitnać rh to mnie stąd nie wygonisz


Ewelinko nie będę wyganiac kogoś kto ma tak śliczne imię. Serdecznie zapraszam.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Bogdzia 18:25, 12 lip 2012


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
grupa_trzymajaca_grabie napisał(a)
Witaj! Bogdziu! Zachwyciłam się zdjęciami z motylami - piękne widoki!
Podziwiam Twój ogród od dawna. Mam nadzieję, że kiedyś uda mi się zobaczyć go "na żywo"
Pozdrawiam!


Dzięki zjazdowi na Sląsku przynajmniej wiem z kim rozmawiam bo Twój nick był bardzo tajemniczy. A Teraz ja Cię znam ze zdjęc a Ty mnie pewnie podobnie. Myślę że spotkanie w moim ogrodzie to tylko kwestia czasu. Więc do zobaczenia w realu , a na razie zapraszam do wątku.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Bogdzia 18:27, 12 lip 2012


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Celina napisał(a)
Witaj w nowym wątku Bożenko
Dziękuję,że i dla mnie w wierszu znalazłaś miejsce.
Że będę częstym gościem to się wie !

PS.Ty 43 ja 34 - w lipcu



Celinko w wierszu był czas na bardzo krótkie wspomnienia i w dodatku nie wszystkich udało się wspomniec. Może jeszcze będzie jakaś okazja by znów coś napisac. Na razie cieszę się jak dajecie sygnały ze sie Wam podobało. Dzięki.

Gratuluje 34 lat i zyczę dalszych w zdrowiu i zadowoleniu.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies